Na seznam článků     Na hlavní stránku  


O prorůstání neomarxismu do ČSSD


Donedávna měla ČR to štěstí, že místní velké politické strany, které jsou řazeny mezi "levici", spadaly pod konzervativní levici a nikoliv do proudu západní neomarxistické Nové levice, která se orientuje na destrukci tradičního národa a podporu multikulturalismu, imigrantů a odlišných menšin. To se ale může brzy změnit. Neomarxisté se dlouhodobě snaží tyto strany infiltrovat a posunout jejich orientaci směrem k imigrantům a menšinám, ze kterých si plánují udělat své skalní příznivce a voliče, svůj "Nový proletariát".
Infiltrace neomarxistů do struktur ČSSD probíhá již delší dobu. Zde jsou starší snímky z jedné debaty na téma "Sociální hnutí" uspořádané v sídle ČSSD v Lidovém domě v Praze. Většinu účastníků tvořili radikální neomarxisté, anarchisté a proti-národní bojovníci za práva imigrantů a menšin :Debatu vedou známé ultralevičácké firmy - Jan Májíček a Martin Šaffek ( snímek vpravo nahoře ). Na dolním snímku vlevo vidíte aktivistku ze skupiny "Nová antikapitalistická levice" s jejich neomarxistickým časopisem "Nová levice". Vedle ní sedí homosexuální aktivista a ultralevičák Jakub Horňáček.
Nejvýše postavení neomarxisté v ČSSD jsou Jiří Dienstbier, pražská židovská feministka M. Marksová-Tominová a bývalý europoslanec Vladimír Špidla. Zde informují své voliče o účasti na multikulturní antirasistické demonstraci na podporu cikánů a imigrantů. Akce byla pořádána multikulturně levičáckou iniciativou "Ne rasismu".Vzájemně se podporují. Pokud jeden z nich získá moc, snaží se protlačit své ideologické spojence také do vyšších pozic, aby zde neomarxismus zakořenil. Nebezpeční jsou především v tom, že se zpočátku tváří jako morálně čistí intelektuálové, ekologové, bojovníci proti korupci apod. Mnozí voliči jim to uvěří.


Mladí sociální demokraté vyjádřili podporu předsedovi ČSSD Sobotkovi pozváním do pražské restaurace během takzvaného pokusu o puč po volbách 2013. Na tom by nebylo nic zajímavého. Ale pokud se podíváme na jednotlivé účastníky, zjistíme, že většinu tvoří neomarxisté, devianti a proti-národní aktivisté.

Na následující fotce vidíte Jiřího Dienstbiera s přáteli. Naproti němu sedí ultralevičáci a antifašisté Tomáš Mařík a Vladimír Dupkanič. Vpravo sedí homosexuální levičácký aktivista a tajemník MSD Eduard Kopáček.


U dalšího stolu seděl předseda ČSSD Sobotka. Vedle něho je odborář Zavadil, který sem byl pozván Sobotkou, ale ideologicky mezi neomarxisty nezapadá.

Vedle Zavadila sedí neomarxistický ultralevičák a deviant Martin Vrba, který se na sociálních sítích hlásí k nenávisti k našemu národu a rase. Podporoval také akci "Čechy v ČR nechceme". Vedle něj je další neomarxista Václav Krajňanský, který se podílí na organizování pro-cikánských demonstrací a blokád. Dalším u stolu je alternativní xenofil Jan Vaněk.

Vlevo vidíte odporný ksicht ultralevičáka Martina Vrby.
Mladí sociální demokraté ( MSD )

MSD jsou líhní nových členů ČSSD. Tato organizace je již z velké části neomarxistická a orientuje se na spolupráci s homosexuály, cikány, internacionálními levičáky a imigranty.

Nejaktivnější jsou MSD v podpoře a spolupráci s homosexuálně-pedofilním hnutím. Sexuální devianti zároveň tvoří část členské základny MSD. Zde jsou snímky z účasti členů MSD na Prague Pride. Snímek vlevo uprostřed : předseda MSD Lukáš Kaucký s pražskou židovskou feministkou Marksovou-Tominovou. Na snímcích vpravo jsou Eduard Kopáček, Jakub Štědroň a další členové MSD.Na dolním snímku vidíte Dienstbiera agitujícího na Prague Pride, kde slibuje prosadit zákon o adopcích dětí.

MSD jsou aktivní i v navazování mezinárodních kontaktů s homosexuálními a neomarxistickými hnutími v zahraničí. Zde se MSD účastní mezinárodního levičácko-homosexuálního kempu Ecosy v Chorvatsku, 2012. Na dalším snímku jsou lidskoprávní levičáci z MSD Plzeň na návštěvě mešity.


Předsedou MSD je Lukáš Kaucký. Vlevo sedí vedle amerického velvyslance Normana Eisena, který v ČR podporuje a financuje homosexuální a cikánské skupiny ( Romea, Prague Pride a další ).


Marksová-Tominová se svými přáteli z MSD. Vlevo Radim Hejduk, Damián Holeček, vpravo je syn Jiřího Dienstbiera a Jan Vaněk. Všichni jsou neomarxističtí levičáci. Nejfanatičtější z nich je Damián Holeček ( také na fotografii vpravo ), který obhajuje jakoukoliv menšinu, od homosexuálů až po muslimy. Jeho výroky evidujeme v článcích Okno do duše...Kolem Marksové-Tominové existuje také skupina levičáckých feministek sdružených do "Oranžového klubu" v rámci ČSSD. Pokud se dostanou k moci, můžeme se těšit na gender-feministické zvrácenosti a sociálně inženýrské pokusy směřující k podkopávání tradiční rodiny, tradičních rolí a výchovy dětí.

Zde je Holeček se svým kamarádem Dienstbierem při jedné z jejich neomarxistických debat.


Předseda brněnských MSD Jakub Malý zve na neomarxistickou přednášku "Levice a menšiny", která má propagovat orientaci levicových stran na multikulturalismus, imigranty a menšiny. Přednášku vedl anarchista O. Slačálek.


Neomarxistický úchyl Martin Vrba a bojovník za menšiny Jan Černý z křesťansko-sociální platformy ČSSD demonstrují na podporu Dienstbiera a Sobotky.


Závěrem . Voliči by měli být velmi opatrní a měli by si všímat těchto nebezpečných tendencí. Ze západní, severní i jižní Evropy máme mnoho varovných příkladů, kdy neomarxisté získali vládu a převahu v parlamentu a během jediného volebního období umožnili imigraci stovek tisíců barevných imigrantů, které následně multikulturní politikou a různými výhodami zařadili do svého voličského jádra. To vše doprovázeno terorem a sociálním inženýrstvím zaměřeným proti bílým občanům.

Žádná z neomarxistických stran v Evropě, která je zodpovědná za zamoření své země imigranty, ve svém předvolebním programu neměla otevřeně napsáno, že plánuje otevřít hranice a vpustit do země vlnu imigrantů. Vždy své skutečné záměry pečlivě skrývali. Až když se dostali k moci zahájili tuto zhoubnou a destruktivní politiku.