Na seznam článků     Na hlavní stránku  

V ČR probíhají rasistické pogromy, myslí si mnozí Němci

WM [20.01.2012]


V Čechách probíhají rasistické pogromy zaměřené na utiskovanou romskou menšinu. Tomu dnes pravděpodobně věří mnoho Němců díky médiím a iniciativě anarchisticko-levičáckých a anti-rasistických skupin, které u našich severních sousedů spustily akci "Solidarity with Czech Roma" - solidarita s českými Romy.


V rámci této akce aktivisté z Antify, ze studentské iniciativy "Ne rasismu" a z iniciativy "Nenávist není řešení" ve spolupráci s německými antifašisty o nás za hranicemi šíří dezinformace a antirasistické lži.


Pořádají a plánují další veřejné přednášky a mítinky, ve kterých vykládají německým občanům situaci tímto stylem: "Romové jsou v české společnosti permanentně vyčleňovaní a diskriminovaní." A "mnozí (bílí) rodiče kvůli předsudkům, které mají proti Romům, zakazují svým dětem, aby se stýkaly s Romy."


O situaci ve Varnsdorfu, kde proběhla demonstrace před ubytovnou v hotelu "Sport", informují humanističtí levičáci v Německu například takto:


"U vjezdu do Varnsdorfu stojí bývalý hotel "Sport", starý chátrající dům s velkým vnitřním dvorem. Žije v něm 74 lidí, zejména matky s dětmi." "Na počátku srpna proběhla ranní prohlídka a všechny nebezpečné předměty byly odvezeny, což znamenalo, že i hasicí přístroje byly odvezeny, a Romové tak sami nejsou schopni se bránit proti nacistickým skupinám."

Rasističtí, nenávistní Češi ubližují RomůmNechutně antirasistický a tendenční článek publikovali například novináři ze zpravodajského portálu welt.de. Tento článek kopírovaly další zpravodajské servery v Německu a Rakousku a pravděpodobně se objevil i v novinách Die Welt a dalších.


Článek z 29.9.2011 nesl název: "Nenávist k Romům - rasistické víkendy ve Varnsdorfu". Demonstraci bílých občanů popisují novináři následovně:

"Asi 60 neonacistů vyhrožovalo Romům v českém Varnsdorfu."
"V romské ubytovně jde strach doslova krájet ... "Proč musí trpět naše děti?" ptá se jedna z romských žen."


Fotografie (nad textem), na které jsou místní čeští občané protestující proti cikánským útokům, je v německém článku označena popiskem: "Neonacisté se shromáždili ve Varnsdorfu a hrozili místním Romům." Nikde v článku není pochopitelně ani zmínka o mačetovém útoku a dalších cikánských útocích na bílé občany, které spustily vlnu demonstrací.


V německých médiích v souvislosti s touto problematikou je jako "odborník na extremismus" často citován německý anarchista a antifašista Markus Pape, který působí v českých levičáckých iniciativách "Nenávist není řešení", Antifa a další. Jak lživé a pro-cikánské výpovědi tohle individuum poskytuje, to snad není nutné dále rozebírat.

Společnost rozděluje imigrace a politika, ne rasismusNová strategie, kterou humanisté a levičáci v poslední době využívají, je snaha "odklonit" odpor bílých občanů jiným, špatným směrem. Snaží se využít současné krize a nespokojenosti občanů s politikou. Vykřikují, že "rasismus lidi rozděluje", že cikáni nejsou naši nepřátelé, ale našim společným nepřítelem je systém, kapitalismus a podobně.


Rozdělit je možné jen to, co dříve bylo spojené, co tvořilo jeden celek. Ale bílí obyvatelé a cikáni nikdy netvořili společnou entitu, nikdy jsme s cikány nebyli jeden národ. Cikáni jsou a vždy byli cizí, nepřizpůsobivá a parazitická menšina, která imigrovala na naše území a nikdy nám nic pozitivního nepřinesla. Problémy s cikány jsou jedna kapitola, ve které jsou příčinou problémů sami cikáni a jejich geneticky podmíněná mentalita. Konflikty s nimi tu budou za jakéhokoliv režimu. Krize, vládní politika a "systém" jsou jiná kapitola.


Společnost rozděluje především imigrace cizích ras, etnik a kultur. Národ rozděluje také politika a špína v nejvyšších patrech společnosti. Podívejte, kolik zášti je dnes mezi příznivci "levice" a "pravice". Přitom většina zmatené veřejnosti ani není schopna přesně definovat, co je obsahem pojmů "levice" a "pravice".


Přirozené a biochemickými procesy aktivované city, jako je xenofobie, etnocentrismus a tedy i obranný rasismus, naopak národ spojují, dodávají mu společnou identitu, pomáhají mu chránit svou kulturu a bránit se fatálním nebezpečím, které plynou z globalizace, multikulturalismu a masové imigrace.

ZávěremUž mnohokrát pseudo-humanisté a antirasističtí levičáci v souvislosti s cikány špinili náš národ v zahraničí a šířili zvěsti o útisku a diskriminaci cikánských chudinek. Štvali proti nám lidskoprávní levičáky z EU, kteří vyhrožovali sankcemi, pokud nebudeme cikány integrovat a dál živit. Za tyto aktivity si zaslouží ten jediný možný trest.


Zdroj:
http://www.welt.de/politik/ausland/article13633401/Rassistische-Abenteuer-Wochenenden-in-Varnsdorf.html