Na seznam článků     Na hlavní stránku  


Antikapitalisté placení bankami


Linda Sokačová začínala jako anarchistická feministka. Byla aktivní v anarchistickém a anti-kapitalistickém časopise A-kontra a dodnes působí v levičáckém hnutí. Kromě multikulturních a feministických aktivit se zapojuje také do boje proti kapitalismu. Podpořila hnutí Occupy, Antikapitalistický kemp a podobné akce :Člověk by předpokládal, že tito anarchisté a odpůrci kapitalismu budou nenávidět zisk, peníze, banky, vládní instituce, systém atd. Opak je pravdou. V soukromí tito bojovníci proti kapitalismu vedou život přesně opačný. Boj proti kapitalismu je jen divadlo, které má nalákat masy nespokojených občanů k podpoře levičáckých hnutí. Hacknuté emaily Lindy Sokačové nabízí řadu důkazů.
Sokačová "pracuje" s několika dalšími multikulturními levičáky v lidskoprávní neziskovce a společně provozují výnosný byznys. Mezi činnosti této neziskovky patří také různé projekty v bankách a velkých nadnárodních organizacích, jejichž cílem je ve firemním prostředí prosazovat feminismus, diverzitu a genderovou vyváženost.

Anarcho-feministka Sokačová tedy pracuje pro nadnárodní finanční společnosti a je za to dobře placena :Pozvánka na schůzi v budově banky:Peníze získávají také z OSF - Open Society Fond amerického židovského miliardáře z Wall Streetu - George Sorose. Peníze od amerického kapitalisty z Wall Streetu jim nesmrdí. Jen se o tom nesmí nikdo dozvědět.


Americké velvyslanectví vedené Normanem Eisenem ( neomarxista židovského původu ) rozdává finance od americké vlády prostřednictvím grantů na podporu lidskoprávních, homosexuálních a multikulturně levičáckých iniciativ v ČR. Mezi těmi, kteří se o americké finance hlásí, je i Sokačová a její přátelé. Tomáš Křemen, kolega Sokačové, je alternativní lidskoprávní levičák, antirasista a anti-kapitalista napojený také na sdružení Socialistická solidarita.


Dalším kolegou Sokačové je Jan Snopek - pro-cikánský aktivista a odpůrce kapitalismu napojený na ProAlt a Socialistickou solidaritu. Podpořil například akci "Dny antikapitalismu 2013". Také on se přiživuje na projektech financovaných miliardářem Sorosem a vládními institucemi z peněz daň. poplatníků. Zde je jeho pracovní smlouva na jeden projekt, která mu zajistila plat 350 kč za hodinu.


Když se objevil návrh, aby se neziskovky, které berou dotace a granty na různé projekty, podílely na financování a daly část peněz ze svého, tak to u lidskoprávních levičáků vyvolalo zděšení. Parazitovat a pobírat dotace, to ano, ale platit něco ze svého ? Zachariášová je gender-feministka a kamarádka Sokačové pracující na Ministerstvu práce v oddělení Genderové rovnosti.


Peníze, dotace, byznys. O nic jiného lidskoprávním levičákům a antikapitalistům nejde.


Ultralevičák Jan Májíček bojuje proti kapitalismu a americkému imperializmu svým notebookem od americké firmy Apple.


Čtěte také náš článek: Kapitalistický marxismus. Proti výsledkům nedávného referenda o omezení imigrace ve Švýcarsku protestovaly dvě skupiny. Multikulturní, antikapitalističtí levičáci a po jejich boku představitelé internacionálního kapitalismu - zástupci velkých mezinárodních firem.

I v ČR se potvrzuje to samé, co bylo zjištěno v USA během demonstrací organizovaných antikapitalistickým, levičáckým hnutím Occupy. Iniciativy a organizace, které tvořily páteř tohoto hnutí, byly skrytě financovány některými finančníky a podnikateli, zejména miliardářem Sorosem. Také platí, že intelektuálové a aktivisté z řad multikulturních levičáků a anti-kapitalistů často pochází z bohatého prostředí velkoměst a žijí si výrazně nad poměry.

Antikapitalismus je u neomarxistických levičáků pouze prostředek jak na sebe strhnout pozornost a přilákat sympatizanty. Sami antikapitalisté rádi a často využívají plodů kapitalismu. Internacionální globalizátoři a "kapitalisté" mají s internacionálními levičáky mnoho společných cílů - destrukce hranic, národů a národního protekcionismu, prosazení multi-kultury/globalizace a neomezené migrace. Oběma těmto skupinám překáží nacionalisté, kteří hranice a národy brání.


 
blog counter
web counter