Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Imigrační politika vlády - interní dokumentyZde jsou neveřejné dokumenty týkající se imigrační politiky ČSSD, které zpracoval premiérův hlavní politický poradce Oto Novotný. Jsou určeny pro Sobotku, pro vedení ČSSD a členy vlády. Poskytují důkazy o vlastizrádných aktivitách a intenzivním lobbingu za dovoz imigrantů do naší země.
Komunikační strategie vlády


10. června 2015 rozesílal Novotný vypracovaný plán komunikační strategie k otázce imigrace. Neomarxisté plánují propagandu zaměřenou na "ovlivňování emocí", aby podkopali naší rezistenci vůči politice multi-kulturalismu a oslabili náš odpor k invazi imigrantů.
Plánem neomarxistů je pomocí sofistikované propagandy "zasahovat emoce" české veřejnosti a průběžně si sociologickými průzkumy ověřovat, zdali je jejich propaganda účinná. Až se odpor veřejnosti k imigrantům zlomí, vláda jich k nám doveze další tisíce, či desetitisíce.
Státní tajemník pro imigraci


Multikulti levičáci lobbují za vytvoření nové funkce - vládního zmocněnce pro integraci imigrantů. 13. října proimigrační aktivisté J. Patočka, Martin Rozumek a další poslali Sobotkovi požadavek na novou funkci. Informovali o tom svého kamaráda Novotného a domlouvají se na společném zákulisním lobbingu.

J. Patočka je levičácký intelektuál a novinář, kovaný neomarxista a pro-imigrační aktivista. Už fakt, že Sobotka má kolem sebe takovou špínu je dostatečným důvodem ke svržení této vlády.
V příloze byl následující dokument :

Povšimněte si poslední věty. Velmi jim záleží na tom, aby nové koryto bylo pevně zabetonováno do státního aparátu, nešlo jej snadno zrušit a aby ani nová vláda nemohla tyto parazity odvolat a vyhodit. Takový imigrační tajemník by kolem sebe samozřejmě měl celé stádo dobře placených asistentů, zástupců a poradců.

Z dokumentu je také patrné, že ve vládě probíhá zákulisní válka mezi neomarxisty a úředníky Ministerstva vnitra. Neomarxisté se snaží postupně podkopávat a oslabovat pozice MV-ČR a přenášet kompetence pod svou sféru vlivu.
Analýza a komunikační doporučení pro členy ČSSD a vlády


24. 6. 2015 dostal premiér Sobotka následující dokument. Neomarxista Novotný v něm lobbuje za přijetí imigrantských kvót a prosazuje, aby se ignorovalo bezpečnostní hledisko a aby se nebral ohled na názory a vůli české veřejnosti.

Některé fráze z tohoto dokumentu se později objevily v prohlášeních Sobotky a členů vlády, např. narážky na "fašizaci společnosti", nebo vyjádření, že v otázce imigrace a menšin nemají být brány ohledy na názory většiny národa.
V příloze byl následující dokument :Dokument plný lží a neomarxistických manipulací :

- demagogické a manipulativní fráze typu "děsivá humanitární katastrofa", přijmout imigranty = povinnost atd.

- nenávist k národním státům, lživé obviňování nacionalismu z válek (tvrzení, že 1. sv. válku vyvolal nacionalismus je lež. Tato válka měla celou sérii příčin a nevyhlásili ji nacionalisté, ale internacionální monarchové )

- nálepkování české veřejnosti - všichni jsou rasisté, fašisté, xenofobové

Výzvy k odsouvání bezpečnosti z prvního místa jsou 100% vlastizrada. Pařížské útoky jsou výsledkem stejného ignorování bezpečnostního hlediska. Kdyby se demokratické elity držely pravidla Bezpečnost nade vše, pak by musely zastavit imigrační invazi hned v počátku. Elity ovšem mlely o humanismu a ignorovaly opakovaná varování, že mezi uprchlíky jsou teroristé. Výsledkem byl masakr.

Přístup vlády k imigraci


5. října přeposlal Novotný Sobotkovi komentář k migraci. Přesvědčuje ho, aby prosadil přijetí kvót a přerozdělování imigrantů a aby odmítl strategii navrhovanou Ministerstvem Vnitra, která povinné kvóty nechce.
V příloze byl následující dokument :

Přístup vlády k imigraci - pracovní verze


Výše uvedenému dokumentu předcházela pracovní verze, kterou Novotný sdílel se Špidlou a dalšími. Obsahuje mnoho zajímavých informací. Domlouvají se, jak působit na Sobotku, aby začal zcela ignorovat národní zájmy i bezpečnost českých občanů a podvolil se multikulturní a pro-imigrační politice západních neomarxistických elit.
V příloze byl následující dokument :Za povšimnutí stojí například informace, že ministr vnitra Chovanec (ČSSD) jel do Bruselu s tím, že se nechá přehlasovat, aby si mohl hrát na ochránce nár. zájmů. To lze interpretovat tak, že vláda na české občany hraje divadélko, ve kterém Chovanec bude navenek hrát roli ochránce národa před imigrací, ovšem v zákulisí se národu jen vysmějí a věci se zrealizují podle cizích zájmů.

K jednání koordinačního výboru o migraci


Email Sobotkovi z 9. listopadu. Opět se opakují extrémně demagogické a manipulativní žvásty - nepřijmeme-li imigranty, způsobíme humanitární katastrofu ...

Nechybí ani lobbing za nové funkce, nové pravomoce a nové zakázky pro levičácké multikulturní neziskovky ( NNO = neziskové nevládní organizace).Migrační večerníček


Jan Král patří do týmu proti-českých lobbistů za přijímání imigrantů. Zde posílá informace o jejich plánech z jednání koordinačního výboru pro migraci.

Tento email také přináší důkazy o pozadí říjnové kauzy útoku lidskoprávníků z OSN na Českou republiku, kteří naši zemi kritizovali, že prý porušuje práva imigrantů. Je vidět, že OSN proti nám poštvaly rakovinné buňky z vnitřku naší společnosti - Šabatová a spol.Návrh "migračního večerníčku" přesně vystihuje způsob myšlení a charakter těchto xenofilních multikulti prasat - lhát, manipulovat, demagogicky oblbovat, útočit na emoce. Takové je jejich řešení migrační krize. Z uvedených informací vyplývá, že už i MV ( Ministerstvo Vnitra) tuto plánovanou multi-kulturní propagandu podporuje.


Další materiály z hacknuté emailové schránky vlastizrádců naleznete v sekci Hacking.