Na seznam článků     Na hlavní stránku  

Kosmopolitismus a Stará versus Nová levice

WM [5.3.2012]


V podřadném deníku Haló noviny se objevil rozhovor s "politickou umělkyní" židovského původu Tamarou Moyzes (vlevo), která žije v Praze a živí se uměleckou a lidskoprávní činností a zároveň se angažuje v politických tématech. Tento rozhovor nám umožňuje nahlédnout do choré mysli multikulturního levičáka.


Novinářka: "Jste bratislavská rodačka, .. studovala jste na Akademii umění a designu v Jeruzalémě, také na AVU v Praze, kde žijete s rodinou.. Kde se nachází váš domov?"


Tamara Moyzes: "Jsem kosmopolitka. Můj domov je úplně všude, ale všude se cítím jako menšina, což vnímám jako pozitivní. Vžívám se do rolí menšin. V Izraeli, kde mám občanství, jsem v podstatě emigrantkou. V Bratislavě jsem vyrůstala jako Židovka, Maďarka, Romka – také jako menšina."


Analýza:

Tamara Moyzes je vykořeněná, permanentně migrující postmoderní osoba, která má domov všude a zároveň nikde. Ať se nachází kdekoliv, vždy se hlásí k menšinám, se kterými je místní většinová společnost ve sporu. Na Slovensku se hlásí k Maďarům, židům a cikánům, v ČR se hlásí k cikánům a židům, na západě k muslimům ...


Zde na fotce z pražského pochodu homosexuálů vidíte Tamaru Moyzes (ten humus vlevo) s její nechutnou kolegyní Zuzanu Štefkovou, lesbicko-feministickou "umělkyní".

V psychice této osoby se prolíná její schizofrenní rozpolcenost a židovství s paranoidně masochistickým myšlením a neomarxistickou ideologií. Tyto úchylky často ventiluje prostřednictvím svých uměleckých akcí. V Praze pořádá Tamara Moyzes umělecké akce a výstavy, ve kterých propaguje cikánskou menšinu, multikulturalismus, gender, alternativy a sexuální menšiny. Zapojila se do pochodu homosexuálů Prague Pride, podporuje adopce dětí homosexuály atd.


Zde je vhodné poznamenat, že multikulturní levičáctví (neo-marxismus) je již od 50-tých let úzce propojené s alternativními uměleckými kruhy, kde se koncentrují psychicky vyšinutí jedinci, konzumenti psychadelických drog a devianti, kteří touto formou mohou legálně ventilovat své úchylky a vydávat je za alternativní, nekonvenční a šokující moderní umění. Toto spojenectví stále trvá.


Rozhovor pokračuje:


Novinářka: "Jakou pozici podle vás mají cizinci v ČR?"


Tamara Moyzes: "S jedním cizincem žiji, manžel je Izraelec. Jsem přesvědčena, že by bylo velmi potřebné, aby česká společnost nebyla tolik homogenní. Myšlenka kosmopolitismu tu vůbec neexistuje. .. "


Novinářka: "Co by mohlo předsudky vůči cizincům odbourat?"


Tamara Moyzes: "Jedině vyšší pohyb cizinců. A také začít u dětí. Pokud totiž budou ve třídě Evropané, Afroameričané, Asiaté, tak to budou děti už odmala vnímat jako zcela normální."


Analýza:


V těchto větách židovka Moyzes stoprocentně potvrdila to, co o neomarxistech už dávno víme. Jejich primárním cílem je rozložit bílé národy a naši etnickou a kulturní jednotu. Nesnesou pohled na jednotný, rasově nepomíchaný a kulturně homogenní národ. Vidí v něm hrozbu, překážku jejich plánům a silného protivníka, kterého se bojí a který nehodlá naslouchat jejich antirasistickým a pseudohumanistickým politickým agitacím.


Mají panický strach z národa, který je zdravý, hrdý, etnicky a kulturně jednotný (homogenní), věrný tradičnímu řádu a normám. Jejich cílem je nejednotná, slabá, vykořeněná, multikulturní, rasově smíšená společnost, smetiště menšin, etnik a subkultur všeho druhu.


Když se neomarxisté snaží například o integraci (inkluzi) cikánů do bílé společnosti, nedělají to proto, že by jim šlo výhradně o blaho cikánů. Primárně to dělají proto, aby podkopali jednotu a posunuli naši společnost o další krok směrem k multikultuře.


Nejodpudivější na tom celém je, že si za hlavní cíl svých aktivit vybrali tu nejzranitelnější část populace, která se nemůže bránit - naše děti.


Musíme odpovědět radikální obranou naší etnické a kulturní harmonie a jednoty. Národ musí být jako jeden živý organismus se silnou imunitou, která odstraní každou nečistotu, každou nádorovou buňku, každý škodlivý virus, který se snaží dostat do těla a rozmnožit se v něm.Stará (konzervativní) levice versus Nová (neomarxistická) leviceV reakcích na článek Tamary Moyzes se projevily propastné názorové rozdíly mezi "starou levicí" a "novou levicí (neomarxisty)". Na stránkách Svazu mladých komunistů publikoval RNDr. Jan Minář svou reakci, ve které ostře odsoudil myšlenky Tamary Moyzes. "Kosmopolitismus je ideovou zbraní globálního kapitálu k rozkládání národních států a národů podle světovládných plánů zbohatlické elity", napsal profesor Jan Minář, důchodce a reprezentant "staré levice", který dále odsoudil homosexualismus a asociální chování "cikánského lumpenproletariátu".


Článek pana profesora Mináře zase spustil radikálně kritické reakce ze strany mladých neomarxistů, kteří se vyjadřovali v tom smyslu, že takový člověk nemá v "levici" co pohledávat. Nutno dodat, že mladí členové Svazu mladých komunistů už většinou patří k "nové levici" a pravidelně se účastní blokád a demonstrací proti "rasismu" a spolupracují s ostatními neomarxistickými a anarchistickými skupinami.


Na západě najdeme v politické sféře velmi málo reprezentantů "staré levice". Na západě má hlavní slovo internacionální, multikulturní neomarxismus. U nás je "stará levice" ve své části politického spektra stále ještě silná. Ale zdá se, že i u nás je trendem posun k Nové levici.


Neomarxisté infiltrují hlavně mládežnické odnože KSČM a ČSSD, ale i strany samotné. Ve stínové vládě ČSSD nalezneme feministku a členku pražské židovské obce Michaelu Marksovou-Tominovou, stínovou ministryni pro lidská práva. Tato osoba často jezdí do Izraele a také udržuje kontakty se zmíněnou Tamarou Moyzes. Je prodlouženou rukou izraelských i západních, kosmopolitně a neomarxisticky orientovaných, židovských kruhů.


Souboj národní cti s kosmopolitní, neomarxistickou hnilobou probíhá i v ČSSD, protože aktivity Marksové-Tominové a její stranické materiály obhajující cikánskou menšinu vyvolávají odpor mnohých členů strany. K Tominové má blízko další člen stínové vlády - Špidla, který během působení v EU podporoval imigraci z Afriky.


Ani liberální strany nejsou imunní proti podobné infiltraci. V jejich případě se jedná o infiltraci multikulturních ultraliberálů. Někteří politici z ODS a TOP09 se postavili na obranu sexuálních deviantů a podpořili pochod Prague pride. Poradcem liberální vlády je ekonomický filozof a ultraliberál Tomáš Sedláček, který propaguje a obhajuje myšlenku multikulturalismu.Závěr


Jestli někdo říká, že je absurdní obvinit tyto internacionalisty židovského původu z globalizačního kosmopolitismu a zároveň z neomarxismu (či neobolševismu), pak nepochopil podstatu těchto internacionálních směrů, které se prolínají a vzájemně doplňují. Jedinou zbraní proti nim je nacionalismus.
Zdroje:
http://www.halonoviny.cz/articles/prints/229033
http://komsomol.cz/clanky/2168_kosmopol.html