Související články     Na hlavní stránku  
Okno do duše multikulturního levičáka

WM 17.3.2012S pomocí našich sympatizantů jsme shromáždili několik snímků diskuzních příspěvků ze sociálních sítí, které nám umožní nahlédnout do shnilé duše neomarxistů, multikulturních levičáků, antirasistů a xenofilů. Pokusíme se stručně analyzovat jejich myšlenkové pochody a poukázat na důležité souvislosti.
Fandíš národnímu týmu ? Jsi nácek !

V prvním příspěvku figuruje aktivní člen neomarxistické skupiny Nová antikapitalistická levice NAL, který vystupuje pod přezdívkou Myš Modrá a Tomáš Starý. NAL je bezvýznamná skupinka, ovšem je úzce ( personálně i ideologicky ) propojená s ProAltem a dalšími skupinami, které se snaží získat přízeň voličů kritikou vlády a kapitalismu.

Podívejte, jaký názor projevil tento neo-marxistický aktivista u příležitosti mistrovství světa v hokeji 2011, kde náš český tým bojoval o medaile. Jak vidíte, 7 jeho kolegů tento příspěvek označilo jako oblíbený.Tento názor reprezentuje výrazný prvek v myšlení multikulturních levičáků - odpor, až nenávist k jakémukoliv projevu národní hrdosti ( u bílých lidí ), nebo k pocitu příslušnosti ke své etnické skupině, k národu apod. I lidé, kteří projevují národní hrdost a radost z úspěchů národního týmu v hokeji, jsou v očích neomarxistů nebezpeční nacionalisté.

Jejich myšlení se pohybuje v internacionálních a třídních dimenzích. Jsou totálně "vykořenění" a přirozený pocit příslušnosti k vlastnímu etnickému a kulturnímu prostředí u nich zcela atrofoval. Usilují o to, aby stejně přemýšleli i všichni ostatní bílí lidé.

V diskuzi dále pokračoval slovy ..Patologický humanismus - to je další výrazný prvek v jejich myšlení. Je to chorobná orientace na vše slabé, menšinové a nemocné, a zároveň odpor ke všemu zdravému, přirozenému a silnému, k disciplíně a řádu. Všeobecně platí, že v neomarxistických, multikulturně levičáckých kruzích se koncentrují osoby z řad menšin, homosexuálové, osoby psychicky labilní, narkomani, osoby nemocné, nebo nějakým způsobem odlišné. Vnímají své deviace, svou slabost a odlišnost a proto se identifikují s odlišnými menšinami, s outsidery, s vyčleněnými. Přesně dle hesla Svůj k svému. Navíc, pod vlivem kuturního marxismu věří, že spolu s menšinami vytvoří širší neomarxistickou koalici, která jim pomůže rozbít tradiční národ a vytvořit zde společnost dle jejich představ.


Skryté nebezpečí

Běžní občané jsou právem nespokojení s ekonomickou a politickou situací. Když se tito nespokojení občané seznámí s protivládními a antikapitalistickými hesly a zkratkovitými prohlášeními ProAltu, nebo jiných spřízněných skupin, tak je možné, že si sympatie a podporu některých občanů získají. Bohužel běžní občané nevidí to, co se skrývá pod povrchem. Kdyby viděli, co se skutečně skrývá v hlavách těchto neomarxistických aktivistů, jistě by se jim udělalo nevolno.
Internacionální levičáci proti Holešovské výzvě

Neomarxistické skupiny se ostře vymezily proti takzvané Holešovské výzvě - iniciativě, která svolává protivládní demonstrace. Důvodem jsou vlastenecké tendence, které projevují někteří představitelé HV i jejich příznivci. Na demonstracích Holešovské výzvy vlají české vlajky, hrají husitské chorály atd. To vše neomarxisté označují za fašizmus.Jan Růžička je aktivista z ProAltu, Ondřej Slačálek je anarchistický publicista a zakladatel ProAltu, který vyučuje na Filozofické fakultě ( FF UK ). Z Filozofických fakult a z Fakult sociálních věd pochází značná část aktivistů a pseudo-intelektuálů současné neomarxistické scény.
Další zajímavé reakce přinesl článek o poklesu naší národní hrdosti "Češi ztrácejí národní hrdost", což je nepochybně vyvolané dlouhodobě špatnou politickou a ekonomickou situací a celkovým pesimismem. Multikulturní levičáci v diskuzích projevovali radost nad touto situací a nenávist k jakémukoliv národnímu cítění a národní hrdosti.

Damián Holeček, který okomentoval článek o ztrátě národní hrdosti slovy "Díky Bohu, konečně!", je aktivní neomarxistický levičák, podporuje mladé socialisty, ProAlt a další iniciativy.
Následující komentář poukazuje na názorové rozdíly mezi Starou a Novou levicí. Na facebookové stránce příznivců KSČM se objevil vtipný obrázek zobrazující postavičku muslima v metru opásanou výbušninami s nápisem Multikulturalismus v praxi. U neomarxistů to vyvolalo typické pseudohumanistické výlevy o xenofobii, rasismu a diskriminaci.Člen NAL s přezdívkou "Mys Modra" dále v dlouhé diskuzi pokračoval, že takové obrázky podněcují xenofobii, nenávist k muslimům a že takové věci nepatří na levicové stránky. Jakoby tento způsob boje s výbušninami na těle nebyl téměř výhradně muslimskou záležitostí.


Multikulturní levičáci (příslušníci tzv. Nové levice) reagují velmi podrážděně na podobné nacionální a proti-imigrantské projevy v takzvaně levicových kruzích. Věří, že proběhne postupná transformace celé levicové scény na "Novou levici", která bude zaměřena multikulturně, pro-imigračně, antirasisticky a internacionálně. A vybuduje si voličskou základnu z imigrantů, radikálních levičáků a menšin, jako některé strany na západě.

I další příspěvek je toho důkazem. Jednalo se o článek židovské aktivistky Tamary Moyzes, která vyjádřila opovržení nad tím, že naše země není dostatečně kosmopolitní a že zde není dostatek odlišných imigrantů. Názory Tamary Moyzes ostře odsoudil (na stránkách Svazu mladých komunistů) profesor a reprezentant "Staré levice" RNDr. Jan Minář, který napsal: "Kosmopolitismus je ideovou zbraní globálního kapitálu k rozkládání národních států a národů podle světovládných plánů zbohatlické elity". Dále odsoudil homosexualismus a asociální chování "cikánského lumpenproletariátu".

To vyvolalo hysterické reakce multikulturních levičáků ( neomarxistů ) z okolí ProAltu, NAL a dalších skupin, kteří označili článek Jana Mináře za nacismus a fašismus:


Xenofilie

Tento komentář nám poslal uživatel serveru Lide.cz a pochází z dámské diskuze o vůni mužského těla. Eva Linertová (kterou evidujeme v xenofil watch) je xenofilní osoba, která udržuje mezirasové vztahy s černochy.Tento komentář svědčí o tom, že xenofilie je velmi hluboce zakořeněná deviace, která se projevuje vnitřním odporem k příslušníkům vlastní skupiny.
Na závěr jedna chuťovka - prodám své dready, pěkně odleželé, lehce červivé s bílou plísní na povrchu.
 

hit counter