Xenofilii musíme začít léčit


Už několik let opakovaně upozorňujeme na fakt, že xenofilie je psychická porucha a její nositelé představují riziko pro celou společnost.

Nyní, v průběhu takzvané "uprchlické krize" si širší veřejnost konečně začíná uvědomovat patologickou povahu chování a způsobu myšlení xenofilních osob.

Xenofilové jsou schopni zlehčovat a ignorovat i ty nejvážnější zločiny a bezpečnostní hrozby plynoucí z přílivu imigrantů. Chovají se naprosto pomateně a destruktivně jak k sobě, tak i ke svým rodinám a svému okolí.

Množí se bizarní případy, kdy xenofilní aktivisté ospravedlňují útoky uprchlíků na sebe samé. Dokonce se sami omlouvají imigrantům, kteří je napadli.

Několik příkladů :Norský aktivista lituje černocha, který ho znásilnil


Karsten Nordal Hauken - norský neomarxista a člen Levicové socialistické strany - byl ve svém bytě přepaden a znásilněn somálským žadatelem o azyl. Úřady černocha deportovaly zpět do Afriky. ( zdroj )

Hauken, který se sám identifikuje jako anti-rasista a feminista, ve vyjádření médiím napsal, že černého násilníka lituje a že má "silný pocit viny" kvůli tomu, že Somálec byl vyhoštěn a nemůže zůstat v Norsku.Uprchlík do domu


Německo : 20-ti letá členka vítací skupiny "Flüchtlinge Wilkommen" ( Uprchlíci vítejte) byla znásilněna afghánským uprchlíkem, kterého si vzala domů. Žena se s imigrantem seznámila právě v této skupině na FB a poskytla mu ubytování. 25. října 2015 v noci jí imigrant napadl a znásilnil. ( zdroj )

Švédsko : Xenofilní švédská matka vzala do svého domu 2 africké uprchlíky. Výsledek - sexuální napadení malé dcery. V noci na 18. srpna 2015 se dcera Emma probudila a nad sebou uviděla negra, který jí držel pod krkem a pokoušel se jí znásilnit. ( zdroj )Levičácká aktivistka se omluvila skupině imigrantů, kteří jí znásilnili


Německá členka neomarxistické / ultralevičácké iniciativy "Linksjugend Solid" byla znásilněna skupinou 3 imigrantů, kterým pomáhala. ( zdroj )

Později ale na FB zveřejnila ( pro zdravého člověka těžko pochopitelné) vyjádření, ve kterém se násilníkům omlouvala a ze všeho obvinila bílou většinovou společnost.

"Drazí uprchlíci, je mi to tak líto", napsala aktivistka. Následně jako viníka označila "rasistickou a sexistickou" bílou společnost, která prý za všechno může.

Celý text zakončila větou : "Vy nejste problém ... Jste úžasní lidé a je skvělé, že tu jste."Čas na léčbu

Tady už snad nikdo, ani z odborných kruhů, nemůže pochybovat o tom, že se jedná o psychopatii.

Tímto otevřeně žádáme Českou psychiatrickou společnost, aby se zasadila o to, že patologická xenofilie bude zařazena mezi duševní poruchy a zaregistrována v Mezinárodní klasifikaci nemocí.

Jedinci postižení touto chorobou jsou nebezpeční jak sami sobě, tak celé společnosti. Společenská nebezpečnost xenofilů je znásobena tím, že mnoho z nich proniklo do politiky, do vedení veřejných institucí a médií.

Naším cílem je, aby i odborná veřejnost začala ke xenofilii přistupovat jako k nemoci. Proto prosíme, aby se čeští psychiatři jako první začali v této věci angažovat na domácí i na mezinárodní úrovni.

Závěr

S patologickým xenofilem je nutné zacházet stejně, jako s nebezpečným paranoidním schizofrenikem, který opakovaně napadá lidi.

Xenofilie je nemoc. To, že neomarxistická ideologie tuto úchylku adoptovala a zařadila ji mezi své klíčové hodnoty a že západní demokratické elity staví na neomarxismu a na xenofilii svou politiku, nic nemění na faktu, že je to choroba. Jedna z nejnebezpečnějších chorob současnosti.