Praotec negroid ?


Média internacionálního mainstreamu v únoru 2018 nadšeně přebírala zprávu od britské veřejnoprávní televize, která odvysílala dokument o novém objevu. Ten na základě analýzy DNA pračlověka tvrdí, že pravěký předek dnešních Britů měl tmavou až černou pleť.

DNA byla extrahována z kostry pravěkého muže, který žil kolem roku 7100 před naším letopočtem. Jeho kostra byla objevena počátkem 20. století v jeskyni v Cheddaru v Anglii.

Hlavním bodem celé zprávy byla fotka zrekonstruované podoby "Muže z Cheddaru", nad kterou se ukájeli snad všichni anti-rasisté a multi-kulti levičáci.


Je zde však několik okolností, které svědčí o účelových mediálních manipulacích kolem tohoto objevu.

1. paušalizace

Bakalův server Aktuálně píše :

"Lidé, kteří obývali území dnešní Británie před 10 000 lety, měli tmavou až černou pleť, modré oči a tmavé kudrnaté vlasy. K takovému závěru dospěli vědci na základě analýzy DNA takzvaného cheddarského muže, jehož ostatky nalezli archeologové na počátku minulého století na jihozápadě Anglie."

Zkoumána byla jen jedna jediná kostra. Ale média vytváří dojem, že černí tehdy byli všichni lidé.

2. manipulativní závěry

Média uvádí informaci : "Opět se tak potvrzuje, že světlé zbarvení kůže novodobých Evropanů je relativně mladým úkazem."

Snaží se veřejnosti namluvit, že bílá pleť a naše bílá rasa jsou něco bezvýznamného, momentálního, nepodstatného a tudíž by nám nemělo vadit, když se smícháme a rozplyneme v barevné náplavě z Afriky.

Proti těmto manipulacím tu ale stojí tvrdá fakta. Máme totiž k dispozici nález, který dokazuje, že již naši dávní předkové byli bílí.

Jde o mumii pravěkého člověka, která byla nalezena v Alpách zamrzlá v ledovci a zůstala dokonale zachována, včetně kůže. Tento pračlověk, kterému vědci dali jméno Ötzi, zemřel kolem roku 3300 před Kristem, tedy před více než 5300 lety.


Ötzi měl bílou kůži. Také je jasné, že bílou kůži musely mít i celé generace Ötziho předků.

Barva kůže není nic bezvýznamného. Je výsledkem dlouhodobého evolučního procesu. V Jižní Africe žijí potomci bílých Evropanů, kteří se tam usadili již v 17. a 18. století. A stále jsou to běloši, kůže jim nijak nezčernala. Naopak negrům žijícím po celé generace například v New Yorku kůže nezbělala, ačkoliv jsou v chladnějším podnebí a jedí podobnou stravu, jako bílí.

3. Lži

Některá média do zprávy propašovala i naprosto lživé informace. Česká televize uvedla, že "dnešní bílé obyvatelstvo Velké Británie je z velké části potomky tohoto muže."


Takovou informaci britské zdroje ale neuvádějí. Naopak píší, že zhruba jen 10% moderních Britů nese geny Čedarského muže.

Například vědecko-naučný portál ScienceAlert píše toto :

"Kolem 10% britské populace sdílí geny s mezolitickou populací, ke které Muž z Cheddaru patřil, ale nejsou přímými potomky. Místo toho se vědci domnívají, že tito mezolitičtí Evropané byli vystřídání novou populací zemědělců, kteří do Británie přišli později."

4. Zamlčování podstatných informací

Většina médií, která zprávu přebírala, účelově zamlčela jednu podstatnou informaci. V českém mainstreamu ji zamlčely všechny.

Tou informací je, že barva kůže britského pračlověka nebyla určena na 100%, ale pouze s 76% pravděpodobností.

Originál zprávy uvádí : "Dr. Tom Booth, pracovník muzea řekl, že existuje 76% šance, že Muž z Cheddaru byl tmavý."

Nic tedy není jisté.

5. Multi-kulturní propaganda

Od začátku byly články, rozhovory a reportáže k tomuto tématu obaleny množstvím vtíravé anti-rasistické propagandy. I ve výrocích samotných pracovníků britského muzea a aktérů výzkumu se vyskytují tendenční anti-rasistické bláboly.

"Opravdu se ukazuje, že tyto imaginární rasové kategorie, které jsou ve skutečnosti velmi moderní představou, respektive velmi nedávnou představou, opravdu vůbec nelze vztahovat na minulost," řekl archeolog muzea, který na projektu pracoval.

Jeden z autorů té busty pračlověka zase prohlásil : "My všichni jsme migranti."

Z toho pramení oprávněné obavy, zda výzkum nebyl zmanipulován, aby hrál do karet vítačům / multi-kulturním levičákům a jejich ideologii, která hlásá, že rasy neexistují a že Evropa patří všem.

6. Žádní vědci

Nyní k té samotné bustě.


Autoři, kteří vymodelovali černou hlavu pračlověka, nebyli žádní vědci, ale UMĚLCI - Alfons a Adrie Kennisovi. Podle jejich výroků v rozhovorech pro média je patrné, že tito umělci jsou levičáckého a pro-imigračního smýšlení.

Jak již bylo uvedeno výše, jeden z nich v rozhovoru pro média prohlásil : "My všichni jsme migranti."

Jak asi postupovali při výrobě té busty ? Co se jim hodilo, to si přibarvili a zdůraznili. Co se jim naopak nehodilo, to zamaskovali.

Barvu kůže udělali schválně co nejtmavší. Ovšem podle DNA analýzy měl pračlověk také výrazně modré oči. To se umělcům nehodilo, tak udělali oči přimhouřené a nevýrazné, aby tento prvek zanikl.

7. Nebyl to negr

Naštěstí jsou veřejně dostupné detailní fotky lebky tohoto pračlověka, takže můžeme snadno rozbít lži anti-rasistů, kteří tvrdí, že naši předkové byli negroidi.

Antropologické znaky na lebce Muže z Cheddaru jsou bělošské, nikoliv negroidní.

Na první pohled patrné, že nozdra britského pračlověka je úzká a má tvar kapky. V tom se shoduje s lebkou moderního bělocha. Afričtí negroidi mají nozdry zcela jiného tvaru - mnohem širší, téměř kruhové.

Nahoře lebka muže z Cheddaru a pod ní lebky současných ras pro srovnání :Závěr

Bílá rasa je unikátní skupinou, která se zrodila už před více než 40 tisíci lety a postupně osídlila celou Evropu, která je naším domovem. Obojí, naši rasu i náš domov, je potřeba chránit před nenávratným znečištěním, zamořením a zničením.

Levičáci a masmédia budou stále přicházet s novými triky a psychologickými manipulacemi, jak podkopávat naši hrdost a etnickou jednotu, aby se bílé národy přestaly bránit, postupně se rozplynuly v multikulturní náplavě, smíchaly s barevnými rasami a zanikly.

Na každý zákeřný útok ze strany neomarxistické rakoviny musíme odpovědět tím, že ještě přitvrdíme v našem boji a síle našeho přesvědčení.