Chtějí abychom rozuměli cizím kulturám.    Tak se nebojme pravdy a poznání.

Nejvíce vyhledávané jsou orgány černochů postižených albinismem, kteří nemají černý pigment kůže.

K rituálním účelům a výrobě lektvarů černoši používají také lidské orgány, nejčastěji orgány a části těl dětí.

V subsaharské Africe kvete obchod s orgány.

V září 2001 bylo v Londýně objeveno torzo černošského dětského těla. Policie prokázala, že malý černoch byl rituálně obětován a později byl odhalen dovoz afrických dětí do Londýna pro rituální účely. Tyto rituály provozuje rostoucí komunita černých imigrantů. Je otázkou času, kdy budou na eernošských obřadech vražděny i bílé děti.


Černoši páchají nepochopitelné sexuální násilí. Znásilněné černošky bývají mačetami zohavovány na pohlaví a prsou.

Pracovníci Human Rights Watch hlásí z Konga (leden 2009) : "nenarozené plody jsou vyřezávány těhotným ženám z břicha."

Tato černoška byla znásilněna gangem ve Freetownu v Sierra Leone. Černoši jí poté vypálili oči.

V každém africkém konfliktu jsou podobných obětí tisíce.

V černošských státech je nejvyšší počet znásilnění na naší planetě.

Černoši také věří, že sex s pannou, či dítětem léčí HIV.


V Jižní Africe (JAR) je průměrně 150 znásilnění denně, 40% obětí jsou malé děti. Znásilňování dětí často probíhá přímo v černošských rodinách. Např. od dubna do prosince 2007, bylo v JAR nahlášeno 36 190 znásilnění. Nahlášena však bývá velmi malá část.

Mezinár. organizace odhadují, že v JAR je ročně znásilněno 500 000 žen a dětí. To je víc, než v celé Evropě. ( přitom JAR má 50 mil. obyv., Evropa přes 700 mil.). V této zemi byla vetšina černošek min. jednou znásilněna. V ostatních černošských zemích se statistiky nevedou, ale situace je často ještě horší.


Africké rituály a hony na "posedlé zlými duchy" jsou doprovázeny krvavou brutalitou.

Pokud je nikdo prohlášen za "posedlého zlými duchy", je brutálně umučen a zapálen.

Extrémní násilí je součástí černošské společnosti.

Kanibalismus je široce rozšířený v černošských státech v Africe i v Karibiku. Černoši nejčastěji pojídají játra a srdce zabitých. Někteří věří, že tím do nich přejde síla nepřítele.

Kanibalismus není výsadou jen nejnižších černošských vrstev. Z kanibalismu a znásilňování byl obviněn například i prezident africké Libérie Ch.Taylor. Na Haiti kanibalismus provozoval i haitský prezident Francois "Papa Doc" Duvalier a jeho syn, kteří vládli do r. 1986.


Olizování kravských pohlavních orgánu patří k běžné praxi některých afrických kmenů. Orální sex s krávou prý podporuje tvorbu mléka.


Některé kmeny polykají kravský menstruační výtok. Věří, že jim porostou pohlavní orgány. Také je zvykem pít kravský menstruační sekret při svatbách. Prý to zaručí plodnost ženy.

Afričané díky své nízké inteligenci věří pověrám, že HIV lze vyléčit sexem se zvířaty, či s pannou. Proto jsou v Africe malé černošky znásilnovány nakaženými černochy.
Do Evropy jsou přiváděni afričtí imigranti. Je třeba poznat jejich kulturu ze všech stránek. V médiích nabízí jen informace zkreslené multikulturním "humanismem", vytváří nepravdivý obraz slušného a chytrého černocha. Realita je však jiná.

Všechny fotografie jsou autentické, všechny informace jsou pravdivé a lze je ověřit. O afrických násilnostech informují v umírněné podobě i mezinárodní humanitární organizace. Odkazy na některé reportáže jsou níže. Udělejte si obrázek a rozhodněte se, zda budete nečinně přihlížet, jak politické a multikulturně levičácké struktury pouští do Evropy imigranty, nebo zda je nejvyšší čas zapojit se do odboje.
Zdroje :
 Video: Černé zlo - kanibalismus a násilí v Africe
 Video: Černá kultura - zvyky a chování afrických kmenů
 Video: Haitská kultura - chování černochů na Haiti

  http://www.laprogressive.com/war-and-peace/hrw-report-on-congo-fetuses-ripped-from-wombs-and-children-burned/
  http://en.wikipedia.org/wiki/Rape_statistics
  http://www.news24.com/Content/SouthAfrica/News/1059/f3fc05773cf6402cad1cfba0da4b5428/03-06-2009%2009-06/Child_raped_every_3_min_-_report
  http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1906000,00.html
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/8107039.stm
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/8171295.stmWhite Media 2010