Kdo podporuje uprchlíky, podporuje terorismus


Uprchlíci nejsou teroristé.
Ti lidé prchají před válkou a chudobou.
Chtějí jen vklidu žít se svou rodinou. Mohou být pro nás přínosem.
Neplatí : co muslim, to terorista. Oni naopak před teroristy utíkají.

Všechno jsou to jenom kecy. Proti těmto demagogickým a manipulativním blábolům stojí tvrdá realita a fakta.
Dnes uprchlíci, zítra ... ?

Mohammed Tanweer, Tika Khan a Mahmud Hussain přišli jako chudí uprchlíci v 70. a 80-tých letech do Británie. Získali azyl, založili rodiny a brzy si zde našli práci. Co tyto 3 azylanty, kromě islámské víry a etnického původu, spojuje ? Jejich synové, narození už v Británii, spáchali 7. června 2005 sérii sebevražedných atentátů v londýnském metru. Zemřelo 53 lidí a dalších 700 bylo zraněno.

Většina západních teroristů, džihádistů, nebo členů barevných gangů a násilníků pochází z druhé generace imigrantů. Jejich rodiče se nijak nelišili od dnešních uprchlíků.

Železné pravidlo :
Stát, který přijímá imigranty z Afriky a islámské Asie a umožní vznik početných barevných menšin, bude dříve či později čelit terorismu, nárůstu kriminality a sociálních výdajů.

Není v Evropě multikulturní stát, který by se vymykal tomuto pravidlu. Útoky či rostoucí hrozba terorismu, nepokoje a násilnosti se objevují bez vyjímky všude, kde se usadily početné černošské a muslimské minority.

FRANCIE
21. 8. 2015 : Tři lidi ve vlaku do Paříže zranil islamista, který by pravděpodobně spáchal masakr, kdyby ho včas nezastavili vojáci v civilu.
19. 4. 2015 : útok na kostel, zemřela 32-letá žena
26. 1. 2015 : útok v továrně blízko Lyonu, muslim uřízl hlavu jedné oběti
7 - 9. 1. 2015 : útoky v Paříži a okolí
21. 12. 2014 : Dijon - muslim najel autem na chodník plný lidí, přitom křičel Allahu Akbar
20. 12. 2014 : černošský rapper Bertrand Nzohabonayo s pokřikem Allahu Akbar vběhl do policejní služebny, 3 policisty pobodal, než ho odstřelili

... atd. atd. Z těch starších můžeme uvést :
25. 7. 1995 : bomba ve stanici Saint-Michel v pařížském metru roztrhala 8 lidí a 150 dalších zranila. Za útokem stáli imigranti z Alžíru.

Nepokojů a rabování na předměstích také proběhl nespočet. Barevná města jako Marseille jsou považována za nejméně bezpečná místa v záp. Evropě.

BRITÁNIE
22. 5. 2013 : islamizovaní negři brutálně zavraždili vojáka Lee Rigbyho
Duben 2013 : 11 muslimů zatčeno, když připravovali sebevražedné útoky
29. 1. 2007 : na poslední chvíli policie zajistila 2 bomby připravené k odpálení. Zatčen byl imigrant Bilal Abdullah
7. 7. 2005 : exploze v londýnském metru. Zmasakrováno bylo 53 lidí, dalších 700 zraněno. Pachatelé z barevných rodin imigrantů.

Imigrantské nepokoje a rabování v britských městech, kriminalita, barevné znásilňovací gangy ... opět celá řada doložených případů.

NĚMECKO
Srpen 2015 : německá policie přiznává, že se objevují islámské oblasti, nad nimiž ztrácí kontrolu. „V Berlíně a v severním Duisburgu jsou čtvrti, kde se naši kolegové bojí i jen zaparkovat. Jakmile tak učiní, obklopí je 40 až 50 mužů“ říká předseda Policejních odborů Rainer Wendt.
29. 4. 2015 : Policie zadržela 2 Turky napojené na islamisty, kteří připravovali teroristický útok ve Frankfurtu. Doma měli již připravenou bombu a zbraně.
16. 1. 2015 : 12 bytů a mešitu a prohledala policie a zatkla imigranty, kteří rekrutovali muslimy na odjezd do Sýrie a boj za Islámský stát
2014 : Do Německa se vrací muslimové, kteří bojovali za Islámský stát. Několik soudních procesů s nimi proběhlo na podzim 2014.
2. 3. 2011 : muslim zahájil střelbu na letišti ve Frankfurtu, zabil 2 lidi, další zranil

ŠVÉDSKO
10.8. 2015: IKEA ve městě Vasteraas - uprchlík z Eritrey ubodal 2 lidi, dalšího vážně zranil
Leden 2015: Po útocích v Paříži stovky švédských muslimů na Facebooku oslavovaly atentát výroky jako "Islám ovládne svět". Upozornila na to švédská televize SVT.
2015 : Desítky švédských muslimů se vrátily z Blízkého východu. Bojovali v řadách teroristů.
2011, Gothenburg - policie zmařila teroristický útok připravovaný skupinou Somálců
10. 12. 2010 : Dvě exploze v centru Stockholmu. Při výbuchu chcípnul terorista Taimour Abdulwahab.

Opakující se násilné nepokoje. Ve Švédsku je přes 50 oblastí mimo kontrolu. Jedním z nich je Husby, předměstí Stockholmu, kde žije 80% barevných, zejména imigranti ze Somálska, Eritrey a Afghánistánu.

NORSKO
6. 8. 2015 : uprchlíci začali rabovat azylové centrum a útočit na policii, 12 zatčeno.
- problémy s barevnými gangy, zejména Somálskými, Pákistánskými a Iráckými. Obrovský nárůst kriminality.
- vznik islámských území odkud jsou vyháněni bílí lidé a které policie nezvládá

DÁNSKO
Muslimů je v porovnání s okolními zeměmi v Dánsku méně. Přesto se už roztahují :
14. 2. 2015, střelba v Kodani. Pachatel Omar El-Hussein, syn palestinských azylantů, se pokusil povraždit účastníky debaty o islamismu.
Výhružkám a pokusům o zabití čelí autor karikatur Lars Vilks.

ŠVÝCARSKO
Muslimů je asi 5% populace, z toho 60% pochází z bývalé Jugoslávie, menší část jsou Turci a konvertité. Muslimů z Afriky je poměrně málo.
I tak ve Švýcarsku roste hrozba a byl založen specializovaný útvar na monitoring islamistické scény. Ten eviduje místní džihádisty a odchytává švýcarské muslimy vracející se z bojů za teroristy v Africe a Sýrii.
Rozpínání islámu: Muslimové zakládali svůj parlament pod názvem "Umma Schweiz", postavený na právu Sharia.

ITÁLIE
22. 7. 2015 : město Brescia - Zatčeni 2 imigranti za přípravu útoků a podporu islámského terorismu na internetu
24. 4. 2015: policie provedla zátah na 18 imigrantů z Pakistánu a Afghánistánu napojených na teroristickou síť, kteří kromě jiného pašovali další teroristy do Evropy mezi takzvanými uprchlíky. Jeden ze zatčených se v roce 2009 podílel na útoku na Meena Bazaar v Pákistánu, kde zemřelo 100 lidí
18. 1. 2015 : Vyhoštění 9 podezřelých islamistů, kteří se chtěli usadit v Itálii

Černošské nepokoje, rabování a pálení aut .. to vše už proběhlo na mnoha místech Itálie. Agrese imigrantů v táboře na ostrově Lampedusa atd.

HOLANDSKO
Březen 2013 : vláda zvýšila riziko ohrožení terorismem kvůli velkému počtu holandských muslimů vracejících se z bojů v Sýrii a Africe.
Síť teroristů Hofstad Network - skupina holandských islamistů, kteří plánovali teroristické útoky na letiště, elektrárny apod. Souzeni byli v roce 2006 a 2008.
2. 11. 2004 – vražda politika Theo van Gogha muslimem Mohammedem Bouyeri.

BELGIE
15. 1. 2015 : zátah na teroristy ve městě Verviers. Předcházel tomu teroristický útok v Bruselu
Říjen 2014 : členové Sharia4Belgium jdou před soud za propagaci radikálního islámu a verbování teroristů

ŠPANĚLSKO
2015 : Španělská policie letos odhalila množství skupin, které rekrutovaly španělské muslimy k cestě do Sýrie a Iráku. Podle policie už řada z nich odjela bojovat za IS a budou se vracet.
11. 3. 2004 : nejstrašnější teroristický útok v Evropě. Výbuchy bomb, které nastražili muslimští imigranti na nádraží v Madridu, zabily 191 lidí a přes 1800 zranily.


Česká republika je teď na řadě.

Všude to začalo stejně. Jako první přišli ti údajně "slušní" uprchlíci, nebo levní gastarbeitři, které vlády pozvaly s tím, že prý je potřebujeme na neoblíbené práce.
Islám není nebezpečí. Imigranti a vlastizrádci ano

Jakou hrozbu by představoval islám pro Evropu, kdyby v Evropě žádní muslimští imigranti nebyli a jejich imigrace by nebyla umožněna ? Promítněme si všechny zločiny spojené s imigrací. Ať už jde o nepokoje, kriminalitu v ulicích, gangy, teroristické útoky ... společným jmenovatelem jsou imigranti.

Kdyby za posledních 60 let západní elity nedržely otevřené hranice, pachatelé těchto zločinů by dnes žili mimo Evropu a své islámsko-teroristické potřeby by uspokojili ve svém regionu. Ano, mohli by přijet do Evropy jako turisté, nebo studenti, ale velký teroristický útok vyžaduje dlouhodobý pobyt a přípravu, znalost prostředí, jazyka, čas na sehnání výbušnin a zbraní a zázemí velké komunity.

Jako ojedinělí, etnicky odlišní turisté či studenti by byli nápadní. Jejich možnosti by při správné ochraně hranic a práci bezpečnostních složek byly omezené. Naprostá většina z teroristických útoků by se nestala a všechny ty imigrantské nepokoje, násilnosti, nebo útoky gangů v evropských městech by se nikdy neodehrály.

Xenofil bude tvrdit, že chyba je na straně evropské společnosti, že nezvládla integraci, nedostatečně dotovala integrační neziskovky apod. Je to lež, jako vše ostatní. Problémy s černými imigranty totiž nastaly všude, od Španělska po Skandinávii. Vyzkoušeno bylo všechno, neboť různé západní země měly a mají různou integrační politiku.

Selhalo to všude. Příčina problémů totiž leží v geneticky zakořeněné mentalitě tmavých ras a etnik, v kulturní odlišnosti a v islámu. Stát, který do integrační politiky investuje 10% svého HDP nakonec dopadne stejně, jako ten, který na ni nedá ani cent.


Kdo podporuje uprchlíky, podporuje terorismus. A to ve třech rovinách :

1. z některých uprchlíků, nebo jejich potomků se vyklubou islamisté ochotní užít teroristických metod k šíření islámu. Na západě přišly problémy a terorismus s tím, jak dospívala 2. a 3. generace imigrantů.

2. tím, že demokratické elity umožňují statisícům emigrovat ze Sýrie do Evropy, vytváří tím volný prostor Islámskému státu. Nebýt pozvánky do Evropy, tábory v Turecku a Jordánsku by se brzy zaplnily a další by neměli kam utíkat. Museli by se bránit a bojovat. Vzhledem k jejich počtu by stačilo, kdyby z každé druhé rodiny šel jeden muž bojovat a IS mohl být poražen už dávno.

3. je obecně známo a varování přichází i od některých muslimských vlád, že mezi uprchlíky jsou teroristé. Fanatičtí ochránci uprchlíků a politické elity to ignorují a pouští je do Evropy přesto, že je jasné, že teroristu mezi uprchlíky prakticky není možné odhalit.


I teroristé jsou vítáni

Také je známo, že na uprchlických trasách kvete obchod s falešnými syrskými pasy. Imigranti ví, že západní politici preferují Syřany, proto každý chce být Syřanem. Padělky vznikají z ještě nevyplněných originálních dokladů od syrské vlády. Takový podvod lze jen stěží odhalit a varovaly před tím tajné služby i zpravodajské servery.

Britský poslanec Philip Hollobone řekl: " Není pochyb, že džihádisté budou mít zájem využít současnou uprchlickou krizi, aby infiltrovali jejich cestu do Evropy a Británie. V tomto chaosu poskytují falešné pasy téměř dokonalé krytí. "

Před teroristy vmísenými mezi uprchlíky opakovaně varovaly i některé blízkovýchodní vlády. Britský premiér byl v Libanonu oficiálně varován, že mezi syrskými uprchlíky je asi 2% sympatizantů Islámského státu. Británie jich chce přijmout 20 tisíc, to znamená 400 potencionálních teroristů. Politiky varovala i Lybie.

Je děsivé, jak západní humanistické elity tyto závažné hrozby ignorují. Každý zdravý člověk by okamžitě zastavil příliv imigrantů, aby ochránil obyvatele své země. Ovšem reakcí vládnoucí třídy EU je jen arogance a další vnucování jejich zvráceného neomarxistického pojetí "solidarity", lidskosti a humanismu.

V podstatě nám říkají : Víme, že mezi uprchlíky jsou teroristé, ale my je sem stejně pustíme, protože jsme solidární, otevření, demokratičtí humanisté a kromě toho musíme konečně rozbořit tu odpornou bělošskou homogenitu.

Podle některých zpráv by k porážce IS časem mohlo dojít. Ale vítězství to nebude. Když si bojovníci IS uvědomí, že prohrávají, řada z nich pravděpodobně odhodí zbraně, zařadí se do proudu uprchlíků a přejde na čistě teroristický způsob boje. A Evropská Unie vedená humanisticko-demokratickými elitami je přivítá s otevřenou náručí.
Závěr

S přílivem barevných imigrantů se na západě objevily negativní jevy s celospolečenským dopadem, které by se nikdy nenastaly, kdyby neomarxisté a xenofilové nezamořili náš kontinent barevným hnojem.

Příčinná souvislost mezi přílivem muslimských imigrantů a nárůstem terorismu je natolik zřejmá, že každý, kdo jakkoliv podporoval imigranty, musí být v budoucnu odsouzen jak za vlastizradu, tak i za napomáhání terorismu.

Zpět na článkyhits counter
web counter