Sonda do duše multikulturního levičáka - 4. díl


Vybrané příspěvky z levičáckých diskuzí, které nám pomohou nahlédnout do způsobu jejich myšlení.


Teroristické útoky jsou jen banalita

Po teroristických útocích se mezi levičáky projeví nespokojenost, že o nich média vůbec informují veřejnost, která reaguje odporem k imigrantům / muslimům. Podle levičáků jsou útoky jen bezvýznamná banalita v porovnání s autonehodami, nemělo by se o nich informovat a média by měla šířit jen růžové pohádky o bezproblémovém soužití.


Jan Krajhanzl je levičácký sociální psycholog a environmentální sociolog z Katedry environmentálních studií UK Praha.


Láska je nenávist

Další z dlouhé řady důkazů, že levičácká láska je jen převlečená nenávist.

Když koncem března 2017 zastupitelstvo Prahy 3 rozdělovalo městské dotace na kulturu, propukla na pražské levičácké scéně vlna nenávisti. Terčem byla zejména starostka, paní Vladislava Hujová a místostarosta, pan Alexander Bellu.

A důvod ? Aktivisté ze Strany Zelených Praha 3 žádali granty na Refufest - multikulturní festival na podporu uprchlíků, na projekty spojené s "romskou komunitou" a dotace pro své kamarády z alternativních / levičáckých divadel.

Nic z toho nedostali. Místo toho Praha 3 podpořila myslivecký ples a jarmark.Apolena Rychlíková, která se svým přátelům na FB chlubí nenávistí kvůli tomu, že nedostala dotace, je známá levicová aktivistka a bojovnice za lásku. Angažovala se v kampani Hate Free, v iniciativě Proti projevům nenávisti, podepisovala petice za toleranci a v roce 2015 byla mluvčí hnutí „Stop nenávisti“, které apelovalo na vládu, aby potírala údajnou nenávist a xenofobii.


Manipulace hlasování

Že se levičáci svolávají na síti k manipulaci různých internetových hlasování a průzkumů, je celkem běžná záležitost.Anti-kapitalisté za Sorose

V kauze kolem maďarského zákona proti zhoubné Sorosově "univerzitě" se opět naplno ukázala pravá povaha moderního levičáctví. Soros - miliardář, finančník z Wall Streetu a globalizátor - opět našel své nejagresivnější zastánce mezi radikálními levičáky / antifašisty / anti-kapitalisty.

I v ČR se 8.4.2017 konala jedna z demonstrací na podporu Sorose. Zorganizovali jí levicoví studenti z Filozofické fakulty UK a zúčastnila se jí řada ultralevičáků a bojovníků proti kapitalismu.

Zde se na demonstraci svolává ultralevicový aktivista Májíček se svými kamarády :


Jeden z organizátorů demonstrace za Sorose - aktivista Jakub Kovařík - na svém profilu zveřejňuje protikapitalistické / anarchistické články a obrázky. Například :


Další organizátorkou byla zelená extrémistka Sára Vidímová, také bojovnice proti kapitálu napojená na anarchistickou Kliniku :


Vymazat hranice, zničit národy, promíchat a zglobalizovat planetu - to jsou společné cíle jak levičáků, tak globálních finančních elit, kapitalistů a bankéřů. Parazité lidstva, spojte se.


Vítáme nemoce

Bouři nevole vyvolalo zpřísnění azylového zákona, který by měl zabránit přílivu nakažených imigrantů. Úchylní levičáci tu ale nakažené chtějí.


Pavel Sterec je levičácký umělec, aktivista a intelektuál z Prahy.


Agresivní cikán je oběť

Viktor Elšík - romista z Filozofické fakulty UK a překladatel z cikánštiny - vždy na webu Romea jásá, když je odsouzen Čech za "urážení rómů". Ale nebyl moc nadšený, když byl vyjímečně za rasismus odsouzen cikán. Označil ho za oběť a jako odvetu vyzval ke šmírování a udávání Čechů.Cenzura je ten pravý humanismus

Levičáci už tradičně oslavují posilování cenzury a pronásledování za názory.
Cikáni si na nás volají muslimy

V diskuzích se často objevují cikáni, kteří projevují radost nad islamizací a volají na nás muslimy.

Zde jsou některé cikánské komentáře z FB a z diskuze pod naším videem "Lidé vyhnali z obce cigány".

V případě pokračující islamizace je velmi pravděpodobné, že většina cikánů by se s muslimy spojila proti nám.


Pravda vadí

Demonstrace proti Zemanovi a Babišovi na Václavském náměstí byla završena tím, že se organizátoři pokoušeli účelově nafouknout počty demonstrujících. Dva zaměstnanci Českého rozhlasu si ale dali tu mravenčí práci a z fotografií z dronů přesně spočítali účastníky a vyšlo jim mnohem méně, než organizátoři tvrdili.

Toto odhalení ale silně popudilo některé havloidní aktivisty, kteří začali autorům nadávat za to, že si dovolili zveřejnit čistou pravdu. Jedním z nich byl aktivista Pavel Šafr - novinář a člen Klubu na obranu demokracie.