Na seznam článků     Na hlavní stránku  

Homosexualita je společensky nebezpečná

WM [17.01.2012]


Homosexualita je prý normální a není nijak společensky nebezpečná. Nedávno se objevil další případ, který vypovídá spíš o opaku.


Vyšlo najevo, že ostravský zubař Jan Zháněl několik let vykonával praxi nakažený virem HIV a o tom, že je HIV pozitivní věděl údajně asi tři roky. Zubař byl v kontaktu s pacienty zřejmě i v době, kdy u něj působením viru propukla nemoc AIDS.


Podle dostupných informací byl zubař homosexuální, od ostatních gayů se pravděpodobně nakazil a je možné, že HIV dál roznášel. Případy vědomého a záměrného šíření viru HIV v Evropě se objevují pravidelně. Téměř vždy se jedná o homosexuály, nebo africké imigranty.


Šíření viru HIV neznamená jen zničené zdraví a úmrtí konkrétních osob, ale přináší i ekonomické ztráty celé společnosti, protože na boj proti této nemoci je nutné vynakládat značné finanční prostředky. Vysoké částky stojí i léčba nakažených. Vše platí společnost.


Riziko přenosu

Různí humanisté a ochránci menšin mají tendenci nebezpečí viru HIV zlehčovat. V diskuzích kolují názory: "Můžete se polít nakaženou krví nebo jí klidně pár litrů vypít, a vůbec nic vám nehrozí..." To je zásadní omyl. Stačí velmi drobná poranění, nepatrné rány v kůži a při polití nakaženou krví může dojít k přenosu viru, který vnikne ranou v kůži do těla. V teoretickém případě "pití" nakažené krve je riziko ještě větší. V případě nakaženého zubaře tu je riziko přenosu na pacienta, pokud by zapomněl na ochranné prvky a nedodržel hygienické zásady. Riziko v tomto případě je sice velmi malé, ale existuje.


Homosexualita je deviace a představuje riziko, stejně jako některé další sexuální deviace. Její společenská nebezpečnost spočívá hlavně v tom, že homosexuálové mají největší podíl na šíření pohlavních nemocí, hlavně nemoci AIDS.


Homosexuálové v ČR jednoznačně dominují v šíření viru HIV. Například v roce 2009 bylo mezi nově nakaženými 66% homosexuálů (statistiky Státního zdravotního ústavu SZÚ). V dlouhodobém průměru homosexuálové, kterých jsou ve společnosti pouhá 2 až 4%, představují 55 procent všech zjištěných infekcí. Tato do očí bijící disproporce jasně vypovídá o společenské nebezpečnosti této deviantní menšiny. Proto společnost musí odpovědět nulovou tolerancí.


Poznámka: Podívejte se na fotografii nahoře. Pokud ustoupíme deviantům a dovolíme uzákonit adopce dětí homosexuály, pak i tento pár se může slušně obléknout a jít si zažádat o adopci malého chlapce. Představte si, že dostanou do péče dítě a odvedou si ho domu.