Související články     Na hlavní stránku  
Okno do duše multikulturního levičáka. 2. díl

WM 21.4.2012
Multikulti levičáci chtějí mešity v ČR

Článek o plánované obří mešitě v Bulharsku okomentoval multikulturní levičák z ProAltu slovy: "Proč to nejde i u nás?"
 Bránit Vietnamcům v krácení daní = rasismus

Platforma "Stop vládě" sdružuje odbory a větší počet různých protivládních iniciativ. Přidali se k ní ale i neomarxisté a anarchisté z okolí ProAltu. Platforma vydala přehled požadavků a návrhů řešení současných ekonomických problémů.

Mezi návrhy, které vydali odboráři z platformy "Stop vládě", byl i naprosto správný návrh na zavedení registračních pokladen u vietnamských trhovců kvůli obrovským daňovým únikům a podvodům. Multikulturní levičáci a neomarxisté označili tento návrh za rasismus a zvažovali kvůli tomu, že pohrozí ukončením spolupráce, pokud vedení tento návrh nestáhne. Na tomto příkladě vidíme fanatizmus multikulturních levičáků při obhajobě všeho cizího a odlišného.

Emailovou komunikaci zahájila anarchistická aktivistka, členka ProAltu a studentské iniciativy ZSVŠ Marta Slačálková-Harasimowicz, která označila věcný návrh na zavedení registračních pokladen u asijských trhovců za rasistický žvást.

Informovat o cikánské kriminalitě = fašismus a rasismus

Článek "Sociální dávky zneužívají i majetné romské rodiny" byl postaven na reálných datech a nezaujatých výpovědích. Multikulturní levičáci a anarchisté jej označili za rasistický a xenofobní. Podle nich by se o cikánské kriminalitě vůbec nemělo informovat.Ondřej Slačálek je anarchistický publicista a zakladatel ProAltu, který vyučuje na Filozofické fakultě ( FF UK ). David P. je aktivista z ProAltu.

Stejný článek okomentoval i multikulturně-humanistický filozof Martin Škabraha, také z ProAltu. Označil jej za protofašistickou propagandu. Osoby, které požadují stejné zákony pro všechny, nepřímo označil za rasisty. Rostoucí občanský aktivizmus a odhodlání bránit se cikánskému teroru označil za fašizaci společnosti.Jejich antirasistický fanatizmus se projevuje také v absolutní neochotě uvažovat o tom, že za problémy mohou cikáni sami a důvodem je jejich vrozená mentalita. Multikulti levičáci budou vždy svalovat vinu na bílé, vymýšlet pokřivené konstrukce a převracet fakta, aby cikány ochránili.
Napsat pravdu znamená podle neomarxistů podněcovat k rasové nenávisti.


Závěr

Je nutné obrátit se na opoziční a protivládní skupiny, hnutí i jednotlivce, aby se důrazně distancovali od neomarxistů, pseudohumanistů a multikulturních fanatiků, kteří se snaží tyto skupiny infiltrovat. Jedná se zejména o ProAlt a iniciativu "Za svobodné vysoké školy" ZSVŠ, kterou založila skupinka neomarxistických studentů z Fakulty sociálních věd a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a která v žádném případě nereprezentuje všechny studenty vysokých škol.

Všem je snad jasné, co by s naší zemí udělaly takové choré mozky, kdyby získaly politický vliv.


 

web counter