Na seznam článků     Na hlavní stránku  

Francie - výhra neomarxistů a bankéřů

WM

Po špatném prezidentu Sarkozym přichází něco mnohem horšího. K moci se dostali multikulturní levičáci a přátelé internacionálních bankéřů ze strany francouzských socialistů, kteří ještě nedávno chtěli mít za prezidenta svého člena - židovského bankéře Dominika Strauss-Kahna.


Ačkoliv byl Strauss-Kahna vyřazen kvůli své sexuální aféře, získal podíl na moci prostřednictvím svých přátel. Ministrem financí nové francouzské vlády se stal Kahnův dlouholetý kolega a přítel Pierre Moscovici - finančník a neomarxista židovsko-rumunského původu.


Pierre Moscovici pochází z marxistické rodiny. Jeho otec byl vlivný židovský sociální psycholog, jeho matka byla psychoanalytička. Byl odkojen myšlenkami freudo-marxismu. Jako student byl Pierre Moscovici členem Revoluční komunistické ligy, později přešel do francouzské socialistické strany. Na vysoké škole se setkal se Strauss-Kahnem, který jej později jmenoval předsedou nově založeného klubu A gauche en Europe, který sdružuje levičácké intelektuály s internacionálními finančníky.


Opět další z mnoha příkladů propojení neomarxismu s internacionálními finančníky, bankéři a globalisty. Více příkladů v našem článku: Kapitalistický marxismus.

KamarádiNový francouzský prezident Hollande prosazuje společné evropské dluhopisy a těsnější finanční centralizaci, tedy přenos pravomocí do Bruselu a do centrální banky EU. Stejné myšlenky - odbourání národních států a přesun maxima rozhodovacích pravomocí do Bruselu - požaduje i většina západních multikulturně-levičáckých politiků a stran. Chtějí tedy přesně to samé, co internacionální bankéři:


Bývalý šéf americké centrální banky FED Alan Greenspan ( žid ): Jediné řešení problémů eurozony je politická unie (zdroj č. 1) .


Politickou a hlavně bankovní centralizaci v EU dlouhodobě propaguje i George Soros - americký miliardář židovského původu a sponzor multikulturně-levičáckých neziskovek a hnutí. S ním si velmi dobře rozumí bývalý maoista a šéf Evropské komise Manuel Barroso, který vyhlásil “boj za evropskou integraci".


Pravda je, jako obvykle, přesně opačná, než tvrdí tito neomarxisté a internacionalisté. Krizi naopak způsobuje internacionalizace a bourání tradičních národních států. Eurofanatici se snaží prostřednictvím krizí tuto likvidaci suverénních národních států dokončit. Odpovězme radikálním nacionalismem!


Poznámka: Francouzské nacionalisty volilo v prvním kole parlamentních voleb 10% voličů, ale díky nespravedlivému systému získali nakonec jen 2 křesla![1] http://www.standingforgod.com/2012/05/greenspan-only-resolution-to-euro-crisis-is-political-union/
[2] http://en.wikipedia.org/wiki/Pierre_Moscovici
[3] http://www.prisonplanet.com/soros-embrace-mass-centralization-of-power-in-europe-or-face-another-great-depression.html