Kampaň proti Putinovi připomíná útok na JAR

WM [22.8.2012]

Mediální a politická kampaň zaměřená proti ruské vládě a prezidentu Putinovi se v mnoha aspektech podobá mezinárodní kampani proti nacionálnímu režimu v Jihoafrické republice v 60-tých až 80-tých letech minulého století. V obou případech se hlasitě kritizuje nedodržování demokracie a lidskoprávního humanismu, ale na pozadí jsou mocenské a finanční zájmy, které se točí hlavně kolem nerostných surovin.

Stejně jako dnešní Rusko, tak i bývalý režim v Jihoafrické republice přímo vlastnil, nebo kontroloval národní těžební společnosti a prodej vytěžených surovin, kterých mají obě země bohaté zásoby. A o tyto suroviny i o národní těžařské společnosti mají enormní zájem mocné internacionální subjekty - nadnárodní korporace, banky, globalizátoři.JAR - koalice marxistů a bankéřů

JAR byla v době apartheidu a vlády bílých nacionalistů vysoce prosperující zemí. V 60-tých letech byla 2. nejrychleji rostoucí ekonomikou světa, hned za Japonskem. Bílá vláda vlastnila, nebo kontrolovala velkou část průmyslu a těžby nerostných surovin.

Proti vládě se vytvořila opozice v podobě internacionálních bankéřů, kterou reprezentovala hlavně mocná židovská rodina Oppenheimerů, která kontrolovala některé jihoafrické banky a měla kontakty s vlivnými kruhy v USA a Izraeli. Vedle nich tu byl ještě druhý opoziční tábor - černošské radikální hnutí a "bílí" neomarxisté (převážně židovského původu) sdružení v komunistické straně JAR. Bankéři s marxisty a radikálními černochy neváhali vzájemně spolupracovat proti bílé nacionální vládě.

Lidskoprávně-levičáckou mezinárodní kampaň proti rasismu a apartheidu podpořili internacionální finančníci spekulativními útoky na jihoafrickou měnu a vylobbovali hospodářské sankce proti JAR, čímž poškozovali její ekonomiku, zastavili ekonomický růst a přivodili stagnaci a zadlužování v 70-tých a 80-tých letech.

Když bílá nacionální vláda počátkem 90-tých let padla, černoši a jejich neomarxističtí spolubojovníci převzali politickou moc a jihoafrické nerostné bohatství se dostalo do rukou internacionálních bankéřů, korporací a globalizátorů. Příkladem budiž nadnárodní firma DeBeers, která získala celosvětový monopol na jihoafrické diamanty. Vůdce radikálně marxistických černochů a nový prezident Nelson Mandela otevřeně děkoval bankéřům Oppenheimerům za dlouhodobou podporu.Rusko - historie se opakuje

V dnešním Rusku probíhá vše podle stejného scenáře, jako tehdy v JAR.

Opět tu je nacionální vláda a proti ní stojí dva kooperující opoziční tábory - internacionální finančníci/podnikatelé (oligarchové) a lidskoprávně-levičácké hnutí. Oligarchům Putin znemožnil získat moc nad ruským nerostným bohatstvím a nad težařskými společnostmi. Někteří z nich, jako např. Chodorkovský, byli uvězněni. Téměř všichni tito proti-putinovští oligarchové jsou rusko-židovského původu, mají izraelské pasy a úzké styky s vlivnými kruhy na západě.

Vedle nich je tu lidskoprávně-levičácké hnutí, které vyjadřuje podporu Chodorkovskému a dalším oligarchům. Demonstrace homosexuálů, levičácký aktivisté typu Pussy Riot, lidskoprávní neziskovky, ochránci menšin a imigrantů... to vše tvoří články širšího proti-kremelského hnutí, které je financované a mediálně podporované ze západu. Na obranu proti tomuto nebezpečí ruská vláda přijala kontroverzní označování "zahraniční agent".

Cílem těchto hnutí je nabourávat konzervativní hodnoty a nacionální cítění, čímž by došlo k erozi ruské společnosti a odklonu od nacionálně-konzervativní linie, kterou reprezentuje Putin a jeho vláda. Opozice mluví o lidských právech a antirasismu, ale skutečným cílem je šíření neomarxistické multikulturní ideologie a současně získání moci nad obrovským nerostným bohatstvím Ruska do rukou internacionálních společností.

S Ruskem sice máme historicky špatné zkušenosti, ale v tomto boji si Kreml a Putin zaslouží plnou podporu.Muslimské Kosovo

Internacionální levičáci zorganizovali odtržení Kosova, bombardovali srbské nacionalisty, démonizovali, zatýkali a soudili srbské lídry a vojensky i finančně podporovali muslimy. Posléze si rozebrali kosovský průmysl a nerostné bohatství. Například židovský miliardář Soros se v Kosovu angažoval a vydělal zde miliardy. Dokonce i bývalá ministryně zahraničí, lidskoprávně levičácká aktivistka, kamarádka Havla a židovka Madeleine Albrightová skupuje kosovský průmysl:albrightova

To jsou ta jejich lidská práva, antirasismus a antifašismus v praxi. Všichni řadoví multikulturní levičáci, antifašisté, anti-rasisté, anti-nacionalisté a lidskoprávní humanisté jim v tom pomáhají a jsou spoluviníky těchto zločinů.

Zpět na článkyfree hit counter