Související články     Na hlavní stránku  


Antirasismus se stává nástrojem islamistůMuslimské menšiny v evropských zemích stále častěji začínají k prosazování svých agresivních a expanzivních zájmů využívat ANTI-RASISMUS.


Mnoha lidem už dochází, že anti-rasismus není jen nějaká humanistická snaha o lásku a harmonii, ale že je součástí kulturního neo-marxismu, který je ve svých důsledcích silně proti-bělošský.

Potvrzuje to například muslimsko-levičácká organizace ENAR (European Network Against Racism) - Evropská síť proti rasismu.Chceme islámskou Evropu ! Stop rasismu !


Organizace islámských imigrantů Euro-Muslim Network hlásí : "Rozmanitost v médiích by měla být zvýšena zaměstnáváním více novinářů z islámského prostředí v mainstreamových médiích.. "


Jak je vidět, typicky levičácké agitace o multikulturní rozmanitosti a toleranci, už se naučili využívat a zneužívat i muslimové, kterým ve skutečnosti o žádnou toleranci a humanismus nejde. Pomocí multi-kulturalismu se snaží vynutit si přístup na pozice v důležitých organizacích, politice a médiích. Jde jim o moc a agresivní expanzi.


Ze zprávy ENARu : "Vzestup netolerance a diskriminace muslimů je patrný v posledním roce a podpovrchové nálady islamofobie infiltrovaly všechny formy veřejného a soukromého života .."


Mohammed Aziz, prezident ENARu, dále uvedl: "Rostoucí nenávistné projevy proti Romům, porušování základních lidských práv, růst islamofobie - to jsou jen některé příklady různých forem rasismu .."


Princip je takový : Rozpínaví muslimové, nebo jiné parazitické menšiny, útočí na bílou většinovou společnost a expandují. Když se někteří bílí lidé odváží a veřejně projeví nesouhlas, pak tyto menšiny a jejich levičácký ochránci spustí povyk, že bílí jsou rasisté, extrémisté, jako Hitler. Načež se bílí lidé zaleknou, omlouvají se, že nejsou rasisté a s pocitem viny ustupují do defenzivy. A tím jsou bílí Evropané odzbrojeni a parazité a imigranti se mohou dál rozpínat.


Muslimský "intelektuál" Talip Kücükcan se dokonce ve svých článcích inspiruje Freudo-Marxistickými názory Frankfurtské školy, což byla skupina neo-marxistů židovského původu, kteří vytvořili ideologickou základnu dnešního multikulturního levičáctví.


Cíl antirasismu je jasný : odzbrojit obránce. Obviňovat z rasismu, nálepkovat, vyvolat pocity viny .. to vše má udělat z bílých Evropanů bezbranné ovce, které si nechají vše líbit a pokloní se každému barevnému imigrantovi.


Antirasismus není nic jiného, než psychologický terorismus. V některých aspektech se podobá například systematickému citovému vydírání, které má často mnohem horší dopady na psychiku, než fyzické bití. Antirasismus a multikulturní "humanismus" je a vždy byl jen zástěrkou, která má zakrýt agresivní a parazitické ambice menšin, nebo neo-marxistickou ideologickou nenávist multikulturně-levičáckých skupin.Zrušme proti-bílé zákony !


Antirasismus, boj proti xenofobii, za diverzitu, politickou korektnost atd.. to vše je třeba vnímat jako součást multikulturního neo-marxistického terorismu. Humanismem zamaskované zlo.


Produktem tohoto terorismu jsou také všechny anti-rasistické zákony, zákony na ochranu odlišných menšin, multikulturní výuka ve školách, antidiskriminační nařízení a kvóty .. to vše je třeba zrušit, protože to vše je zamířeno proti nám, bílým lidem.
Zdroje :
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/muslims-on-front-line-as-racism-rises-across-eu-409325.html
http://www.euro-muslims.eu/en/menu-vertical/emn-members-articles/detail/news/muslims-face-islamophobia-in-europe/
http://www.todayszaman.com/news-188892-muslims-face-islamophobia-in-europe-by-talip-kucukcan.html