Ubohost má jméno antirasismus


Přehlídka nejšílenějších nápadů, návrhů a kauz vyvolaných politikou boje proti rasismu a xenofobii v ČR i v zahraničí.1. Nepošlete dítě na multikulturní kurz, zničíme mu kariéru

Rodiče žáků z britské základní školy Littleton Green v Huntingtonu byli šokováni, když dostali od ředitelky dopis s žádostí, aby se dítě zúčastnilo školního výjezdu na multikulturní kurz na téma "Objevování jiných kultur". V dopise stálo, že pokud rodiče odmítnou poslat tam dítě, tak se v jeho záznamech objeví poznámka o sklonech k rasové diskriminaci a to bude mít vliv na celou jeho školní kariéru.

Jednalo se o klasický multi-kulti výplach mozku, kde šlo o přesvědčování žáků, jak jsou imigranti ( hlavně muslimové ) s jejich kulturou úžasní, obohacující a jak je strašně potřebujeme.

2. Oběti útoku černých azylantů byly obviněny z rasismu

Mladá žena z Dánska Nanna Woodsmanová byla se svým přítelem brutálně napadena tlupou 4 až 5 afrických azylantů. Když zveřejnila fotky své pořezané a zbité tváře na Facebooku, získala přes 30 tisíc sdílení.

Brzy se ale vynořili multikulti levičáci a antirasisté, kteří se snažili vše otočit proti napadeným, neboť vyšťourali, že přítel napadené slečny měl na svém profilu fotku s nápisem "proud to be Danish" (= hrdý, že jsem Dán). Na základě toho obvilili napadený pár z rasismu, zastali se černých agresorů a šířili fámy, že oni černochy vyprovokovali. Běloch je přeci vždycky vinnen. Napadený muž na to reagoval: Je šílené myslet si, že jsem sám začal bitku proti 4 až 5 mužům s lahvemi a řetězem.
ZDROJ A FOTO

3. Antirasistická logika: (35 > 25) => rasismus

Obchodní řetězec Argos byl obviněn z rasismu, protože na svém eshopu prodával bílé panenky o 10 Liber dražší, než stejné panenky s černou pletí. Bílá panenka jménem Maria byla prodávána za 35 Liber, zatímco stejná panenka s černou pletí a jménem Naima stála 25 Liber.

Toho si všimla jedna pomatená antirasistka, která na eshopu nakupovala a případ protlačila do médií s tím, že jde o rasismus, protože bílá je prezentována jako cennější. Následně byl prodejce donucen všechny ceny srovnat na 25 Liber.

4. Kulturní genocida bílých lidí v praxi

Švédská neomarxistická Rada pro migraci, která organizuje dovoz imigrantů, přivezla a usídlila 76 muslimských a negerských azylantů v malé švédské vesnici Kall, která měla dosud jen 50 stálých obyvatel. Bohužel v obci se nacházelo i rekreační středisko, které vláda za peníze daňových poplatníků koupila a upravila na imigrační středisko.

Obyvatelé s dovozem imigrantů nesouhlasili a vyjádřili obavy z toho, že se stanou menšinou ve své vlastní obci. To ale neomarxistické imigrační úřady nezajímalo. Včera klidná, bezpečná, kulturně a etnicky homogenní obec. Nyní se bílí lidé takřka přes noc stali menšinou ve svém vlastním domově.
Zdroj

5. Hon na rasisty z mateřské školky

Britský vládní úřad National Children's Bureau vydal v roce 2008 instrukce pro vychovatelky v mateřských školkách, aby malé děti již od 3 let podrobily antirasistické výchově a kritice, pokud mají "rasistické" projevy. Hon na rasisty a multikulturní brainwashing tak ovládl i mateřské školky. Ve 366-stránkové příručce úřad také nabádá vychovatelky, aby hlásily každé dítě podezřelé z "rasismu". Je možné, že takové nahlášení může být záminkou k odebrání dítěte rodičům a umístění k multikulturně uvědomělým pěstounům.

Stejný vládní úřad také provozuje Sex Education Forum - kampaň za sexuální výchovu ve školách, v rámci níž se propaguje i homosexualismus a jiné úchylky. Možná brzy v rámci "moderního inkluzivního vzdělávání" začnou malé děti učit i homosexuálnímu sexu a podobným hodnotám otevřené tolerantní demokracie.

6. tO je rasyzmuS !!!

Profesor na University of California v Los Angeles byl obviněn z rasismu kvůli tomu, že často opravoval barevné studenty za gramatické chyby, chybnou interpunkci a špatné používání malých/velkých písmen v jejich písemném projevu. Multikulturně levičácká studentská skupina "Call 2 Action: Graduate Students of Color" uspořádala protestní akci a profesora obvinila z rasismu.

7. Černý neúspěch, bílá vinna

Nová britská studie zkoumající příčiny špatných známek u žáků z chudých bílých rodin přišla se závěrem, že za špatné známky si bílé děti mohou samy a na vině je především jejich rodina, která zanedbává jejich přípravu. V ostrém kontrastu s tím je jiná britská "studie", která v roce 2008 zkoumala příčiny špatných studijních výsledků u černošských žáků. Autoři v ní otevřeně tvrdili, že za špatné známky černochů může pouze skrytý rasismus bílých učitelů a diskriminace.

Tento dvojí metr krásně osvětluje proti-bělošskou podstatu antirasistické levičácké ideologie. Běloch se špatně učí = mohou si za to bílí sami. Černoch se špatně učí = on za nic nemůže, mohou za to běloši.

8. Nechte je znásilňovat

Bývalá sociální pracovnice přiznala, že musela mlčet o vlně znásilňování mladých dívek v britském Sheffieldu, které páchal muslimský gang. Strach z toho, že budou obviněni z rasismu, nedovolil odpovědným úředníkům o případech promluvit a raději nechali muslimy dál znásilňovat bílé dívky a děti. Až v září 2014 byl gang konečně zatčen.

Podobný případ se stal v britském Rotherhamu, blízko Sheffieldu, kde byla skupina muslimských taxikářů zapojena do zneužívání a obchodu s velmi mladými dívkami. Bývalý zaměstnanec městské rady přiznal, že mu jeho nadřízený výslovně zakázal o případech promluvit, protože by to bylo pokládáno za vyvolávání rasismu. "Každý tehdy věděl o zneužívání mladých dívek asijskými muži, ale nic se s tím nedělalo" , řekl zmíněný zaměstnanec.

9. Chránit se před Ebolou je rasismus

Lidskoprávní levičácké organizace, jako Amnesty International, v říjnu 2014 zaútočily na Austrálii kvůli tomu, že australská vláda zakázala vstup osobám z afrických zemí zamořených Ebolou. Ministr Scott Morrison prohlásil, že jeho systém pracuje na tom, aby ochránil obyvatele Austrálie. Na to levičáci reagovali obviněním z diskriminace, xenofobie atd. Takže chránit bílé lidi před nakaženými opicemi je rasismus.

10. Ebola je vynález bílých rasistů

Černošský aktivista Louis Farrakhan na Twitteru prohlásil, že Ebolu a AIDS vynalezla CIA proti černochům z rasistických důvodů. V článku na webu amerického černošsko-islámského hnutí Nation of Islam dále rozvádí své myšlenky. Tvrdí, že existují biologické zbraně, které když jsou rozptýleny v místnosti, ve které jsou pohromadě černoši a běloši, tak zabijí pouze černochy a běloši přežijí.

11. Barevný James Bond

Šéfové filmového průmyslu ze Sony Pictures a Columbia Pictures protlačují na místo nového představitele Jamese Bonda černocha. Vyplývá to z jejich soukromých emailů, které zveřejnili hackeři při nedávném útoku na filmové společnosti. Současný herec Daniel Craig má smlouvu ještě na jeden nový film do konce roku 2015. Příštím britský agentem 007 by mohl být negroid. Teď už jen zbývá, aby v historických filmech a seriálech hráli evropské panovníky a historické osobnosti negři, cikáni a muslimové.

12. Politicky korektní olympiáda

Řecká atletka byla vyřazena z olympijských her v Londýně 2012 kvůli tomu, že na svém soukromém twitterovém účtu komentovala článek o rostoucím výskytu nakažených afrických komárů v jižní Evropě slovy: "S tolika Afričany v Řecku mají alespoň komáři ze Západního Nilu jídlo, na které jsou zvyklí z domova".

Za tento nevinný výrok byla obviněna z rasismu a vyřazena z účasti na OH 2012.

13. Hlavní je tolerance

Skupina vysoce postavených právníků společně s židovským intelektuálem Yoramem Dinsteinem chtějí v celé EU zákonem zakázat antisemitismus, popírání Holokaustu, nebo i nesouhlas s homosexualismem a feminismem. Kriminalizován by měl být jakýkoliv projev xenofobie.

Vzniknout by měl zcela nový trestný čin "pomluvy skupiny obyvatelstva". Zakázány mají být i některé prvky muslimské kultury, jako ženská obřízka, ale zároveň má být státům EU znemožněno muslimům zakazovat nošení šátků, burek, nebo výstavby minaretů. Podle jejich návrhu zákona by se měla výuka na všech školách v celé EU povinně rozšířit o multikulturní propagandu a veřejné vysílání bude muset "věnovat předepsané procento času pořadům podporujícím atmosféru snášenlivosti" = multikulturní brainwashing.

Tohle je systém dle představ bojovníků za toleranci, lásku, porozumění, humanismus a lidská práva. Z EU také nedávno přišel návrh na vytvoření celoevropské databáze osob s xenofobními názory, kteří by pak měli zákaz kandidovat ve volbách.

14. Rasista Dante

Komise evropských "odborníků" při OSN požadovala vyřadit ze školních osnov knihu Božská komedie od italského renesančního autora Dante Alighieri. Prý je rasistická, islamofobní, diskriminační a homofobní. Toto dílo je přitom jedním z pilířů italské a celkově evropské renesanční literatury. Jazyk, jakým autor knihu napsal, se stal také základem moderní italštiny.

Protože víme, že nenávist ke svému vlastnímu národu a jeho kultuře je pro antirasistické levičáky typická, takže nepřekvapí, že iniciátorem požadavku na zákaz této knihy byla právě italská neziskovka.

15. Vědec obětí antirasistického tmářství

Poprvé v historii dražil žijící laureát svou Nobelovu cenu v aukci. Americký biolog James Watson prodal své prestižní ocenění, které dostal společně s dalšími dvěma vědci za objev struktury DNA. Watson, kterému je nyní 86, se před sedmi lety stal terčem antirasistické protibělošské nenávisti a bojkotu, protože naznačil, že černí Afričané jsou méně inteligentní než běloši, což je prokázaný a doložitelný fakt.

16. Chudák kocour Mikeš

Cikánští aktivisté před pár lety vyzývali české ministerstvo školství a žádali ve školách zákaz dětské knížky od Josefa Lady – Kocour Mikeš. Kniha prý obsahuje rasistické výroky na adresu Romů.

Jejich krok částečně podpořili i někteří antirasističtí multikulturní levičáci, jako například Jan Čulík - publicista, redaktor a univerzitní intelektuál. Čulík navíc odsoudil i Povídky Malostranské od Jana Nerudy. Podle něj starší česká literatura často obsahuje "nehorázné rasistické výroky".

17. Antirasisté proti cikánskému řízku

Antirasisté z rakouské Asociace restauratérů vydali seznam jídel s "rasistickým" a "diskriminujícím"" názvem, která by měli provozovatelé restaurací vyškrtnout z nabídek.

Mezi nežádoucí jídla zařadili například kotletu s paprikovou omáčkou Zigeunerschnitzel (německy: cikánský řízek), čokoládový dezert se šlehačkou Mohr im Hemd (černoch v košilce), tmavý chléb zvaný Negerbrot, nebo pivo Mohrenbräu, jehož etiketu zdobí hlava černocha s typicky negroidními rysy.

18. Rasistický krém

Obchodní řetězec Holland & Barrett se stal cílem útoku antirasistických nezikovek a aktivistů, protože prodával tělový krém, v jehož popisku bylo uvedeno, že učiní pokožku bělejší a svěží. Řetězec byl obviněn z rasismu.

19. Pán a otrok

V roce 2003, Dennis Tafoya, ředitel antidiskriminačního oddělení na jednom ze státních úřadů v Los Angeles zakázal, aby dodavatelé počítačů používali označení master a slave. Toto označení - master (pán) a slave (otrok) - se běžně používá v počítačích, když jsou například dvě zařízení připojena na jednom kabelu - jedno má přednost a druhé je podřízené. Podle antirasistů je toto označení neuctivé k černochům.

20. Pedofilové proti xenofobii

Známý židovský aktivista a bojovník za práva imigrantů Roy Naim byl v USA zatčen za držení dětské homosexuální pornografie. Nyní usvědčený pedofil předtím 5 let působil v dětských táborech pro sociálně vyloučené a postižené. Díky svému antirasistickému a lidskoprávnímu aktivismu byl propagován v médiích a dostal se i na stránky "prestižního" časopisu Time. Teď už je jasné, proč se tak obětavě, solidárně a empaticky účastnil dětských táborů.

21. Bílé Vánoce jsou rasistické

Kvůli písni "Bílé Vánoce", kterou zpívali na tradičním rozsvěcení vánočního stromku v New Yorku v prosinci 2014, si organizátoři vysloužili obviňování z rasismu. Slovo bílá v této písni samozřejmě odkazuje na bílou barvu sněhu, ale to antirasistickým magorům asi nedošlo.

22. Všichni antirasisté, následujte ho !

Psychicky vyšinutý antirasistický kněz a aktivista Charles Moore se v USA v červnu 2014 polil benzínem a upálil se na protest proti údajnému bílému rasismu a útisku černochů. Moore byl dříve aktivní také v boji za práva gayů a leseb. V roce 1995 držel hladovku na protest proti útlaku gayů. Jeho "úspěchem" bylo, když jeho církev otevřela dveře homosexuálním duchovním. Také působil v Africe a staral se, aby nezeslábla populační exploze.

23. Zákaz velikonočních vajíček

Multikulturní levičáci a antirasisté v Seattlu (USA) útočí na křesťanské tradice. Chtějí odstranit používání slova Velikonoce. Prý je to diskriminující a pobuřuje to muslimskou a židovskou komunitu.

Vedení městských parků odstranilo slovo "Velikonoce" z oficiálních plakátů a tiskovin. V základních školách jsou učitelé nuceni místo slova "velikonoční vajíčka" používat výraz "jarní koule" (spring spheres). Také se na západě v některých školách ruší výraz "vánoční prázdniny" a je nahrazován termínem "zimní prázdniny".

24. Konec Černého Petra ?

Antirasisté útočí na holandskou vánoční tradici, kde vystupuje Sinterklaas (Santa Klaus, či Svatý Mikuláš) se svým sluhou - Černým Petrem. Černý Petr je postava s černou pletí, kudrnatými vlasy a dělá před dětmi různé ksichty a směšné kreace. Podle lidskoprávních aktivistů jde o rasismus a nepatří do "moderní" společnosti.

25. Volby v Londonistánu

Margaret Hodgeová, multikulturně-feministicko-levičácká politička za Labour Party oznámila, že odstupuje z kandidatury ve volbách na starostu Londýna. Uvedla, že "nastal pravý čas, abychom zvolili ne-bělošského starostu". Uvolnila tak prostor dalším kandidátům Labour Party, kteří jsou převážně imigranti.

Při pohledu na kandidátku Labouristů má člověk pocit, že jde o volby někde v Zimbabwe a ne v Británii. V čele jsou černošské feministky Diane Abbottová a Tessa Jowellová, následuje černoch David Lammy, dále je tam muslim a míšenci. Volby proběhnou v roce 2016.


Závěr

Stupidita, nenávist a ubohost mají jedno společné jméno - antirasismus.

Téměř vše, co prosazují bojovníci proti rasismu a xenofobii škodí bílým Evropanům, kteří zrovna nemají to "štěstí" a nepatří mezi homosexuály, feministky, asociály, levičácké aktivisty, nebo do jiné privilegované skupiny.

Největší nebezpečí pro naši společnost není neonacismus a xenofobie, jak tvrdí anti-rasisté. Největším nebezpečím jsou právě oni.

Zpět na článkyweb counter