Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Konflikty a rvačka v platformě Blokujeme


Nedávno jsme obdrželi snímky z hacknutého emailu aktivisty Jana Grubera (gruber.honza@gmail.com - schránka prý měla i pokročilou ochranu přes mobil ). Dozvěděli jsme se o "aféře", která nedávno proběhla v cikánsko-levičácké platformě Blokujeme. Celou aféru odstartovala fyzická potyčka mezi cikánskými aktivisty Janem Čonkou a Ivanou Mariposa Čonkovou. Čonková údajně dostala facku poté, co se s J. Čonkou pohádala.

Následovala několik dní trvající hádka mezi členy, vzájemné útoky a obviňování, po kterém někteří zástupci Romea opustili Blokujeme. Čtení jejich komunikace bude pro nás, nacionalisty, jistě zdrojem zábavy.
Seřazeno od nejstaršího mailu, který otevírá celou diskuzi, po nejnovější :
______________

Podávají na sebe trestní oznámení. I to dost vypovídá o charakteru antirasistických multikulti levičáků :_________________________________________________
Printscreeny pochází z emailu pražského levičáckého aktivisty Jana Grubera :

Frustrovaní z neúspěchů a neschopnosti cokoliv změnit se utápí ve vnitřních konfliktech a hádkách. Multikulturní levičáci prosazují multikulturní soužití, ale sami nejsou schopni udržet jednotu ve svých barevných aktivistických platformách a nejsou schopni pochopit odlišnou mentalitu svých barevných soudruhů.


 
free counter
free counter