Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Nenávist multikulturních levičáků k Čechům rosteReakce na demonstrace českých občanů proti cikánské kriminalitě poukazují na sílící protičeskou nenávist u multikulturních levičáků, antifašistů a antirasistů. Ta se v posledních měsících projevila sérií pro-cikánských a proti-českých akcí. Například provokativní vyhlášení romské hymny, česko-romské vlajky, oslavováním nepřizpůsobivosti, nebo akce Čechy v ČR nechceme. Ale i výroky na sociálních sítích mají silnou vypovídací hodnotu :

"Lin Sok" je anarcho-feministická aktivistka Linda Sokačová

"Zlo jsme my". Tento nenávistný proti-český článek hromadně oslavovali a sdíleli multikulturní levičáci na soc. sítích. Tvrdí, že cikáni jsou utiskované chudinky a nevinné oběti "zlých" Čechů.


Článek označuje občany protestující proti cikánské kriminalitě za řádící lůzu. Autor, jako obvykle, od samého začátku vychází z nesmyslných a nepravdivých argumentů.

Tvrdí, že pokud sportovec získá zlatou medaili, pak ji získal jen on sám a národ nemá právo se k ní hlásit a projevovat hrdost. To je samozřejmě naprostý nesmysl, neboť naši sportovci se dostali na vrchol jen díky pomoci národa. Začínali na škole, ve veřejných sportovních klubech, byli financováni rodinou a podporováni okolím. Do sportu jdou miliardy z našich daní a z hazardu. Za peníze občanů se sportovci dostávají na vrchol a národ má právo být hrdý na jejich úspěchy, které patří nám všem.

Kromě toho, kdyby radikálové skutečně zlikvidovali cikány, vadilo by to někomu ? Kromě pár stovek multikulturních levičáků, xenofilů a pseudo-humanistů asi nikomu.


Některé multikulturně levičácké skupiny jdou do otevřeného spojenectví s radikalizujícími se proti-českými menšinami.

Pocity viny. Na následujícím snímku vidíte, jak se neomarxistické skupiny za každou cenu snaží vyvolat v národu pocity viny a tím podkopávat národní hrdost a soudržnost. Využijí jakoukoliv příležitost k těmto psychologickým útokům. Na základě absurdních argumentů se snaží svalit vinu na Čechy. V severní Africe se mezi sebou zabíjí muslimové, ale podle antirasistů za to mohou bílí Češi.Akci "Stop Čechům", výzvy k zabíjení Čechů a podobné aktivity prezentovali organizátoři jako recesi. Srpnový "Pochod proti Čechům" byl pochodem multikulturních levičáků a příslušníků menšin vedený židy Goldmannem a Tamarou Moyzes ( na fotce ) :Závěr


Neomarxisté ve společnosti představují to samé, co rakovinné buňky v lidském těle, které se rozhodly zaútočit na svůj vlastní organizmus, na své vlastní tělo a snaží se jej zahubit zevnitř. Pokud je organizmus dostatečně obranyschopný, pak se jeho imunitní systém postará o vyhlazení rakovinných buněk, rakovina nepropukne a organizmus se uzdraví.