Chraňme děti před devianty,
Homosexualismus v praxi


Homosexuálové a lidskoprávní aktivisté zvyšují tlak na uzákonění adopce dítěte homosexuálním párem. Podporu hledají v politických kruzích a podle všech očekávání jí nalezli i u prezidentských kandidátů Fischera a Dienstbiera. Oba dva se účastnili homosexuálního festivalu Prague Pride 2012, kde sbírali podpisy pro svou kandidaturu, agitovali a slibovali podporu homosexuální menšině.

Média, především ČT, podporují adopce například tak, že v manipulativní repotáži ukáží dvě slušně vypadající lesby, které touží mít dítě a vychovávat ho. Ale podívejte se nyní na ty dva devianty na obrázku vlevo nahoře. Co jim zabrání slušně se obléknout a jít požádat o adopci malého chlapce, pokud budou adopce legalizovány ? Nic. Budou na to mít právo. Ale co s dítětem budou dělat doma, za zavřenými dveřmi, na to raději nemyslet.

Vždy, když nějaká menšina volá po toleranci, tak to ve výsledku přináší újmy a škody většinové společnosti. Naše tolerance znamená, že se vytvoří prostor pro jejich agresi a expanzi. A proto nastal čas pro nulovou toleranci ! Chraňme děti před devianty - před těmi homosexuálními i před těmi lidskoprávně-levičáckými ! A začněme tím, že necháme obhájce deviantů Fischera a Dienstbiera v prezidentských volbách propadnout.

Homosexualismus v praxi

Podle pořadatelů Prague Pride nejde o politickou akci, ale jen o zábavu, toleranci atd. Tato tvrzení jsou směšná už při konfrontaci s faktem, že homosexuální festival Prague Pride podpořila, nebo se do něj přímo zapojila téměř celá multikulturně-levičácká / neomarxistická scéna.

Na Václavském náměstí, odkud pochod deviantů startoval, měl svůj stánek kandidát na prezidenta Dienstbier, který již před průvodem v médiích podpořil devianty a slíbil podporu adopcím. Fischer se pohyboval na Střeleckém ostrově, kde se konaly finální akce.


Delegace židů z americké ambasády v čele s Normanem Eisenem na Prague Pride 2012. Podpora homosexuálních hnutí ve světě je součástí Obamovy americké zahraniční politiky.


Aktivité ze sdružení Mladí sociální demokraté (MSD) se také přidali k průvodu. Předseda Lukáš Kaucký na fotce vpravo. Sdružení MSD vychovává a sdružuje mladé neomarxisty a lidskoprávní humanisty, kteří mají následně infiltrovat politickou stranu ČSSD a posunout její politiku od současné konzervativní levice k neomarxismu (k Nové levici).


Antifašisté / anarchisté také nesměli chybět. Zde na fotce je vidíme s transparentem "Anarchist queer rebel", kterým se hlásili k homosexualismu.
Neomarxisté u příležitosti Prague Pride distribuovali vydání jejich časopisu Socialistická solidarita, ve kterém vyjadřovali plnou podporu deviantním hnutím ve světě. Na zadní stránce byl duhový obrázek Karla Marxe, kterým vyjádřili propojení neomarxismu s homosexualismem.Multikulturně levičácká indvidua z iniciativy ProAlt se také dostavila.
Dále Strana Zelených, Nová antikapitalistická levice ... ti všichni se účastnili pochodu, přičemž využívali této příležitosti ke své propagaci a agitaci. Kdo tvrdí, že v Prague Pride a v homosexuálním hnutí nejde o politiku, je k smíchu.

Jejich strategií je atakovat a podkopávat tradiční společnost, rodinu a její konzervativní hodnoty, což dohromady zabezpečuje vitalitu a životaschopnost národa a jeho kultury. Homosexualismus je s neomarxismem v dlouhodobé koalici již od svého vzniku v 50-tých a 60-tých letech, kdy se neomarxistická politická uskupení rozhodla, že si svou voličskou základnu (nový proletariát) vybudují z menšin, imigrantů, deviantů, narkomanů, alternativců atd.

Letošní pochod deviantů se také setkal s důraznějšími protiakcemi, než ten minulý, a to včetně hackerského útoku. Snažme se, ať tento trend rostoucího odporu pokračuje.

Zpět na článkyweb counter