Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Levičácká láskaZde je výběr příspěvků z diskuzí, kde se sdružují soucitní ochránci uprchlíků, anti-rasisté bojující za lásku, humanismus, lidská práva a toleranci. Z některých komentářů ta jejich láska, tolerance a lidskost přímo vyzařuje.


Pod přezdívkou Miguel Carlos se skrývá další láskyplný neomarxista z Liberce, který byl propagován Českou televizí, když se podílel na akci na pomoc uprchlíkům. Pohrdání národem, nenávist k bílé společnosti, to je pro tyto levičácké humanisty a intelektuály typické.


Tomáš Schejbal je ultralevičák ze Strany Zelených. Pavel Novotný je bývalý novinář. Připomeňme, že Novotný žádné uprchlíky dosud ve svém domě neubytoval. Daniel Veselý je levičácký publicista a za uprchlíky bojující intelektuál.

Ještě někdo nepochopil, že tento multi-kulturní humanismus, anti-rasismus a soucitný pro-uprchlický aktivismus je jen chytře zamaskovaná nenávist ?

Je to nenávist k národu, který se snaží zahubit tím, že mu vnutí bezbřehou toleranci, multi-kulturalismus a zbabělý humanismus, psychicky jej zdeptají a udělají z něj naprosto bezbranné, ustupující stádo. Zároveň sem přivedou co nejvíce agresivních imigrantů z Afriky a Asie. Výsledkem bude postupné vyhlazení bílého národa, který nebude schopen jakékoliv obrany.

A proto s každým, kdo začne tlachat o lidskosti, soucitnosti k imigrantům, o lidských právech, antirasismu a humanismu je třeba udělat krátký proces, jako by šlo o teroristu.