Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Genetická porucha dělá z lidí ne-rasisty

WM [25.06.2010] p.k.


  Lidé, kteří necítí žádný rasismus ani xenofobii, by nyní měli vyhledat lékařskou pomoc. Mohou totiž trpět genetickou mutací - Williamsovým syndromem - která v mozku odbourává přiřozené obavy z odlišných cizinců.

  Williamsův syndrom tedy do jisté míry potlačuje pud sebezáchovy a lidé, kteří jsou jím postiženi, nemají například žádné zábrany v kontaktu s cizími, rasově odlišnými lidmi, bez potíží se sdružují s odlišnými cizinci, neobávají se návštěvy imigrantských čtvrtí apod.

  Williamsův syndrom a jeho příznaky popsala studie německých a francouzských lékařů nedávno zveřejněná v odborném časopise Current Biology. (1) Někteří lidé s tímto syndromem bývají mentálně postižení, s poruchami srdce, ale jiní vypadají a komunikují zcela normálně.


Zdravý xenofob, nemocný xenofil


  Zároveň ve zmíněné studii vědci znovu potvrdili známý a logický fakt, že xenofobie (obavy z cizinců) a určitá míra rasismu jsou projevy zcela přirozené ve zdravé společnosti. Nejen člověk, ale i každý zdravý živočich se instinktivně obává cizího a vyhání cizí konkurenty ze svého území, aby přežil.
 

  Studie poukazuje na zajímavý a prokázaný fakt, že již u malých dětí, od 3 let, se automaticky vyvíjí přirozený rasismus, takže ve smíšeném kolektivu mají děti tendenci kamarádit se s dětmi stejné rasy a držet se stranou od rasově odlišných dětí.

  Jak WhiteMedia tvrdí již několik let, xenofobie a jistá míra rasismu jsou přirozené city pramenící z pudu sebezáchovy. Potlačovat tyto city autoritativním způsobem prostřednictvím zákonů, či multikulturní ideologie, znamená ubíjet přirozenou obranyschopnost národa, imunitu vůči externím nepříznivým vlivům, a snižovat jeho schopnost dlouhodobého přežití.
 

  Antirasismus ve formě ideologie vytváří a podporují různí neo-marxisté, anarchisté a multikulturní levičáci, kteří mají ve zvyku nepřirozeným způsobem sociálně experimentovat s lidmi, vnucovat občanům uměle vytvořené modely a rozvracet přirozené tradiční vztahy ve společnosti. Odmítněme společně jejich multikulturně levičáckou ideologii i antirasismus a ignorujme jejich volání po toleranci, porozumění, lidských právech, neboť i tato na první pohled pozitivní hesla jsou skrytou součástí jejich multikulturního terorismu.
 
Typické případy lidí, kteří mohli být postižení zmíněným syndromem a necítíli žádnou xenofobii ani rasismus :

1. Belgie/JAR 2005. Manželé z Belgie, pod vlivem bludů o multikulturním soužití a anti-rasismu, poslali svou 17-letou dceru, samotnou, na výměnný pobyt do Jižní Afriky do černošské čtvrti. Dívka byla samozřejmě během krátké doby napadena větší skupinou černochů, znásilněna a brutálně zmlácena. (2)
 
2. Francie, 2009 : Mladá studentka žurnalistiky, plná multikulturních představ a odporu k rasismu, jela sama do imigrantského ghetta natočit rozhovor s černošskými a muslimskými přistěhovalci o jejich problémech. Cizinci se na dívku, místo rozhovoru, ihned vrhli a hromadně ji znásilnili a zranili. (3)

Zdroje :
(1) Current Biology: http://www.cell.com/current-biology/fulltext/S0960-9822(10)00144-2
(2) Případ 1 : http://www.news24.com/SouthAfrica/News/Belgian-pleaded-with-rapists-20060531
(3) Případ 2 : http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/jela-o-nich-psat-pristehovalci-ji-znasilnili_77978.html