Neomarxisté infiltrovali úřady a ministerstva


V následující diskuzi z května 2015 na Facebooku vidíte Lindu Sokačovou ( Lin Sok), jak se raduje ze získání místa na Ministerstvu práce (MPSV). Sokačová začínala jako anarcho-feministka a multikulturalistka, byla redaktorkou anarchistického časopisu A-kontra, později působila v gender-feministickém hnutí a různých neziskovkách.

V diskuzi jí blahopřejí její kamarádi, kteří už jsou na Ministerstvu práce nebo na Úřadu vlády zaměstnaní. Společný mají také světonázor.

ministerstvo

Marie Richterová je tajemnicí ministryně Marksové a členka neomarxistického klubu ČSSD - Idealisté. Účastnila se demonstrací na podporu imigrantů.
Jan Potměšil je multikulturní levičák a islamofil, v diskuzích často útočí na odpůrce islamizace.
Smiggels Kavková je známá gender-feministka a aktivistka.

Další neomarxistka Kateřina Kňapová apeluje na "změnu systém zevnitř", což je dlouhodobá strategie neomarxistického hnutí - obsadit vlivné pozice a postupně, pomalu prosazovat jejich ideologii do praxe. Kňapová je politická aktivistka, spolupracuje s ultralevičákem Lukášem Matoškou a dalšími členy sdružení Socialistická solidarita, účastní se demonstrací na podporu imigrace apod. Vystudovala obor sociální antropologie na Fakultě sociálních věd a publikuje na levičáckých a anarchistických webech ( Deník referendum, A2 ).


Pod záštitou socialistů

Celá řada multikulturních levičáků a xenofilů už před lety pronikla na vládní úřady, zejména do různých příživnických poradních sborů a komisí, například do vládní Agentury pro začleňování, Rady vlády pro menšiny atd.

Ale od doby, kdy se do vlády dostala ČSSD vedená Sobotkovým křídlem, se jejich počet prudce zvýšil. Infiltrace neomarxistů do struktur státní správy je fenoménem posledních dvou let a představuje riziko pro budoucnost a zájmy národa.

Působení neomarxistů je prozatím limitované tlakem národa a nesouhlasem konzervativní části ČSSD. Levičáci si uvědomují, jak silný je v ČR odpor k politice multikulturalismu a imigrace. To některé (hlavně ty, kteří jsou členy partají, závislí na voličích ) přinutí k opatrnosti a zároveň je to nutí ve vyšší míře uplatnit jejich zákeřnost a schopnost manipulovat, kamuflovat své skutečné záměry a přetvařovat se.


Neodvolatelní škůdci

Hromadý nástup neomarxistů na ministerstva a úřady nepochybně souvisí i s novým služebním zákonem. Ten má znemožnit, aby po volbách noví ministři vyměnili své úředníky a nahradili je vlastními lidmi. Ty současné úředníky a náměstky tak v budoucnu bude často nemožné jednoduše odvolat.

Už na jaře 2015 mnozí varovali, že ministerstva nebezpečně bobtnají a počty náměstků se v posledních měsících až ztrojnásobily. Kdo totiž získal pozici do 1. července 2015, kdy začala platit další část služebního zákona, může si svou pozici zajistit na dlouho dopředu a nepůjde ho snadno odvolat.


Konkrétní případy

Mezi novými tajemníky, náměstky, koordinátory a poradci na ministerstvech najdeme řadu známých neomarxistických a pro-imigračních aktivistů. Samozřejmě se jedná o ministerstva v portfoliu ČSSD, hlavně o Ministerstvo práce a soc. věcí ( Marksová ), dále Ministerstvo pro lidská práva ( Dienstbier ), Ministerstvo školství a Ministerstvo zahraničí.


1. Úřad vlády

V centru pozornosti neomarxistů a xenofilů jsou také různé poradní komise pod Úřadem vlády. Obsazují tam místa "odborníků", poradců, projektových manažerů, koordinátorů atd. Těchto výborů a komisí je necelých 20. Část z nich jsou čistě parazitické, účelově vytvořené a pro národ škodlivé. Jejich rozpočty, provozní výdaje a náklady na platy stojí české občany obrovské částky.

Jde o: Rada vlády pro záležitosti romské menšiny , Rada vlády pro lidská práva , Rada vlády pro rovné příležitosti , Rada vlády pro národnostní menšiny , Rada vlády pro neziskové organizace , Zmocněnec vlády pro lidská práva , Výbor pro Evropskou unii.

Navíc většina těchto Rad má pod sebou několik dalších vnitřních Výborů a Pracovních skupin = desítky dalších koryt. Tyto Rady a Výbory přerozdělují státní dotace a vymýšlí různé dotované programy na podporu menšin, neziskovek a levičáckého aktivismu.

Rada vlády pro rovné příležitosti

mezi členy najdeme:

Petra Havlíková - z brněnské neziskovky Nesehnutí. Feministická a multikulturní aktivistka, účast na demonstracích na podporu imigrantů v Brně
Helena Skálová, z neziskovky Gender Studies
Michal Uhl, figuruje zde jako "nezávislý odborník". Je to známý ultralevičák, syn trockisty Petra Uhla a Šabatové
... a mnoho dalších podobných individuí.


Rada má pod sebou další útvary, například : Výbor pro vyrovnané zastoupení žen a mužů v politice a rozhodovacích pozicích

Rady vlády ČR pro lidská práva

- desítky koryt, předsedou je Dienstbier
- má pod sebou ještě Sekretariát a 8 dalších Výborů. Například: Výbor pro práva cizinců, Výbor pro sexuání menšiny, Výbor proti diskriminaci ...

- mezi členy Výboru pro práva cizinců najdeme :

Martin Rozumek (z Organizace pro pomoc uprchlíkům a Str. Zelených) vystoupil např. v pořadu Máte slovo, kde se rval za přijetí imigrantů
Pavel Čižinský (Poradna pro občanství) pražský levičácký právník, ochránce imigrantů
... a mnoho dalších

- Výbor pro sexuální menšiny má nyní 19 členů, mezi nimi jsou například :

Zdeněk Sloboda
agresivní homosexuální lobbista s multikulturně levičáckými názory, zakladatel iniciativy Proud, propagátor homosexuální hrdosti...
Sloboda sedí na pozicích:
- předseda Výboru pro sexuální menšiny ( pod Radou vlády pro lidská práva )
- člen Pracovní skupiny muži a rovnost žen a mužů ( pod Radou vlády pro rovné příležitosti )

Lucia Zachariášová
ze Strany Zelených, lesbo-feministická a pro-imigrační aktivistka. Je také organizátorkou projektu Transgender Me - propagace transsexuálů.

Kateřina Kolářová - lesbická a gender-feministická aktivistka. Vyučuje na: Univerzita Karlova v Praze, Katedra genderových studií.
Džamila Stehlíková
David Tišer - cikánský homosexuální aktivista
... a mnoho dalších

Rada vlády pro záležitosti romské menšiny

Několik desítek členů - cikánských aktivistů a levičáckých ochránců menšin. Předsedou je také Dienstbier.
Provozuje například program "Dekáda romské inkluze 2005 - 2015", který za posledních 10 let napumpoval miliardy do bezcenných a bezcílných pro-cikánských projektů a neziskovek.

Lukáš Houdek
- homosexuální a multikulturní aktivista, spoluorganizátor Prague Pride, Hate Free a mnoha jiných projektů i demonstrací. Dostal koryto na úřadu Zmocněnce pro lidská práva - pracuje tam jako koordinátor. Email: houdek.lukas@vlada.cz

Poté, co získal toto místo, prosadil na úřad svou kamarádku Lucii Bittalovou, aktivistku z projektu Hate Free. Dostala pozici asistentky koordinátora antirasistické kampaně.


2. Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministryně Marksová od začátku obsazuje pozice na ministerstvu svými kamarády a známými z dob jejího působení v genderově feministickém hnutí a lidmi z multikulturně levičáckého prostředí.

Mgr. Zuzana Jentschke Stöcklová
- náměstkyně pro sociální a rodinnou politiku
- gender-feministka, multikulturalistka

Kromě jmen uvedených na začátku článku působí na MPSV v pozicích poradců a konzultantů několik dalších aktivistů, nejčastěji ze spolku Mladí sociální demokraté. Všichni jsou velmi aktivní a uvědomělí neomarxisté, nejčastěji z Fakulty sociálních věd UK. Pravidelně je lze vidět na Prague Pride, na demonstracích za imigranty a multikulturalismus, nebo na blokádách proti-imigračních sil. Jejich jména figurují v peticích za cikány, imigranty a protičeské zájmy. Jsou to například :

Radim Hejduk - člen ČSSD a Mladých soc. demokratů, vedoucí člen neomarxistického spolku Idealisté, demonstrant. Email: radim.hejduk@mpsv.cz
Václav Klusák
Matouš Hruška
Thu Thuy Truong - vietnamka, členka Idealistů a Mladých soc-dem. Píše články plivající na Čechy za to, že odmítáme imigranty.
Jan Vaněk
a další


3. Ministerstvo školství

Z ministerstva byl za podivných okolností odstaven ministr Chládek ( z konzervativního křídla ČSSD), který mimo jiné upozornil na "inkluzivní mafii" a zakročil proti vysávání rozpočtu ze strany různých inkluzivních neziskovek a poradců. Novou ministryní se stala K. Valachová, která má blízko k Dienstbierovi, Sobotkovi a Marksové. A podle toho vypadá i nové směřování úřadu.

Na důležité pozice jsou nyní dosazováni "odborníci" z řad inkluzivistů, pseudohumanistů a multikulturálů. A mění se i politika ministerstva. Zdá se, že inkluze menšin, podpora parazitických oborů a vliv multi-kulti neziskovek ve školství získá opět podporu.

Poradcem na ministerstvu školství se stal Petr Pavlík, který vyučuje na Karlově univerzitě Genderová studia a podporuje multikulturalismus.

Koncem července 2015 rozšířila ministryně Valachová svůj tým poradců a koryta získaly další známé firmy. Například :

Mgr. Radmila Jedličková
- ředitelka "Ethnic Friendly" školy v Praze na Smíchově. Tato základní škola zavedla multikulturní a inkluzivní experimenty. Výsledkem byl rychlý odliv českých dětí, takže škola se stala "cikánskou". Pro nízký počet žáků uvažovala Praha 5 o zrušení školy, ovšem je dál dotována.

Mgr. Klára Laurenčíková
inkluzivní a multikulturní aktivistka ze Strany zelených, vystudovala Genderová studia na západě, bojuje za menšiny a multikulturní politiku. Na ministerstvu působila už dříve.

Mgr. Karin Marques
inkluzivní aktivistka, zavádí multikulturní propagandu a jiné západní zvrácenosti do výuky. Je z nadace Open Society Fund, byla ředitelkou židovských Lauderových škol.

Mgr. Vladimír Foist
Ředitel ZŠ Poběžovice. Na své škole aktivně prosazuje inkluzivní vzdělávání a podporuje zapojení multikulturních neziskovek do vzdělávání


4. Ministerstvo zahraničí

Zde získal pozici náměstka například Lukáš Kaucký, vedoucí Mladých sociálních demokratů a pravidelný účastník demonstrací za práva gayů (Prague pride) a imigrantů. Má kontakty s řadou pražských neomarxistů a účastní se také různých ideologických přednášek.


Závěr

Když se některý neomarxista dostane na důležitou pozici, ihned kolem sebe začne budovat hierarchii svých ideologicky spřízněných kamarádů a soudruhů. Některé dosadí na existující pozice, pro jiné vymyslí nové místo. Zároveň permanentně lobbuje za přijetí dalších kamarádů všude, kde je to možné. Neomarxistická rakovina se touto cestou rychle šíří a metastázuje.

Tento dlouhý pochod institucemi proběhl ve většině zemí západní Evropy už před mnoha lety. Státní aparáty jsou prolezlé neomarxismem, který tam pevně zakořenil a blokuje jakékoliv změny i když zrovna v parlamentu posílí nacionální strany.

Jejich úsilí je ještě znásobeno faktem, že většina neomarxistů vystudovala různé parazitické obory, jako Genderová studia, sociální antropologii, kulturologii, nebo Romistiku, a prakticky nemá jinou šanci k uplatnění, než že se budou vtírat buď na úřady a ministerstva, nebo do dotovaných neziskovek.

Jedním z velkých úkolů našeho národně revolučního hnutí je, po převzetí moci, radikálně vyčistit celý státní aparát od neomarxistických levičáků a xenofilů, zrušit všechny jejich parazitické výbory, komise, dotační programy a koryta. Kromě jiného tím dojde k úspoře miliardových finančních prostředků, které budou využity na pokrok a pro dobro národa.

Zpět na článkyfree hit counter
web counter