Na seznam článků     Na hlavní stránku  

Humanismus dál zabíjí a terorizuje

WM [18.11.2011]


    V "humanistické", lidskoprávní demokracii, která integrovala ideály neomarxismu, je v centru pozornosti každý, kdo je nějakým způsobem odlišný, cizí, menšinový. Na něj je soustředěna pozornost, ochrana a finanční podpora. Tato ochrana se týká i těch nejodpornějších zločinců - pedofilů.


Typické příklady:


(16. 11. 2011, novinky.cz) Britský pedofil napadl desetiletého chlapce jen pár minut po opuštění střežené psychiatrické léčebny. Byla mu povolena vycházka bez doprovodu. Šokovaní rodiče požadovali vysvětlení, jak je možné, že takový člověk mohl jít na vycházku bez doprovodu. Zamezit nebezpečnému deviantovi ve volném pohybu by asi porušilo jeho lidská práva.


(14.04.2011, dailytelegraph.com.au) Během 1 měsíce po propuštění znásilnil 33-letý pedofil v Austrálii 6 dívek. Předtím byl od svých 19 let opakovaně ve vězení za pedofilní zločiny, pokaždé dostal směšný trest a pokaždé po propuštění znovu útočil.


I v ČR máme podobných případů mnoho. Česká republika navíc byla v posledních letech terčem nátlaku západních i místních lidskoprávních levičáků, kvůli chemickým kastracím sexuálních deviantů. Přestaňte kastrovat sexuální delikventy, znělo i z výboru pro lidská práva EU.


Pseudo-humanistické, lidskoprávní levičáctví svou mírou společenské nebezpečnosti překonává i toho nejhoršího pedofila.


Kastrovat


Stačí sledovat reakce veřejnosti na výše uvedené případy a je jasné, že odstranění deviantů ze společnosti si přeje drtivá většina zdravých občanů. Kastrace, ne chemická, ale fyzická, musí být automatickým řešením už při prvním prokázání nebezpečné sexuální deviace.


Zavedení povinných fyzických kastrací by nepochybně vyvolalo vlnu hysterie u mezinárodních lidskoprávně-levičáckých organizací a aktivistů a následný mezinárodní nátlak na naši republiku, žaloby a pravděpodobně i sankce. Přitom takové opatření by s vysokou mírou účinnosti zamezovalo podobným případům, jako jsou dva výše uvedené. Chránilo by slušné občany. Ale neomarxistům evidentně nejde o ochranu většinové společnosti.


Pro dnešní multikulturní, antirasistické, humanistické levičáctví je tento styl myšlení charakteristický - kdo je jakkoliv odlišný, cizí, menšinový, je potenciální spojenec. Ke komu společnost vyjadřuje odpor, ten je obětí zlé, rasistické, netolerantní, nacionální, bílé většiny. Je nutné ho ochraňovat a zapojit jej do boje proti tradiční společnosti, jejím hodnotám, hrdosti a jednotě. Samozřejmě, že dnešní neomarxisté nebudou otevřeně podporovat menšinu pedofilů, ale budou vždy podrážděně reagovat na pokusy devianty účinně trestat a naopak budou tlačit na zmírňování trestů a zacházení v rukavičkách.
Zdroje
1) http://www.dailytelegraph.com.au/news/national/jailed-paedophile-raped-girls-on-release/story-e6freuzr-1226038946690
2) http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/250807-pedofil-napadl-chlapce-par-minut-po-opusteni-lecebny.html
3) http://zpravy.idnes.cz/prestante-kastrovat-sexualni-delikventy-vyzyva-cesko-rada-evropy-1fl-/domaci.aspx?c=A090205_095535_domaci_pje