Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Prague Pride spolupracuje s pedofily


V roce 2013 se na festivalu sexuálních menšin Prague Pride objevili i pedofilové. Z hacknutých mailů členů organizačního týmu Prague Pride je patrné, že homosexuální aktivisté jsou otevřeni spolupráci s pedofily, obhajují je a sympatizují s nimi.

Tato spolupráce zatím probíhá skrytě před veřejností, protože homosexuálové si uvědomují, že otevřená spolupráce s pedofily by je připravila o sponzory a podporu ze strany některých sympatizantů.

19.8.2013 - homosexuální levičáci z organizačního týmu Prague Pride začali řešit účast pedofilů na jejich průvodu. Naznačili podporu pedofilům a možnost spolupráce. Pokud se obávají otevřené spolupráce, pak je to čistě účelové - bojí se, že by zesílila kritika a přišli by o sponzory.

21.8.2013 - zde už je komunikace organizátorů Prague Pride s pedofilním aktivistou Danielem Kubcem, který se snaží přesvědčit veřejnost, že pedofilové nejsou nebezpeční:

Toto je výsledek tolerance, ustupování sexuálním deviantům a státní ochraně jejich "lidských práv". Jakmile společnost začne homosexuální devianty tolerovat, nepřestanou s vymáháním dalších práv a výhod a brzy se o slovo začnou hlásit i pedofilové, zoofilové a další úchylové.

V případě pedofilů může vše pokračovat podle stejného scenáře, jako u homosexuálů. V první fázi se budou pedofilové tvářit jako nevinné oběti, jako znevýhodněná menšina, která nechce zneužívat děti. Až získají toleranci, začnou stupňovat požadavky, roztahovat se a vymáhat další práva.

Deviantům a teroristům se nesmí ustupovat ! Na ně platí jedině radikální odpor !