Výchova dětí v homosexuálních anti-rodinách


Ze západu, kde už jsou homosexuální anti-rodiny běžnou součástí nemocné společnosti, přichází množství zpráv o tom, jak vypadá výchova dětí v takových domácnostech.

Je naprosto běžné, že v "LGBT rodinách" jsou děti v systematicky vychovávány k úchylkám, je u nich uměle pěstováno deviantní chování a je nabouráván přirozený vývoj jejich vrozené identity.

Hnutí sexuálních menšin vzniklo koncem 60-tých let jako politické hnutí, provázané s "progresivní" levicí. Na pozadí většiny toho, co dělají, jsou politicko-ideologické pohnutky - homosexuálové si tak chtějí vychovat další generaci aktivistů a bojovníků za zvrhlá práva.

To je také důvod, proč si mnohé lesbické a gay páry pořizují / adoptují děti. Ne proto, že by o ně opravdu stály, ale proto, že touto cestou chtějí provokovat, podkopávat a nabourávat dominanci zdravé, tradiční rodiny.


1. Genderově non-konformní rodina

Ve videu na Youtube s názvem "Jsem genderově non-konformní rodič" ( I Am A Gender Non-Conforming Parent), které vzbudilo u veřejnosti značný odpor, se dvě lesby chlubí tím, jak záměrně vychovávají syna k transsexualitě, aby se, až vyroste, stal členem homosexuálně levičácké scény a pomáhal jim v prosazování jejich zvrácených práv.

"Stále se snažím homosexualizovat svůj vztah k němu a chci po něm aby nosil sukni pro baletky. On ji ale nenávidí.", popisuje lesbická matka výchovu svého syna.2. Dětské tábory na převýchovu v devianta

V USA vznikají letní tábory, kde jsou děti vychovávány k homosexualitě a transsexualitě. Jde převážně o děti homosexuálních párů a "progresivně" orientovaných rodičů, kteří je tam posílají s cílem vypěstovat z nich devianta.

Některé zvrhlé tábory jsou cílené pouze na malé chlapce. Kluci jsou tu vychováváni jako dívky, oblékáni do holčičích šatů a nuceni používat make-up. Na bizarních módních přehlídkách se pak malí chlapci předvádí coby transsexuální modelky. To vše za přítomnosti jejich rodičů z řad úchylných "rodin".

Na stránkách levičáckých amerických médií a časopisů se objevují reportáže a oslavné články o těchto táborech, takže fotky z těchto kempů jsou dostupné :Cílem je u malých chlapců nabourat přirozený vývoj jejich identity, "předefinovat" jejich gender a vychovat z nich buzeranty, transsexuály a budoucí LGBT aktivisty.


Některé tábory už lákají i evropské účastníky. Například americká síť táborů Camp Aranutiq, založená transsexuálními aktivisty, má za cíl budovat toleranci a lásku k odlišnostem. Děti se zde učí obdivovat a oslavovat sexuální deviace a být na ně hrdí.

Děti ze zmíněného kempu si například připravily hudební vystoupení, kde rapují o tom, jak se malý chlapec přizná matce, že se cítí být holčičkou a jeho matka ho za to pochválí a je na něj hrdá :


Zdroje :
1, 2, 3


3. Pohlavně proměnlivé dítě

Nikki a Louisa Dravenovi z Velké Británie vychovávají svého čtyřletého syna Star Clouda ( Hvězdného Obláčka ) jako pohlavně proměnlivého jedince.

"Matkou" je Louisa, která se narodila jako muž, ale díky hormonální terapii se proměňuje v ženu, zatímco otcem ( biologickou matkou ) je pansexuál Nikki, který se narodil jako žena, ale obléká se jako muž.4. Vezměte děti na Gay Pride

Úchylné a levičácké rodiny zapojují své děti do homosexuálního aktivismu, berou je na pochody a festivaly deviantních menšin a využívají děti jako nástroj k nabourávání a podkopávání tradičního modelu rodiny.

Kanadská veřejnoprávní televize CBC dokonce vyzývá "LGBT rodiče", aby přivedly děti na pochod homosexuálů a transsexuálů a vysvětluje, jak je to prý důležité pro jejich rozvoj.

Děti prý mají v průvodu sexuálních deviantů objevovat "možné vzory pro to, čím by chtěly v budoucnu být". A takový polonahý buzerant v kožené masce, opásaný řemeny, to je jistě ten nejlepší vzor pro jejich děti.5. Týrání dětí

Odporné lesby byly odsouzeny na 20 let za mučení malého syna. Lesbické "matky" svého 5-letého syna bily kladivem, oči mu zalepily páskou a kopaly ho do citlivých míst.

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4904084/Lesbian-couple-20-years-beat-boy-5.html

Nedávno 2 gay-devianti v Británii umučili k smrti adoptovanou dívku :6. Lesby poslaly syna na "transgenderovou terapii"

Některé anti-rodiny jdou ještě dál. Jeden lesbický pár z Kalifornie se rozhodl dát 11-letého syna na hormonální terapii, aby mohl být později předělán na dívku.


Záminkou bylo to, že chlapec jim údajně ve 3 letech naznačil, že je holčička. Lesbická pár syna Thomase systematicky připravoval na změnu pohlaví a v 11 letech jej poslal na hormonální terapii.

Některé západní země, jako Norsko, už k tomu deviantům připravují legislativní podporu a legalizují změnu pohlaví u malých dětí.

Zdroj : 1


Závěr

Homosexuální propaganda u nás vede permanentní kampaň za další a další ústupky. Nyní se hraje o adopce dětí.

V článcích i na obrazovce vidíme manipulativní reportáže, ve kterých vystupují nejčastěji dvě "slušné" lesby, které bědují, jak to mají těžké a útočí na city diváků argumenty typu: Kdyby jedna z nás zemřela, tak té druhé dítě odeberou ...

Populace této propagandě bohužel značně podléhá. I u nás by, dle průzkumů, značná část veřejnosti umožnila homosexuálům adopce. Všichni tito tolerantní, liberální idioti pomáhají dláždit cestu zlu a zrůdnosti !

Známkou zdravé společnosti je absolutní netolerance k jakýmkoliv deviacím. Je to podobné, jako v našem těle, kde známkou zdraví je silná imunita, která bez milosti zničí vše cizí a odlišné, co pronikne do nitra lidského organismu.