Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Antirasisté posílají Čechy do plynuNa Facebooku se počátkem června objevila stránka "Čechy v ČR nechceme", na které se objevovaly odkazy na články o kriminálních činech spáchaných českými občany. Tyto odkazy byly komentovány nenávistnými protičeskými nadávkami.


Podle antirasistů byla smyslem této stránky odveta za údajnou paušalizaci cikánů, která měla být provokativně obrácena směrem na Čechy. Ale zveřejněné příspěvky jsou psány čistě v nenávistném stylu:


Původní stránka "Čechy v ČR nechceme", ze které pochází tyto snímky, byla 25. června smazána administrátory Facebooku, ale zanedlouho znovu založena. Autor také založil Twitter a webové stránky s názvem "Stop Čechům", kde publikuje příspěvky v podobném stylu.Kdo je autorem ?Autorem je Karel Goldmann, pražský neo-marxista, obhájce menšin a antirasista židovského původu, o kterém jsme již psali v souvislosti s jeho obhajováním muslimů ( ZDE ). Svědčí o tom řada důkazů:


1. Goldmann na svém Faceboku propagoval stránku "Čechy v ČR nechceme" již od chvíle, kdy byla čerstvě založena a neměla žádné členy.


2. Goldmann na svém Faceboku ihned "lajkoval"/sdílel každý nový příspěvek, který se objevil na stránce "ČvČRn"


3. Některé příspěvky, které se objevily na Facebooku Goldmanna, se posléze objevily i na stránce ČvČRn.


Například tento příspěvek o uprchlém sexuálním deviantovi zveřejnil Goldmann na svém Facebooku s komentářem "Bílá špína". Posléze se odkaz na stejný případ objevil i na stránce ČvČRn.
4. Příspěvky na stránce ČvČRn jsou psané stejným stylem a s použitím stejných výrazových prostředků a frází, jaké používá Goldmann. Goldmannův profil na Google+ ( odkaz dole ) je zároveň propagačním profilem příspěvků ze stránek ČvČRn/Stopčechům.

5. Na webových stránkách "Stop Čechům", které byly provázané se stránkou ČvČRn, bylo tlačítko odkazující na profil v sociální síti Flattr. Tento profil je anonymní a má židovskou přezdívku "chajim".


Ovšem lze dohledat několik účtů na různých diskuzních fórech a herních serverech, kde Goldmann vystupuje pod stejnou přezdívkou "chajim" :
6. Goldmann je natolik hloupý, že v rozhovoru pro server Tyden.cz nechtěně poodhalil svou identitu. Novináři sice nezveřejnili jeho pravé jméno, ale Goldmann v rozhovoru uvedl, že se vyskytuje v našem seznamu xenofilů. Krátce po zveřejnění novinář tuto informaci v článku smazal, nicméně věta se uložila do vyhledávače Google :
Závěr


Podle autorů mají stránky ČvČRn a Stopčechům parodovat proticikánskou "xenofobii" a dostat nacionalisty do defenzivy. Absurdita a trapnost jejich článků ale dokáže pravý opak. Například oficiální průzkum, který ukázal, že většina Čechů nechce cikána za souseda, autoři iniciativy Stopčechům převrátili naruby ve formě sdělení, že "Dvě třetiny občanů nechtějí Čechy v ČR".


Původní facebookové stránky ČvČRn si za měsíc svého působení získaly oblibu mezi multikulturními levičáky, cikány a ochránci cikánů, antifašisty a antirasisty. "Líbily se" asi jednomu tisíci z nich a mnozí přidávali vulgární protičeské příspěvky. V případě konfrontace antirasisté možná prohlásí, že šlo jen o provokativní recesi. Ale jejich nenávist k národu, plynoucí z jejich ideologie, je reálná. Dokazují nám to dnes a denně.


Dodatek 21.7.2013: Autorství Karla Goldmanna máme definitivně potvrzeno i z dalších zdrojů. Na tvorbě obsahu s ním spolupracuje několik dalších multikulturních levičáků a cikánů, například aktivista, který na Facebooku vystupuje pod jménem Rudolf Černý ( jeho fotka v našem článku Okno do duše ... 3).

Kontakty na Goldmanna:
karel.goldmann@gmail.com
goldmann@talmidim.cz
+420 776 286 158
https://plus.google.com/113663902725526846559/posts


Protože dojde pravděpodobně k podání trestního oznámení na Goldmanna, autor printscreenů i autor tohoto článku prohlašují, že printscreeny nebyly nijak upravovány a jsou plně autentické.

 
free counter