Multikulturní levičáci a pedofilové na Prague Pride 2013V proudu růžového homosexuálního slizu na akci "Prague pride 2013" se opět objevila téměř kompletní multikulturně-levičácká scéna.

Neomarxističtí politici a iniciativy zde verbovali své voliče a slibovali podporu homosexualismu. Úchylní pseudoumělci a aktivisté tu, společně s homosexuály, bořili tradiční hodnoty a konvence svým bizarním oblečením a nechutným vystupováním. Pak podepisovali petice za nové výhody pro sexuální menšiny a za legalizaci adopcí dětí.

Letošní Prague Pride ovšem přinesla něco nového. Když jsme 2 měsíce před konáním Prague Pride 2013 publikovali naše video Kam vede tolerance k homosexuálům, netušili jsme, jak rychle se toto varování naplní. Společně s homosexuály přišli otevřeně bojovat za svá práva i pedofilové.
Pedofilové se prohlásili za sexuální menšinu a aktivně vystoupili na Prague Pride 2013. Na svých stránkách se hlásí i k boji za adopce dětí.


Každý z běžných občanů, který kdy vyjádřil toleranci k homosexuálům a k jejich demonstracím, je spoluzodpovědný i za nástup pedofilů a měl by si to srovnat se svým svědomím. My říkáme: tolerovat devianty, jen pokud jsou mrtví !
Politik Jiří Dienstbier ( ČSSD ) opět aktivně vystoupil mezi homosexuály v čele stánku neomarxistického sdružení Mladých sociálních demokratů, které se dlouhodobě snaží infikovat stranu ČSSD a přeměnit ji na subjekt aktivně podporující multikulturalismus a menšiny. Z deviantů, cikánů a multikulturních levičáků se Dienstbier snaží udělat své skalní příznivce a voliče. Za to jim slibuje podporu, až se dostane k moci.


S Dienstbierem tu byla i jeho kamarádka, pražská židovská feministka a mluvčí ČSSD za lidská práva Michaela Marksová-Tominová.
Neo-marxistické sdružení "Socialistická Solidarita" na Prague pride 2013. Distribuovali zde svůj časopis a také plakáty s obrázkem duhového Marxe, kterým vyjadřovali propojení homosexualismu s neo-marxismem. Soc-sol má blízko k iniciativě ProAlt, jejíž zástupci se v hojném počtu také účastnili.


Členové socialistické solidarity. Uprostřed je neomarxista Dominik Forman ( 3. zleva ), vedle něj aktivista Martin Šaffek.

Homosexuálně-levičácká iniciativa PROUD bojuje za adopce dětí pro (homo)sexuální devianty, staví se na obranu cikánů a lobbuje za práva obtížných menšin. Podpobně jako většina podpobných iniciativ, je PROUD přímo financován nadací Open Society Fund amerického židovského miliardáře Sorose.


Homosexuální sdružení Univerzity Karlovy upozorňuje na varující fakt, že některé katedry na pražských fakultách Sociálních věd, Humanitních studií a na Filozofické fakultě se staly líhní "progresivního" multikulturního levičáctví, feminismu, homosexualismu a všeobecně neomarxistické ideologie.


Multi-kulturní intelektuálové a humanisté podepisují petici za adopce dětí homosexuálními páry. Zde je židovský režisér Fero Fenič.


Tradičně na Prague Pride nechyběla Strana Zelených. Dorazil také velký počet antifašistů, anarchistů a jednotlivých lidskoprávních aktivistů. Podpora přišla opět z americké ambasády a z velvyslanectví dalších zemí, kde vládnou lidskoprávní levičáci a neomarxisté.


Zpět na článkyfree web counter