Zastavme průvod deviantů

WM [14.7.2012]

18. srpna 2012 se v Praze uskuteční další průvod deviantů a producentů AIDSu, takzvaný "Prague Pride". Devianti podle svých slov chtějí z těchto přehlídek humusu udělat každoroční "tradici".

Kromě propagace deviací má tato akce i zcela zřetelnou politickou rovinu. Mezi hlavními sponzory této akce jsou velvyslanectví USA a Izraele. Velvyslancem USA není nikdo jiný, než americký žid a lidskoprávní levičák Norman Eisen, který v naší zemi nelegitimně vykonává politický aktivismus, angažuje se v podpoře cikánských iniciativ, v propagaci multikulturalismu a minulý rok byl v čele západních diplomatů, kteří hlasitě podpořili první Pr.Pride 2011. Mezi sponzory nechybí ani iniciativa "Otevřená společnost" amerického židovského miliardáře George Sorose, který podpořil hnutí Occupy a financuje lidskoprávně-levičácké neziskovky v mnoha zemích.

Dalším faktem je, že na loňské Prague Pride se společně s homosexuály propagovaly i některé multikulturně-levičácké politické iniciativy. Šlo např. o sdružení radikálních neomarxistů Nová antikapitalistická levice (NAL), jejíž vlajku můžete vidět na jedné z fotografií vedle. Dalším politickým subjektem byla iniciativa ProAlt, jejíž zakládající člen T. Samek měl na Pr. Pride 2011 plamenný projev o homosexuální hrdosti. Také hlavní pořadatel Prague Pride, homosexuál Czeslaw Walek, je napojen na řadu politických subjektů a figuruje v týmu prezidentského kandidáta Fischera.

Homosexualismus a homosexuální hnutí jsou již od 60-tých let klíčovými spojenci západních neomarxistických hnutí. A jsou to ultraliberální, multikulturní, neomarxistické a "zelené" politické strany, které na oplátku prosazují do praxe zákony na podporu deviantů, jako je legalizace homosexuálních sňatků, zákazy "diskriminace", adopce dětí homosexuálními páry a podobné zvrácenosti.

Západ svou dekadencí a hnilobou již zcela ovládli a nyní se snaží šířít tuto chorobu i do zemí, které dosud odolávají. Postavme se proti tomu s maximální razancí. Organizujte a zapojujte se do radikálních akcí proti pochodu deviantů, který se koná 18. srpna 2012 v čase 13:00 až 15:00, začíná v Praze na Václavském náměstí u koně, pokračuje dolů na Můstek, pak Národní třídou na most a končí na Střeleckém ostrově.

Ukažme západní multikulturní hnilobě, že tady nemá šanci, neboť naše země a naše společnost je zdravá, imunní a dokáže se účinně bránit.Poznámka: Generálním partnerem akce Prague Pride je Absolut Vodka. Nekupujte ji !

Zpět na články