Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Vzala si muslima, teď prosí o pomoc


V hacknutých emailech šéfů islámské komunity Vladimíra Sáňky a Muneeba Alrawiho nacházíme ubrečené emaily od českých muslimek, které si vzaly imigranta a konvertovaly k islámu. Brzy se ale ukázalo, že multikulturní manželství s imigrantem nebude takové, jaké si ho naivní a tupý mozeček české islamofilky představoval.

Často končí zbité, podvedené, finančně zrujnované a prosí autority islámské obce o pomoc a o rozvod.
Klára Belkhelifa - xenofilní Češka přešla na islám, vzala si imigranta a skončila na mizině a zmlácená od svého arabského manžela, který nepracuje a zřejmě prodává v Praze drogy. Dobře jí tak, špíně.


Kateřina Ben Sabah


Pavla Nafaová - tento email byl adresovaný Muneebovi Alrawimu


Kateřina Charvátová - tato xenofilní špína se v Iráku vdala za muslima a nyní se ho snaží dostat do naší země. Navíc jí tento muslim ani nedokáže finančně podpořit. Jako u ostatních případů pravděpodobně bude mít doma nepracujícího příživníka a skončí zadlužená a zbitá, jako ostatní.


Eva Guia


Nadia Demlová - píše o vysoce postaveném muslimovi a členovi Komise pro rodinu, který týrá své manželky ( pravděpodobně české islamofilky ).


Veronika M. - v islámské komunitě mají zkušenosti nejen s častým násilím, ale i s drogami a alkoholismem.


Mindráky, degenerace, vykořeněnost, psychické poruchy, nebo touha být kosmopolitní, světový, multikulturní ... Jsou různé důvody, které vedou jedince ke xenofilnímu chování a vyhledávání rasově a kulturně odlišných partnerů.

Je dobře, že choré xenofilky dopadly tak, jak popisují ve svých ubrečených mailech. Bohužel ale za svou tupost neplatí jen ony samy. Imigranti, kterým tyto islamofilky pomáhají usadit se a rozmnožovat se v naší zemi, budou škodit celému národu.

Až v celé Evropě zvítězí nacionální síly, musí být zločiny xenofilů a multikulturních levičáků směřující proti evropské etnicitě a kulturní jednotě odsouzeny a tvrdě potrestány.