Související články     Na hlavní stránku  
Okno do duše multikulturního levičáka. 3. díl

WM 27.4.2013
Nenávist k národní hrdosti ve sportu

Další nenávistné výroky antifašistů a multi-kulturních levičáků se objevily během tenisového Davis Cupu v listopadu 2012, ve kterém zvítězili Češi. Neomarxisté napadali projevy národní hrdosti a české národní symboly.

Neomarxisté a anarchisté usilují o rozklad národa, proto nenávidí vše, co národní jednotu stmeluje a posiluje.

"Michal R. Michajlovič" je antifašista a multikulturní levičák z Liberce ( Jablonce ).

Rudolf Černý je anarchista/antifašista a antirasista, který se účastnil demonstrací na podporu cikánů v Severních Čechách a mnoha dalších antifašistických a multikulturně levičáckých akcí. Toto zveřejňuje na svém Facebooku :


Rudolf Černý na jedné antirasisticko-levičácké demonstraci ( pokud znáte nějaké osobní informace o této odporné existenci, napište nám je do diskuze ) :


 Vyčistit ulice od feťáků = fašismus

Před senátními volbami 2012 jeden z kandidátů, Karel Sibinský, ve svém programu uvedl záměr vyhnat z ulic feťáky a asociály. To okamžitě probudilo bouřlivé reakce u anti-rasistických multikulti-levičáků, kteří ho označili za fašistu. Damián Holeček je levičácký aktivista a známý Jiřího Dienstbiera, pro kterého pracoval v jeho volební kampani.
Fanatické obhajování jakýchkoliv menšin a asociálů na okraji společnosti je jeden z nejvýraznějších rysů multikulturně-levičáckého myšlení a neomarxistické ideologie.
Vyřazení řecké atletky z Olympiády - neomarxisté to schvalují

Během letní olympiády 2012 došlo ke skandálnímu vyřazení řecké atletky za údajný rasismus, když na svém Twitteru napsala nevinnou narážku na africké imigranty v Řecku. Antirasističtí levičáci to obhajovali, jako například fanatický lidskoprávní aktivista Jiří Hřebenář na svém webu :V diskuzi k článku na serveru Novinky.cz stovky čtenářů hromadně vyjadřovaly podporu a sympatie řecké sportovkyni a zároveň odpor k jejímu skandálnímu vyřazení. Známý neomarxistický intelektuál a novinář Jakub Patočka tyto čtenáře označil za rasisty, požadoval jejich policejní stíhání a uzavření diskuze pod článkem.Z podobných příspěvků vidíme, jak by vypadala jejich lidskoprávní multikulturní "demokracie", kdyby se tito neomarxisté a antirasisté dostali k moci. Kdokoliv s odlišným názorem by byl pod jejich vládou terorizován a perzekvován, zároveň by byly do země postupně importovány statisíce barevných imigrantů.
Obhajoba muslimů

Ve Francii jeden časopis zveřejnil karikatury muslimského proroka Mohameda. Muslimové chtěli autory karikatur zavraždit. Čeští multikulti levičáci se ihned postavili na stranu muslimů a žádali odsouzení autorů karikatur.


Jak si neomarxisté představují demokracii

Neomarxističtí levičáci často zdůrazňují pojmy jako lidská práva, demokracie, humanismus, tolerance. Ovšem pokud dostane v televizním pořadu prostor někdo s opačnými názory, ihned na něj útočí, chtějí ho obžalovat a zamezit mu veřejné vystupování.Poslední snímek je z diskuze na našich stránkách. V prvním příspěvku se multikulturní levičák raduje z toho, že bílá rasa má podle něj do 50 let vyhynout a být vyvražděna muslimy. Autor tohoto příspěvku je téměř jistě také bílý.

Podobné myšlení a patologický rozklad osobnosti je poměrně častý u antirasistických levičáků, kteří se cítí být příslušníkem menšin, přemýšlí jako členové menšiny a cítí silnou averzi k bílé většinové společnosti. Ačkoliv jsou sami bílí, považují bílou většinovou společnost za cizí a nepřátelskou a dokáží se radovat, když jsou bílým lidem působeny škody.
Ihned pod tímto příspěvkem se objevil další exemplář ( Sherlock Holmes ), který poukazuje na fakt, že levičácký ochránci lidských práv, humanisté a antifašisté mají ve skutečnosti hluboce zakořeněné totalitní myšlení. Aby eliminovali všechny s opačným názorem, přejí si likvidaci svobody na internetu, blokování a mezinárodní policejní dohled doslova v Orwellovském stylu. 

web site hit counter