Na seznam článků     Na hlavní stránku  

Levice, pravice a bukvice

WM [10.08.2011]


Homosexuálové a jejich kamarádi připravují další nechutné divadlo - pochod "Prague Pride". Pomalovaní devianti v bizarních kostýmech, tancující na psycho hudbu, budou v ulicích Prahy oslavovat svou "normálnost".
 

Záštitu nad pochodem převzali: primátor hlavního města Prahy - Bohuslav Svoboda a starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký. Oba jsou ze stran, které mainstream řadí mezi "pravici" - z ODS a z TOP 09. Jak vidíme, v tomto boji nemá smysl dělit na levici a pravici. Ultra-liberálové a multikulturní neo-marxisté jsou rozlezlí napříč politickým spektrem.
 

Homosexualismus - ideologie a politika

Homosexualismus, jako politická iniciativa, je od svého počátku součástí neo-marxistického proudu. Homosexuální hnutí představovala v radikálních 60-tých letech posilu a součást Nové levice a otevřená homosexualita je esenciálním prvkem neo-marxistické "kulturní revoluce", která počítá s destrukcí tradičních hodnot a řádu.
 

Že se jedná o hru s politickým podhoubím, to vidíme i z chování zahraničních diplomatických zastoupení - 13 západních velvyslanectví otevřeně podpořilo homosexuální akci Prague Pride. Nejhlasitější v podpoře deviantů byla pochopitelně ambasáda USA v čele s Normanem Eisenem, příslušníkem židovské menšiny.
 

Tato západní velvyslanectví podpořila veřejné akce homosexuálů také v Maďarsku a dalších zemích na východě. Je evidentní, že západní neo-marxistické politické elity systematicky šíří svou multikulturně-lidskoprávně-levičáckou "kulturu" i na východ. Západ se jim již podařilo zamořit a nyní se snaží pomocí politiky EU, menšin a propagandy metastázovat i na východě.
 

Součástí odboje proti multikulturnímu levičáctví musí být i boj proti homosexualismu, protože tyto problémy jsou úzce propojené personálně i ideologicky.
 

P.S.: Jen prasata maj rádi bukvice.