Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Prorůstání neomarxismu do struktur ČSSDVybrané emaily z hacknuté schránky premiérova politického poradce Oto Novotného, které dokazují prorůstání neomarxismu do stranických struktur v ČSSD.

Napojení na multikulturně levičácké aktivisty a organizátory demonstrací. Jan Černý je neomarxistický intelektuál z pražské kavárny a pro-uprchlický demonstrant.
Druhý printscreen je z emailu Sobotky, kde si dopisuje s Janem Májíčkem. Májíček je známý ultralevičácký aktivista a organizátor demonstrací na podporu imigrantů a islámu. V této zprávě Sobotkovi dohazuje své neomarxistické kamarády z občanských iniciativ (OI) do různých funkcí v ČSSD.Kdo není ideologicky vyhovující, bude vyselektován. Do stranických komisí budou vybrání jen ti, kteří prokáží "progresivní" názory = podpora imigrace, internacionalismus, odpor k národu, eurofanatismus.

Špidla a Novotný systematicky protlačují neomarxisticky smýšlející členy ČSSD do důležitých funkcí a různých stranických komisí, které určují chod a směřování celé partaje. Proti-národní, multi-kulturní levičáctví tak získává v ČSSD rozhodující slovo i přesto, že většina řadových členů patrně nejsou neomarxisté.
Ve zprávě z 19. 3. 2015 Novotný píše, jak se "Idealisté" ( ultralevičáci a pro-imigrační demonstranti z mládežnických odnoží ČSSD) dostali do funkcí přes Dienstbiera, Špidlu, Marksovou a další politiky z ČSSD.
Zápis z jednání Komise politických analýz ČSSD


Tato komise má velký vliv na dlouhodobé směřování strany a tvorbu programu. Téměř všichni členové jsou proti-národní neomarxističtí levičáci a zastánci přijímání imigrantů.

Ze zápisu ze zasedání komise je patrné neo-marxistické směřování vedení této strany. Za povšimnutí stojí část, kde jsou zaznamenány návrhy z diskuse.


Typické výplody neomarxistických ideologů :

Znoj navrhuje: "Zapojit genderové organizace a MSD" ( MSD = Mladí soc-demokraté - sdružení internacionálních levičáků, kteří organizují a účastní se demonstrací za přijímání imigrantů apod.)

Koubek prosazuje: Odpoutat se od "české kotliny" (kterou pohrdají ), být internacionální a využívat zkušeností západních progresivních soudruhů, budovatelů multi-kulti socialismu.

Jelínek řeší, jak naložit s "xenofobními" odmítači imigrační invaze. Kdo není dost multi-kulti, není sociálně demokratický a nepatří do strany.

Další informace o prorůstání neomarxismu do státní správy jsou v našem článku Neomarxisté infiltrovali ministerstva.Další materiály z hacknuté emailové schránky vlastizrádců naleznete v sekci Hacking.