Dienstbier ml. - nový Havel ?

WM [25.7.2012]

Na naší politické scéně se vyprofiloval "nový Havel". Je jím syn někdejšího Havlova kolegy a disidenta Dienstbiera - Jiří Dientsbier mladší, který kandiduje na prezidenta ČR.Podobnost čistě náhodná ?

Krátce před převratem 1989 veřejnosti ne přiíliš známý Havel si pomocí svých přátel vybudoval falešnou image morálně neposkvrněného intelektuála. Stal se nejoblíbenějším politikem a následně prezidentem. Ale brzy po uchopení moci se projevil jako proradný lhář, zaprodanec, humanitární bombardér a ochránce cikánů. Dienstbier začíná v podobném stylu. Veřejnost o jeho osobě příliš neví, buduje si image morálně čistého bojovníka proti korupci a v průzkumech veřejného mínění se řadí mezi nejdůvěryhodnější politiky.

Dalším průsečíkem je jejich světonázor. Dienstbier ml. se, stejně jako Havel, dá charakterizovat jako "lidskoprávní levičák", internacionalista a horlivý zastánce Evropské Unie. Dienstbier ml. pochází z podobného prostředí, jako Havel - z rodiny kosmopolitních prominentů. Navíc ani není Čech, protože se narodil roku 1969 v USA.

Dienstbier má kolem sebe stejný typ lidí, nebo přímo ty samé osoby, jako kdysi Havel. Jde o osoby z řad multikulturně-levičáckých intelektuálů a "humanistů". Horlivým propagátorem prezidentské kandidatury Dienstbiera je například procikánská aktivistka Šabatová, která byla dříve blízká Havlovi.Exponent americko-semitských zájmů ?

Následující snímky soukromých emailů, které jsme obdrželi, poodhalují Dienstbierovy zákulisní aktivity. První email pochází z komunikace člověka, který si dopisuje s Michaelou Marksovou (žid. původu), stínovou ministryní pro lidská práva za ČSSD a Dienstbierovou kamarádkou. Ta se zmínila o uzavřeném setkání v rezidenci amerického velvyslance u příležitosti židovských náboženských svátků Pesach 2011, kam byli pozváni vlivní židé a jejich poskoci - pravdoláskaři. Mezi nimi i Dienstbier. Akci pořádal velvyslanec USA a lidskoprávní levičák Norman Eisen (žid).Další snímek je z emailů Tomáše Halíka, které jsme před časem zveřejnili. Týká se schůzky u synagogy, kam dorazil Dienstbier, rabín Sidon, Halík a další "pravdoláskaři".Není pochyb o tom, že Dienstbier dlouhodobě buduje vazby s vlivnými západními internacionalisty, euro-fanatiky a multikulturními levičáky, s nimiž sdílí svůj světonázor. Pokud by se Dienstbier dostal k moci, bude jejich prodlouženou rukou a půjde ostře proti zájmům našeho národa. Podobně jako kdysi Havel.
Oblíbenec mladých multikulturních levičáků

Na Facebooku založili fanoušci Dienstbiera stránku s názvem "Dienstbier náš prezident". Mezi osobami, které zde kandidaturu Dienstbiera propagují, je celá plejáda multikulturně-levičáckých aktivistů, "intelektuálů" a podobných existencí. Je mezi nimi například aktivista Damián Holeček, jehož úchylné názory si můžete přečíst v článcích "Okno do duše..." a který se osobně angažuje ve sběru podpisů pro Dienstbiera. Dále je zde mnoho lidí z ProAltu a několik anarchistů a antifašistů. Už tento fakt by měl být varovným znamením pro všechny slušné voliče.
Další havlisté

K "havlismu" má blízko i další kandidát - Fischer, který dává najevo, že chce být především prezidentem homosexuálů, cikánů a dalších obtížných menšin. V týmu Fischera figuruje Czeslaw Walek - hlavní pořadatel pochodu deviantů Prague Pride 2012. Fischera podpořili i další veřejně známí homosexuálové. Ve své pseudohumanistické obhajobě cikánů zase Fischer 9.4.2012 uvedl, že společnost by měla docenit jejich přínos. Jakoby cikáni představovali pro náš národ nějaký přínos.

Na Fischera by si měli dát voliči pozor i z důvodu, že je napojen na internacionální bankéře, pro které pracoval v Londýně. Kromě toho Fischera sponzoruje mafián a "kontroverzní" miliardář Chrenek, který mu věnoval na kampaň několik milionů. Dá se očekávat, že kromě pseudohumanismu a havlismu bude Fischer reprezentovat zájmy finančních internacionalistů a globalizátorů. Nedovolme, aby se kandidáti jako Fischer nebo Dienstbier dostali k moci !

Zpět na článkyweb counter