Piráti - horší než Zelení


Pirátská strana má ambice uspět v řijnových parlamentních volbách a poslední předvolební průzkumy jí dávají jisté šance. Průzkumy nejsou naštěstí spolehlivé, ovšem vzestupný trend je zde patrný. Piráti toho dosáhli mimo jiné i důsledným skrýváním své pravé ( nebo spíše levé) tváře.

A vychází jim to. Články z webu Pirátů ojediněle přebírají dokonce i některé vlastenecké portály. Například web Pravý prostor propagoval Pirátskou stranu a převzal její článek, jak Piráti rozkrývají podezřelé vazby politiků z ČSSD.

Piráti těží z toho, že u části voličů stále vládne představa, že jde o hnutí mladých liberálních "ajťáků" a studentů, kteří chtějí změnit stát směrem k transparentnosti. Tato iluze je ale naprosto falešná.


Pirátská levičácká internacionála

Pirátské strany v jednotlivých zemích, včetně těch českých, zastřešuje a koordinuje Internacionála pirátských stran (PPI), která vznikla v dubnu 2010 v Bruselu. Jedná se o levičáckou nadnárodní organizaci podobnou Socialistické / Komunistické internacionále.

Prezidentem Pirátské internacionály je muslim Guillaume Saouli. Vice-prezidentkou je Bailey Lamonová - levičácká aktivistka, která se hlásí k anarchismu, antifašismu a socialismu.

Existuje i společná Evropská Pirátská strana, která sdružuje Piráty z jednotlivých zemích a koordinuje jejich aktivity. Čeští Piráti mají v této straně také své zástupce.

Už ze své podstaty jsou Piráti další pátou kolonou v naší zemi - dirigovaní a koordinovaní nadnárodními neomarxistickými strukturami.


Piráti pro imigraci a islamizaci

Vítači, islamofily a multi-kulti fanatiky se to v Pirátské straně jen hemží. Samozřejmě to před volbami nedávají příliš hlasitě najevo, aby neodradili voliče.

Piráti se účastnili řady pro-islámských a vítacích demonstrací. Například zde jsou po boku Zelených na olomoucké demonstraci proti odpůrcům islamizace :


Piráti uspořádali před volbami sérii konzertů a předvolebních mítinků, na kterých vystupují ty samé tváře, které byly v čele demonstrací Vítáme uprchlíky. Feťácký hudebník Jiří "Messenjah" vystupoval na vítací demonstraci. Jan Vrobel byl jedním z lídrů pro-imigračních demonstrací. Oba teď pracují pro Piráty :


Jan Toman alias Selector Boldrik byl také jedním z nepřehlédnutelných zjevů na demonstracích za imigranty a muslimy. Nyní spolupracuje s Piráty :Piráti - neomarxisté

Podpora anarchistického doupěte Klinika a otevřené nerespektování soukromého vlastnictví svědčí o anarcho-komunistickém smýšlení, které je tak rozšířené v řadách Pirátů. Zábranský je vysoký funkcionář Pirátské strany :


Funguje zde dlouhodobá spolupráce Pirátů s levičáckou intelektuální scénou. Zde například pirátský funkcionář Mikuláš Peksa přednášel na setkání neomarxistických intelektuálů :Piráti = anarchisté + Antifa

Mnohá regionální sdružení Pirátů se zformovala přímo z lokálních anarchistických buněk. Provázaností s anarchisty / Antifou jsou známí ústečtí, žatečtí Piráti a mnozí další.

Zde jsou fotky ze srazu severočeských Pirátů v Ústí nad Labem. Převažují anarchistická a anarcho-komunistická individua :
Budoucí ministr vnitra?

Při prvním pohledu na šéfa Pirátů Bartoše je patrné, že vzešel z anarcholevičáckého hnutí. Účastnil se řady jejich akcí a demonstrací - například na 1. Máje 2016 byl Bartoš viděn mezi anarchisty na Střeleckém ostrově. Zde je mezi svými na demonstraci v Ústí :Piráti + Zelení forever

Už ve volbách do krajských a obecních zastupitelstev vznikaly četné koalice mezi Piráty a Stranou Zelených. Piráti jsou provázání se Stranou Zelených i na úrovni osobních kamarádských vztahů. Není divu, když zastávají shodnou ideologii.Piráti a homosexuální lobby

Delegace Pirátů se pravidelně účastní pochodu sexuálních deviantů Prague Pride.

Moc se tím ale před volbami nechlubí. Například o účasti Pirátů na letošní Prague Pride se nezmiňoval ani web Pirátské strany, ani jejich Facebook. A vychází jim to - neodradí některé své voliče a na druhou stranu dají homosexuálnímu hnutí najevo, že má jejich podporu.

Piráti na Prague Pride 2017 :
Závěr

Po volbách, dopadnou-li podle posledních průzkumů, se mohou menší strany domluvit na koalici proti vítěznému Babišovi, který nakonec skončí v opozici. V takovém případě by i Piráti mohli získat podíl na vládě.

V Německu se jedná o koalici Merkelové s rudo-zelenými fanatiky, kteří prosazují neomezenou imigraci a islamizaci. Pokud takové vláda vznikne, významně se zvýší nátlak na východní země, aby přijímaly imigranty a ještě více se "integrovaly", podřídily nadvládě Bruselu.

Nesmíme dovolit, aby v době imigrační invaze a sílícího tlaku eurobolševiků zasedla v našem parlamentu další pro-imigrační, proti-národní a euro-fanatická partaj.

Piráti se nevolí, piráti se věší !