SEKCE :                                          Články          NA HLAVNÍ STRÁNKU


      Je známým faktem, že se v neo-marxistických / anti-rasistických / multi-kulturně levičáckých skupinách sdružují jedinci nějakým způsobem vyšinutí, úchylní, nenormální. Samé rozvrácené osobnosti, duševně labilní pseudo-humanistky, narkomani, psychedelici, narušení pseudo-umělci, zamindrákovaní outsideři, homosexuálové a další devianti.

      Důvodem je hlavně to, že tyto osoby ( často již od dětství ) vnímají své odchylky a svou odlišnost vůči normálním lidem z většinové společnosti. Cítí se vyčlenění, frustrovaní a menšinoví. To je vede k identifikaci s ostatními odlišnými menšinami a imigranty, kterých se pak fanaticky zastávají, prosazují jejich imigraci a zvýhodňování. Někdy je jejich vnitřní ztotožnění ( identifikace) s menšinami tak silná, že se u nich začnou projevovat etno-masochistické tendence - radost a uspokojení z toho, když imigranti a příslušníci menšin působí škody členům bílé většinové společnosti, nebo nad nimi získávají převahu. Osoby na této stránce by sice mohly být zařazeny do kategorií "Xenofilové", nebo Neo-marxisté, ale rozhodli jsme se pro ně vyhradit novou kategorii s důrazem na fotografie ze kterých je patrné, o jaké zjevy se jedná.


Damián Holeček

Neomarxistický aktivista z Prahy, člen různých iniciativ. Fanaticky obhajuje veškeré menšiny, asociály a islám. Jeho názory si můžete přečíst v našich článcích "Okno do duše ...". Patří mezi přátele neomarxisty Jiřího Dienstbiera, má blízko i k Mladým sociálním demokratům, je členem spolku Idealisté.cz, který se snaží infiltrovat a "reformovat" ČSSD.


Holeček s Dienstbierem v restauraci při jedné z jejich marxistických debat: FOTO
Holeček s Dienstbierem a židovskou feministkou Michaelou Marksovou-Tominovou: FOTO


Petr "Banán" Hájek

Feťácký alternativní levičák, antirasista a antifašista. Patří mezi brněnské levičácké umělce, aktivisty proti nacionalismu a bojovníky za práva menšin.

Trpí polymorfní sexuální deviací se sklony k zoofilii a fekalismu. Ve svém FB profilu vystavuje úchylné fotky lidských postav v sexuálních pózách se zvířaty, fotky s homosexuální tématikou apod. Ukázka zde. Email: petr.banan.hajek@gmail.com


Jiří Hřebenář

Tělesně postižený. Silně zamindrákovaný úchyl. Na svých stránkách a na svém blogu fanaticky obhajuje cikány a jakékoliv menšiny, štve proti národní hrdosti, údajným "rasistům" a nacionalistům. Je posedlý "nácky", které vidí všude a za vším. Kromě toho se sám přiznal, že má psychické problémy.


Dana Machajová alias Damián Machaj

Transsexuální deviant, aktivista, umělec. Narodilo se to jako Dana Machajová (* 1986), pak si to začalo říkat Dana Machaj a dnes je z toho Damián Machaj.

Zaměstnání: studio Black and Biscuit Praha. Pracuje i pro festival úchylů Mezipatra, propaguje sex. poruchy a nemoce. Je napojen i na homodevianty z iniciativy Proud a z Radio Wave. E: damian.urx.machaj@gmail.com


Filip Láb

Antirasistiský umělec a žurnalista, (*1976) působí na katedra žurnalistiky, Fakulta sociálních věd UK.

Podílel se na Sorosem financovaném "Mediálním semináři o krajní pravici, rasismu a roli médií 2010", jehož cílem bylo vychovat novináře k proti-národnímu, multikulturnímu a proti-nacionalistickému zaměření.


Michal Kudrnáč

Multikulturní levičák a pseudohumanista za Stranu Zelených. Je z Náchoda, ulice Zámecká 240 (*30.5.1974) M: 608 581 321


David Miler

Anarcho-levičácký a anti-rasistický aktivista, člen různých neomarxistických iniciativ typu ProAlt.


David Patočka

Anti-rasistický levičácký hnusák. Pochází z Hradce Králové


Jakub Patočka

Neo-marxistický "intelektuál" a novinář z Prahy s psychopatickým výrazem ve tváři. Kamarád a poradce Vladimíra Špidly. Ovlivňuje i další špičky ČSSD.


Mikuláš Vymětal

Vypadá jako žid, ale je to evangelický farář a ochránce menšin, spolupracuje s T. Halíkem. Je vidět na většině multikulturně levičáckých demonstrací. Organizuje pseudohumanistické akce ve prospěch cikánů. Také pořádá židovské obřady a židovsko-romská setkání. M: 731 473 457, E: Mikulas.Vymetal@seznam.cz

V severních Čechách se podílel na organizování demonstrací na podporu cikánů, které se vykazovaly jako náboženské akce, aby se obešel zákon o shromažďování. Člen levičácké pro-cikánské skupiny "Nenávist není řešení". V současné době se rve za přijímání imigrantů a obhajuje muslimy.


Ivan Odilo Štampach

Adresa: Pod lázní 12, Praha 4. Mobil: 603 897 412
Homosexuál a neo-marxistický intelektuál. Silně zamindrákovaný proti národu. Vysokoškolský pedagog - religionista.
Kromě cikánů a veškerých obtížných menšin podporuje i islamizaci.
Spoluautor skupiny na FB: "Islám v České republice CHCEME" (řekni ano pronikání islámu do ČR).


Tomáš Samek

Homosexuální aktivista a multikulturně-levičácký intelektuál. Z Prahy. Vysokoškolský pedagog. Jeho oborem jsou, jako u většiny pseudohumanistických levičáků, filozofické a humanitní pavědy.


Adam Borzič

Homosexuální básník a levičácký intelektuál. Partner Ivana Štampacha. Mobil: 608 380 263. Narozen 19.5.1978


Roman Sikora

Multikulturní levičácký "umělec" a divadelní kritik, vystudoval JAMU. Figuruje v levičáckých skupinách ProAlt, Deník referendum ... Nar. 3.7.1970, žije v Praze.


David Kropotkin, Davit Kropis - přezdívky na Facebooku

Velmi odporné anarchisticko levičácké individuum. Narozen: 19.6. 1984


Martin Šimek

Otevřeně homosexuální levičácký pseudohumanista, napojen na různé neomarxistické iniciativy


Martin Vrba

Nechutný homosexuální úchyl a neomarxistický levičák. Nenávidí národ. Je z Brna, narozen 18.1.1987, vystudoval Filozofii. Dříve se vyskytoval na adrese Kornerova 11, Brno.

Jeho profilu na Facebooku vévodí kresba Marxe. ZDE je na fotce na setkání multikulti-levičáků s Dienstbierem ( Vrba je ten slizký ksicht v černém tričku ). Vedle něj je další neomarxista : Lukáš Likavčan. Podporuje řadu neomarxistických a anti-rasistických skupin ( ProAlt, Socialistická Solidarita ...)


Karel Hvížďala

Publicista, pseudohumanistický pravdoláskař. Stejně pokřivený, jako jeho dementní obličej. Ve svých článcích štve proti národu a píše o "hnědnutí" a fašizaci, kdykoliv někdo odmítá multikulturalismus, eurohujerství a internacionalismus.


Lukáš Houdek

Homosexuální psycho-umělec a multikulturně levičácký aktivista. Pracuje pro Romea a pro Sorose. *1984. Vystudoval romistiku na Filozofické fakultě v Praze. Podílí se na tvorbě uměleckých exhibicí a výstav propagujících multikulti a sexuální deviace, jako například výstava Transgender Me.


Karel Chlouba

Postižený vozíčkář, zdeformovaný fyzicky i psychicky, neomarxista a antirasista, z Prahy.

Účastní se multikulturně-levičáckých akcí a Prague Pride, obhajuje cikány a jakékoliv menšiny. Také propagoval akci Stop Čechům. Studoval Sociologii na fakultě Humanitních studií UK a je v Dozorčí radě Amnesty International ČR.


Jan Škrob

Velmi podivný hermafrodit. Hudebník, homosexuální aktivista a organizátor "homosexuálních křesťanů" na Prague Pride. Feťák ležící vzadu na zemi je Daniel Vetter z Prahy. Další fotografie zde.


Petr Pávek

antifašista, multikulti levičák a homosexuální úchylák. Fakulta sociálních věd UK. Účastník mnoha antirasistických, homosexuálních a antifašistických demonstrací. (*20.05.1989) Bydliště: Litomyšlská 107 Česká Třebová, T: 728141668 Vyskytuje se v Praze
Další fotografie zde


Marek Řezanka

Vypadá jako pedofil. Básník, ochránce menšin, multikulturní levičák.


Tomáš Mařík

Neomarxista a ochránce cikánů. Z Českých Budějovic, pracuje ve firmě Spectrumbike Rudolfovská tř. 1994/11 ČB.


Jan Cemper ( přezdívka: Rudolf Černý )

Anarchista, neomarxista, organizátor a účastník mnoha demonstrací na podporu cikánů, muslimů, gayů a imigrantů. Je z 1/2 židovského původu.

Trpí patologickou nenávistí k národu a bílé společnosti, z čehož se často vyznává na soc. sítích ( viz. naše články Okno do duše... ).

Spolupracuje s K.Goldmannem na inic. Čechy v ČR nechceme. Bydliště: Praze -Smíchov, Vrchlického ulice. 724737571, rudlacernej@riseup.net, rudlacernej@jabber.cz(AIM), palash.caps@gmail.com


Václav Krajňanský

Ten by mohl hrát oživlou mrtvolu v nějakém béčkovém zombie hororu a ani by ho nemuseli maskovat. Neomarxista, pro-cikánský aktivista, pochází ze Zlína, působí v Brně. Patří do organizace Mladí sociální demokraté. Email: vaclav.krajnansky@gmail.com


Jakub Horňáček

Homosexuální neomarxista a anarchista, více v sekci Hacking


Petr Vaněk

antirasistický aktivista, antifašista a ochránce menšin z Plzně. Skautský funkcionář.


Fedor Gál

lidskoprávní "intelektuál" a obhájce menšin


Jiří Procházka

homosexuálně-levičácký deviant, aktivista a feminista
Zaměstnání: psycholog v Centru psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje

Vystudoval: Studia genderu a sexuality na Fakultě humanitních studií UK Praha ( Ano, i takové věci se dnes učí na neomarxistických fakultách a levičáci za to získávají VŠ diplomy )

žije v Praze, pochází z Nymburka
aktivní v: PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu, Prague Pride


Martin Hůla ( rapper Bonus )

narušená osobnost, rapper, alternativa, anarchismus, antirasistický a protičeský aktivismus


Markus Pape

(* 1962) známý úchyl z Německa, který se v ČR zabývá bojem za cikány a protičeským aktivismem. Soukromý email: markus.pape@ecn.cz


Kamil Fila

zamindrákovaný retard, novinář z podřadného časopisu Respekt a aktualne.cz (* 1980)
protičeský bojovník proti rasismu, permanentně uráží a plive na národ a vlastenectví


Jiří Špičák

( *1986 ) Pracuje jako redaktor v levičácko-homosexuální stoce Radio Wave - Český rozhlas
Mail : jiri.spicak@rozhlas.cz. Alternativní antirasistický levičák


Eva Nováková

tato nechutná feťácká držka je pro-islámská anarchistka, antifašistka a bojovnice proti rasismu. Dříve působila v Palestině, měla poměr s několika muslimy.
Vystudovala Romistiku na Karl. Univerzitě v Praze. Patří do tvrdého jádra domácí anarchistické a antirasistické scény.


Jakub Kuhn

Feťácký antifašista a ultralevičák. Narozen: 6.3. 1987 Zaměstnání : DOZP Sulická, Praha Krč. Žije v Praze, pochází z Chomutova


Jan Potměšil

islamofil, anti-rasista, anti-fašista, ochránce menšin. Spolupracuje s Goldmannem a Sušerem. Zajišťuje islamofilům právní servis a podává na vlastence trestní oznámení. Účastnil se mnoha pro-cikánských a multikulturně levičáckých akcí.

janpotm@yahoo.co.uk, jan.potmesil@mvcr.cz. Práce: referent na Ministerstvu vnitra, odbor bezpečnostní politiky. Autor knihy: Šaría – úvod do islámského práva


Petr Šlesinger

multikulturní levičák, antifašista/anarchista a propagátor homosexualismu, student Masarykovy univerzity Brno


Tomáš Lindner

( nar. 1981) multikulturní, negrofilní a protičeský novinář ( Respekt, ihned ). Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd UK v Praze. Pochází z obce Pernink.


Czeslaw Walek

vůdce homosexuálních deviantů a pořadatel Prague Pride.

Bydliště: Na Smetance 1544/20 Praha, Mail: cz_walek@yahoo.com, T: 737461542


Viktor Wildner

homosexuální aktivista z Brna, podílel se na Prague Pride, Mezipatra atd. Práce: oční optika STUDIOLENS Brno


Vendula Tembo Jičínská

Patologicky xenofilní aktivistka, propaguje multikulturalismus a antirasismus. Vzala si negroida ze Zambie a umožnila mu usadit se v ČR.

Organizuje negrofilní akce v Brně. Adresa: Merhautova 46 Brno. Mail: vendula.tembo@gmail.com M: 603 101 847


Tomáš Halík

Netřeba představovat. RČ: 480601/072


Michal Očadlík

bydliště Jihlava 9, ( *1988 ), fanatický islamofil, antirasista a multikulturní levičák, vytrvale vyhrožuje a útočí na odpůrce islamizace


Radek Csóka

feťácký antifašista a bojovník za práva cikánů. V únoru 2014 se dostal před soud kvůli vandalismu - sprejoval nápisy Antifa na zdi domů. Je z Klatov.


Jiří Karen

anarchistický, multikulturně levičácký psycho-umělec, divadelník. Studoval v Opavě.


Tomáš Turek

*1979, Šéfredaktor v levičácko-homosexuálním Radio Wave, vystudoval Fakultu sociálních věd UK, Praha


Kristýna Sára Zittová

Studentka filozofie a religionistiky na Filozofické fakultě a zakladatelka Feministické společnosti Univ. Karlovy. Zajímá se o feministickou filosofii, psychoanalýzu a postavení romských žen. Organizuje feministicko-levičácké "osvětové" akce. Také se účastnila akce Romský týden 2013.


Petr Prokopík

Vystudoval Karlovu univerzitu - Filozofická fakulta se zaměřením na "Anthropologie sexuality". Také pobýval v cikánských ghettech na Slovensku. Vyučuje Kulturní antropologii.

Provozuje homosexuální cestovku Prague4gay, propaguje sexuální deviace a tolerantní levičáctví, angažuje se v Prague Pride.


Jaroslav Vávra

Zamindrákovanec a mentál s 50 dioptriema. Nepřehlédnutelný zjev. Chodí na gay pride, současně se zastává imigrantů a islamizace, člen FB skupiny "Nevadí mi české mešity". Na fotce je vlevo.


Jaromír Merhaut

(* 31.8.1955 ) cikánofilní kentusák ze Zlína, alternativec, internetový stalker, udavač. V dubnu 2014 podal trestní oznámení na autory proticikánské FB stránky, za což byl oslavován na webu Romea. Email: merhaut@volny.cz


Daniel Rampáček

postižený retard z Břeclavi, ochránce menšin


Miroslav Brož

známý levičácký aktivista, demonstrant proti nacionalistům a za cikány. Vystudoval sociální politiku. Člen mnoha procikánských skupin ( Konexe, Blokujeme, Nenávist není řešení, Ústí proti neonacismu atd. )

Vlivem dlouhodobého užívání drog a progredující psychické choroby je Brož poslední dobou původcem konfliktů i mezi levičáckými aktivisty z platformy Blokujeme. Také je zodpovědný za podvodný průzkum rasové diskriminace, dle kterého polovina barů v Ústí nad Labem odmítá vpustit Romy. Později se ukázalo, že "výzkum" proběhl pouze ve 2 barech. M: 774 628 692. E: MiroslavBroz@seznam.cz


Kateřina Vaňková

z Ústí n/L, členka pro-cikánských iniciativ, lesbická multikulti-levičácká aktivistka. Chrání cikány, devianty a imigranty, zamindrákovaná proti národu ( asi proto, že i dekl od žumpy je atraktivnější, než ona )


František Nejedlý

zelený buzík, kandidát Strany Zelených Praha 13, účastník Prague Pride (*10.5.1986) Adresa: Neustupného 1833/20 Praha 13 M: 724 203 783


Jan Seidl

homosexuální aktivista ( *1981 v Liberci), studuje kulturní antropologii na Fakultě humanitních studií UK, kde se věnuje "bádání" v oblasti dějin homosexuality. Pořádal úchylné přednáškové akce s názvy jako "Emancipace homosexuality", nebo "Buzince našich bab a dědů".


Petr Horálek

otevřeně homosexuální politik za ČSSD Praha 4, propaguje homosexualitu, předsedá Komisi pro rodinu a výchovu dětí v Praze 4 !


Adam Táborský

zhulený levičácký psycho-umělec z Brna, antirasista a antifašista. Studuje: Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity


Mgr. Kateřina Kolářová, Ph.D.

nechutná neomarxistická feministka a lesba. Přednáší na: Katedra genderových studií, Univ. Karlova. Propaguje homosexualitu, podílí se na homosexuálních uměleckých akcích a Prague Pride. E: cakaba@seznam.cz


Janis Sidovský

homosexuální lidskoprávník, manažer a producent v šoubyznysu, účastník Prague Pride, propagátor homosexuality, působí na škole Univerzita J.A.Komenského Praha.


Zuzana Štefková

( * 1977) nemocná levičácká pseudo-umělkyně, feministka, spolupracuje s Tamarou Moyzes na různých homosexuálních uměleckých akcích. Autorka publikace "Homosexualita v dějinách českého umění". Působí v několika galeriích a uměleckých školách, kde propaguje svoje úchylnosti. ( na fotce vpravo )


Jan Jablunka

( nar: 27.11.1982 ) výskyt: Lučany nad Nisou 164 + Brno. Více v našem článku Úchylové proti rasismu.


Robin Kvapil

adresa: Kobližná 15, Brno (* 6.8.1982 ) levičácký umělec, antifašista a anti-rasista, perverzák, režisér úchylných divadelních her plných homosexuality a levičáctví


Jonáš Zbořil

moderátor homosexuálního Radia Wave, anti-konzervativní umělec a multikulti kokot, z Prahy


Jakub Raška

účastník Prague Pride a dalších homosexuálně-levičáckých akcí. Střední škola: OA Kollárova, pak studoval Filozofická fakulta UK, z Prahy


Matej Drobec

Stredné odborné učiliště Senica, Pochází z obce Myjava, Slovensko ( narozen 20.2. 1992 ) feťák, anarcho-punker, antifák, psychopat


Radek Miřácký

protinárodní gay aktivista, vystudoval na Fakultě humanitních studií UK ( téma jeho absolventské práce: život gayů v ČR ). Působí ve Společnosti pro queer paměť a Prague Pride. Kralupy nad Vltavou / Praha


Edith Holá

( *1973 ) protinárodní etno-masochistka, na svém blogu obhajuje vše barevné a odlišné. Čechy označila za spodinu. Pravděpodobně psychicky narušená již od dětství, její matka-prostitutka jí dala k adopci. Nyní své syny systematicky vychovává k homosexuálnímu stylu a xenofilii. E: Edith.Hola@seznam.cz


Jiří Sehnálek

gay deviant, aktivista z Prague Pride


Václav Neužil

podřadný homosexuální herec z Dejvického divadla, antirasista, cikánofil, podporuje Romeu. (* 4. října 1979 Plzeň)


Marek Haas

otevřeně homosexuální úchylák, multikulturní anti-rasista, ochránce muslimů, cikánů a asociálů. (*23.6.1989) bydliště Kadaň / Praha. Studium: Gymnázium Kadaň, Pedagogická fakulta Mas. Uni Brno - obor Dětská psychologie, Medicína UK. Práce: Medtronic

Člen FB stránek: Nevadí mi české mešiny, LGTB křesťané, Logos atd. Napojen na skupinu falešných křesťanů kolem Halíka a Vymětala a na homosexuály (pedofily), kteří infiltrují církev a mládežnické spolky. Rodiče pozor - angažuje se i ve Skautu - může zneužívat chlapce. E: marek.haas@gmail.com, haasmarek@gmail.com, M: 728 528 345


Zdeněk Scholze

Zakladatel homosexuálně-levičácké skupiny "Charlie" na Karlově univerzitě, která propaguje úchylky a toleranci k nim. Studuje obor Demografie a sociální geografie na UK Praha. E: zrsch3@gmail.com


spolek Charlie

sdružení gayů, leseb, bisexuálů a transsexuálů na Karlově Univerzitě, kteří se věnují propagaci úchylek a "boření stereotypů". Zakladatelem spolku je Zdeněk Scholze. Na fotce jsou další členové.

Mezi zakládajícími členy je: Alex Horký (studuje LF v Hradci), Jakub Kocmánek, Richard Lukáš, Ondřej Moravec, Adam Ošťádal, Petr Pávek, Zdeněk Scholze, Vítězslav Slíva, Petr Vácha (Fak. soc. studií Masarykovy Univ. v Brně) a Ladislav Zikmund Lender (teologická fakulta - budoucí kněz, NA FOTCE VLEVO). Většina je z Fakulty sociálních věd UK a mají blízko k multikulturně-levičácké ( neo-marxistické ) ideologii. .


Vítězslav Slíva

homosexuální hnusák, člen spolku sexuálních menšin na Univ. Karlově. Studuje: Fakulta sociálních věd UK Praha, obor: Sociologie a sociální antropologie (název absolventské práce: "O metodách studia chtonických rituálů" ) Adresa: Obětí nacismu 1058/23, Cheb. E-mail: slivav@centrum.cz


Daniel Kupšovský

gay-deviant, aktivista a "progresivní" umělec. Patří do organizačního týmu Prague Pride. Spolupracuje s židovskou aktivistkou Tamarou Moyzes, Lukášem Houdkem a dalšími homosexuálně-levičáckými umělci na výstavě Transgender Me.


Martin Včelák

divný psycho-úchyl, antirasista, protinárodní multi-kulti fanatik, v diskuzích zaslepeně obhajuje muslimy, cikány, homosexuály a cokoliv odlišného a cizího. Jeho záliby: punk, psychoterapie, psychologie, sebezesměšňování a sebepoškozování.

Studuje Humanitní studia na Fak. humanitních studií UK. Z Prahy (narozen 1984/1985)


Anna Jančaříková

autorka "Lesbicky koutek" a dalších homosexuálních projektů, propaguje homosexualitu, absolvovala Filosofickou fakultu na Masarykově univerzitě.


Zdeněk Sloboda

homosexuální sociolog, neomarxista, agresivní propagátor homosexuálního levičáctví, předseda spolku sexuálních deviantů PROUD (Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu), přednášející na Filozofické Fakultě v Olomouci


Kateřina Saparová

Saparová je lesbická aktivistka a feministka ( s takovým ksichtem ani nic jiného být nemůže ). Je také spolu-organizátorka Prague Pride, působí v : Člověk v tísni a festival Jeden svět na školách - propagace multikultury a homosexuality na školách.


Radim Labuda

homosexuální alternativní umělec, politický aktivista, propagátor homosexuality a neomarxismu (* 1976 na Slovensku). Vystavuje také v galerii DOX spolu s Tamarou Moyzes a dalšími úchyly. Žije v Praze. E-mail: radim.radim@gmail.com.


Marek Haltuf

humusák, feťák, anarchista, bojuje za cikány, devianty, asociály atd., hudebník skupiny s názvem Karl Marx, žije v Hradci Králové


Viktor Paggio

bývalý poslanec a homosexuální aktivista, prosazoval zákon umožňující adopce dětí sexuálními devianty (* 12. srpna 1981)


David Vaníček

homosexuál, bývalý moderátor TV Prima a Nova, nyní administruje homosexuální web Boyler


Kamil Marcel Hodáček

dekadentní homosexuální básník a spisovatel, ochránce menšin, psychotik. Otevřeně deklaruje svou homosexuální orientaci. Bydliště: Praha 3, Narozen 1. 7. 1980. Zúčastnil se proimigračních petic a akcí, bojoval za Kliniku.


Jan Malík

homosexuální tanečník, umělec, přítel Lukáše Houdka (* 24.3.1975 ) Výskyt: Ostrava, Praha.


Vít Šrámek

retardovaný homosexuální debílek z Prahy, levičácký Prague Pride aktivista, studuje kulturní antropologii na Fakultě humanitních studií UK Praha (*1991)


Nikola Maloňová, Praha a Markéta Lukeová, Mělník

nenávistné protičeské výroky a komentáře obhajující a propagující homosexuální deviaci a Prague Pride v diskuzích na Novinky.cz


Jan Kozubík

homosexuální aktivista ze sdružení Proud


Daniel Bambas

slizký pražský buzno-herec, hraje hlavně v podřadných seriálech, podporuje adopce a homosexuální hnutí. (narozen 31. března 1980 Uherské Hradiště)


Petr Kalla

právník pracující pro homosexualistické sdružení PROUD. Email: petr.kalla@ablegal.cz, adresa advokátní kanceláře: Jana Zajíce 140/32, Praha 7


Jiří Honzírek

levičácký psycho-umělec, divadelní režisér v levičáckém Divadlo Feste, kde uvádí různá bizarní alternativní umělecká představení. Spolupracuje s lidskoprávními levičáky a bojovníky za práva menšin. E: honzirek@divadlofeste.cz M: 774 420 033, narozen 2. dubna 1979, bydlí v Brně.


Lucia Kajánková

duševně narušená homosexuálně-levičácká aktivistka, programová ředitelka Queer filmového festivalu Mezipatra


Veronika Lišková

Natočila dokument o homo-pedofilech, kde je propaguje jako znevýhodněnou menšinu. Vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě UK a FAMU. Pracovala v čas. Nový Prostor, pracuje v Institutu dokumentárního filmu.

Na jejím filmu o pedofilech spolupracovali: Námět a produkce: Zdeněk Holý, další: Braňo Pažitka, Aleš Hart, Hedvika Hansalová, Jan Richtr.


Zdeněk Holý

bezcenný levičácký pseudo-umělec, vymyslel a pomáhal natočit silně manipulativní dokumentární film, který obhajuje pedofily a dělá z nich chudáky a oběti.

Živí se jako umělec a producent. Studoval na Univ. Palackého obor teorie dramatických umění. Působí v Nakladatelství AMU, podílí se na organizaci festivalů (např. Febiofest, AFO).


Aleš Rumpel

buzerant, ředitel homosexuálně-levičáckého festivalu Mezipatra Queer film, studoval na Filozofické fakultě Brno


Juraj Gerbery

homosexuální alternativní umělec, koordinátor gay-festivalu Mezipatra 2013. Člen Společnosti pro queer paměť. Bydliště: Petrské náměstí, Praha.

Pracuje pro Respekt, Č.Rozhlas ... Pracuje jako PR manager pro Nár. divadlo, tel.: 774 574 130 E: j.gerbery@narodni-divadlo.cz


Lukáš Nozar

gay-aktivista, Člen buzerantské skupiny Společnost pro queer paměť. (nar. 1979) je studentem Fakulty Humanitních studií v Praze. Studoval i divadelní vědu Olomouci.


Kristýna Malíková

ředitelka festivalu sexuálních deviantů Mezipatra v Brně, pracuje v kině Nadsklepí, Kroměříž. Vystudovala Filmová studia v Brně


František Březina

brněnský organizátor festivalu sexuálních deviantů Mezipatra


Pavel Bicek

manažer úchyláckého festivalu Meziparta Queer Film, který propaguje homosexualitu a levičáctví, pracuje v NFA, žije v Praze, pochází z Č. Krumlova


Bára Šichanová

moderátorka z homosexuálně/pedofilně levičácké stoky Rádio Wave (*1984), angažuje se i v festivalu Mezipatra a dalších gay-uměleckých aktivitách


Mirek Kroš

(*1962) alternativní hipík, primitivní pseudo-umělec, antifašista, feťák z pražské levičácko-umělecké stoky


Martin Červ

vypadá jako úchyl, sympatizant antifašismu a anarchismu, internetový bojovník proti rasismu, ochránce cikánů a imigrantů


Marie Barvínková

novinářka z Idnes.cz, od srpna 2013 pracuje v OnaDnes.cz jako redaktorka módy. Pravidelně se angažuje v homosexuálně-levičáckých akcích ( Mezipatra, Prague Pride, Strana zelených ...)


Lukáš Bíba

aktivista propagující multikulturu, homosexualismus, autor propagačních foto na gay festivalu Pr. Pride.

Spolupracuje s Člověk v tísni a multikulturním festivalem Jeden svět. Působil jako fotograf v redakci iDNES.cz a nyní pracuje pro ihned.cz


Daniel Machill

gay-úchyl / umělec, podílí se na homosexuálních akcích ( Mezipatra - zde figuruje jako editor, PraguePride) T: 603 116 690, Tel.: 727 832 102 E: pr.music@meetfactory.cz , Pracuje v uměleckém centru MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5.


Josef Rabara

alternativní homosexuální psycho-umělec. Svoje úchylnosti vystavuje na výstavě Transgender v Praze, levičácká galerie DOX. Pracuje i pro homosexuální Radio Wave a Prague Pride. Je z Brna, žije v Praze. (*1980) E: josef.rabara@gmail.com M: 724 137 867


Jan Merta

v diskuzi na Lidovky cz se zastával pedofilů, asi jde o umělce: Jan Merta *1952 v Šumperku, bydliště Praha


Oto Horák

filmový publicista, v článku "Pedofilův svět a potřeba pochopení" obhajuje propagaci pedofilie. V jiných článcích propaguje homosexualitu (Mezipatra) a další progresivní levičácké hodnoty.


Vojtěch Drahokoupil

anti-rasista, antifašista, dredatý feťák. Žije v Praze, pochází z Turnova


Štěpán Drahokoupil

multikulturně levičácký aktivista, člen Amnesty International, člen Koordinačního výboru AI ČR, doktorand na Ústavu politologie FF UK


Karel Cudlín

(28. června 1960 Praha) disident, humanistický umělec - fotograf, jeden z osobních fotografů Havla. Působil v islámském multikulturním centru Insaan.

Věnoval se fotografii s romskou a humanistickou tématikou, kvůli tomu byl oceněn v soutěži Czech Press Photo. Externě působí jako pedagog na FAMU.


Jaroslav Smejkal

homosexuální exhibicionista, účastník soutěže Superstar, přátelí se s levičáckými homosexuály a organizátory Prague Pride


Tereza Mikšaníková

lesbická matka a aktivistka, propaguje homosexualitu a adopce dětí homosexuály


Ivanka Mariposa Čonková

vyšinutá cikánská aktivistka, exhibicionistka, demonstrantka (* 1984 ). Kooperuje s mnoha antirasistickými a multikulturně levičáckými imiciativami a neziskovkami. Z jejího teatrálního a pomateného vystupování v některých situacích lze usuzovat na psychickou poruchu. E: amariposka@gmail.com M: 777 235 137


Mirek Souček

neo-marxistický fanatik, jeho FB je plný rudých obrázků Lenina, Trockého a dalších marxistických ž!dů. Bolševismus je podle něj největší demokracie ze všech. FB_foto1 , FB_foto2


JUDr. Stanislav Polčák

toto kolaborantské euro-prase obhajuje imigranty a prosazuje, aby ČR ve velkém dovážela muslimské azylanty. Také obhajoval zavedení imigračních kvót a přerozdělování imigrantů v EU.

Právník, europoslanec a politik za TOP09. (* 1980). V roce 2013 ho začala vyšetřovat policie kvůli finančním podvodům. E-mail: polcaks@psp.cz.


Toybox

Umělkyně, vystupuje pod přezdívkou Toybox, působí v alternativní a squatterské scéně, organizuje pro-cikánské umělecké akce.

Jako většina levičáckých umělců je psychicky nemocná, k čemuž se přiznala v jednom rozhovoru. Studium: scénografie na DAMU ( přijata 2005 ), interaktivní média a mediální komunikace na akademii Josefa Škvoreckého.


Jakub Ort

( *1989 ) aktivista, anarchista. Vydává se za křesťana a teologa, ale je to levičácký úchyl a anti-křesťan. Studium Evangelické teologické fakulty. E: jakub.ort@gmail.com. Obdivuje židovství, obhajuje islamizaci.

Bojuje za přijetí muslimských imigrantů skrze jeho iniciativu "Křesťané za přijetí uprchlíků", kritik islamofobie. Pohybuje se mezi homosexuálními a neo-marxistickými "křesťany", kteří každoročně pochodují na Prague Pride. Pracuje i pro homosexuálně-levičácké RadioWave.


Boris Rudý

Tento bizarní mutant se v Ústí angažuje ve prospěch cikánů. Na FB se přátelí s celou řádkou levičáckých aktivistů a vyskytuje se ve skupinách jako "V Ústí neonacisty nechceme", "Příbramští Marxisté", "Che Guevara", "Leninismus", nebo "Marxistická Alternativa".


Daniel Sidon

anarchistický ž!dák, feťák, levičácký umělec a aktivista, syn rabína Sidona. Vystudoval Lauderovy školy (* 28.12. 1986 v Německu). V lednu 2015 byl zatčen policií za držení nelegálního množství drog.

Fotky s jeho přáteli: FOTO1 ( s Davidem Slačálkem - vpravo - na M. Marihuana March ), FOTO2, FOTO3, FOTO4


František Vaněček

(vystupuje pod přezdívkou Básník Ticho) alternativní psycho-básník, žil v pražských squattech, přátelí se s řadou pražských levičáckých aktivistů. (* 4.1. 1973 ve Slaném ) E: basnikticho@seznam.cz


Karol Lesný

alternativní individuum, pro-cikánský aktivista z Č. Budějovic, funkcionář Strany Zelených Jižní Čechy E: klesny@gmail.com T: 777 938 505 Adresa: Chlumec 26, Olešník (*29.10.1971)


Lukáš Balabán

Hudebník, básník a překladatel z Ostravy. Propaguje homosexualimus. Kritizuje svobodu slova a podporuje kriminalizaci názorů proti imigraci a homosexualismu.


Petr Řehák

levičácký psycho-básník, zfetovaný intelektuál. (* 14. 8. 1978 v Praze) Vystudoval religionistiku a filosofii na Filozofické fakultě Pardubice a absolvoval terapeutický výcvik v oboru "Hypnotická a nehypnotická komunikační strategická psychoterapie". Pracuje jako terapeut v neziskovce Fokus Praha. Spolu s gayem Adamem Borzičem a Kamilem Bouškou založil básnickou skupinu.


Tomáš Kovařík

vypadá jako západoněmecký pedofil. Angažoval se v akcích na podporu přijetí muslimských azylantů a ve squattu Klinika v Praze


David Slačálek

feťácký aktivista, pravděpodobně z Prahy 6


Ing. BcA . Milan Kohout

Tato kupka hnoje je česko-americký performer, disident, aktivista proti rasismu, alternativní umělec a vysokoškolský pedagog.

Před rokem 1989 disident, signatář Charty 77 a bojovník proti komunismu, dnes kritizuje antikomunismus a propaguje výuku marxismu na vys. školách. V jedné z jeho antirasistických performancí z léta 2014 běhal po ulicích a líbal cikány. Na jiné pro-cikánské akci roztrhal vlajku ČR a vydával to za umělecký projev.


Lukáš Borl

anarcho-levičácký sociální aktivista a squatter z Mostu. Zablešená smažka, smrdí i na fotce.


Mgr. Lucie Jarkovská, Ph.D.

lesbofeministka, socioložka, gender aktivistka, píše pro různé feministické a multikulturně levičácké weby, členka Gender centrum.

Učí genderová studia na katedře sociologie Fakulty sociálních studií v Brně. E: jarkovsk@fss.muni.cz RČ 785929/3244, Adresa - Trýbova 8, Brno


Doc. Mgr. Monika Bosá, PhD.

agresivní gender-feministka, bojuje také za práva leseb a cikánek. Absolventka filozofie na FF UK v Bratislave, zakladatelka slovenské feminist. organizace EsFem.

působí na Slovensku - univerzita v Prešove, spolupracuje s českou levičácko-feministickou scénou


Matouš Hartman

gay aktivista z organizačního týmu Prague Pride


Štefan Novosad

buzerantský aktivista z homosexuální lobbistické organizace PROUD. M: 778 069 004. V lednu 2015 držel JEDNODENNÍ hladovku na protest proti slovenskému referendu, které odmítlo devianty.


Valentýn Plzák

podivné individuum vyskytující se na většině demonstrací proti nacionalistům a na podporu imigrantů, islamizace, cikánů, squatterů, homosexuálů atd. (*1973) Je z Prahy


Nina Cutychová

feťácká matrace z Prahy, aktivistka, demonstrantka, na fotce vedle Plzáka


Martin Zrůstek

(*1976) alternativní multikulti buzerant z Prahy, demonstrant a aktivista, jeho gay partner je Zdeněk Zámečník


Zdeněk Zámečník

homosexuální úchylák, alternativní aktivista, na fotce se svým gay partnerem Martinem Zrůstkem


Petr Šandera

spoluorganizátor různých homosexuálních a multikulti akcí - Mezipatra, Brno Blokuje a další.

Studuje Genderová studia na Fakultě sociálních studií v Brně. Téma jeho absolventské práce: Bariéry gay a lesbické mládeže při využívání sociálních služeb.


Tomáš Bek

odpudivý levičácký zjev, člen iniciativy Ne Rasismu. Objevuje se na demonstracích Ne Rasismu, Antify a podobných. Je studentem sociologie.


Miro Bartoš

teplý herec a zpěvák, pracuje v Divadle J. K. Tyla v Plzni. Podporuje Hate Free. (* 11.6.1982, pochází z obce Stod )


Lumír Košař

alternativní zfetovaný umělec, studuje FAMU Praha


Ondřej Gerik

homosexuální pseudoumělec, producent v uměleckém areálu Prádelna Bohnice (*1990 ) E: ondrej.gerik@gmail.com


PhDr. Zdeněk Papoušek

už podle ksichtu je jasné, že je to lidskoprávní intelektuál, antirasista a antifašista. Senátor za Brno-město, kamarád levičáků z Žít Brno, sociolog a učitel na Biskupském gymnáziu, demonstrant na Brno blokuje, (*10. 12. 1956)


Lucie Bittalová

Manažerka Hate Free. Živila se trollením a spammováním v národoveckých diskuzích. Za svůj "aktivismus" získala na jaře 2014 místo na Úřadu vlády jako asistentka antirasistických kampaní.

Pochází z pochybné famílie - její otec byl schizofrenik, bratr se předávkoval. Sama je také psychicky labilní. Začala nacionalisty nenávidět poté, co ztroskotal její vztah s nacionalistou, za kterým dolejzala.


Hamza Jan Velička

islamofil, býval anarchistou, konvertoval, vůdce islamizační iniciativy Sharia for czechia


Tomáš Novotný

moderátor, pravděpodobně buzerant, zapojil se do kampaně za adopce dětí, aby se mohly legálně dostat do rukou deviantů


Luboš Procházka

gay moderátor, novinář, propaguje svou úchylku a chce adopce dětí. Pořádal akci proti homofobii v pražském klubu Friends


Tomáš Arsov

teplý kadeřník, v kampani za práva deviantů žádal adopce dětí. Provozuje kadeřnický salon v Praze u Václavského náměstí, chodí k němu hlavně celebrity, místní prostitutky, homosexuálové a podobný kosmopolitní odpad.


Lumír Olšovský

gay-umělec, herec, hlásí se k homosexualitě a podporuje iniciativy za legalizaci adopcí dětí (* 3. 7. 1973, Opava ). Žije v registrovaném partnerství s jinou buznou, předtím byl ale ženatý a má dceru


Jiří Bartovanec

slizký homosexuální tanečník a divadelník, bojuje za gay práva a chtěl by legalizovat adopce dětí. Narodil roku 1983 v Mariánských lázních.


Jan Číhal

manažer baru v hotelu Mandarin Praha, asi buzerant. Zapojil se do homosexuální kampaně za adopce dětí na Prague pride, kde běhal nahatý. Podporuje také uprchlíky. Vystudoval hotelovou školu Poděbrady, je z Prahy


Kateřina Beňová

lesbická aktivistka, organizátorka homosexuálně-uměleckého festivalu Queer Eye. Spoluzakladatelka gay-lobbistické skupiny PROUD, dříve byla mluvčí Gay a lesbické ligy


Jiří Korytář

v jedné obscénní soutěži propagující "moderní hodnoty" byl vyhlášen Gayem Roku 2015. Multikulťák, pracuje jako model v agentuře Jaro Management Praha. Pochází ze Vsetína


Dalibor Špok

Nemocné oikofobní prase. Psal o své fobii z národa - že se bojí českých "rasistů" a invazi imigrantů naopak vítá. Díky svým protinárodním názorům si vysloužil to, že ho propagují novináři.

Absolvoval psychologii na Fakultě sociálních studií v Brně. Zabývá se psychoterapií. Působí v: Psychoterapeutické centrum Lávka, Praha 6


Nikol Nováková ( na FB: Nicky Nowak)

anarchistická kanálie, feťácká ojetina, policií zadržená squatterka, přijímačka uprchlíků. Často bývá na demonstracích proti rasismu a nacionalistům.
Duševně nemocná, má psychiatrickou diagnózu a absolvovala několikaměsíční léčbu. (* 8.7.1994)

Pracuje v Příbrami ve firmě IČO 018 454 46. Členka FB skupin: Frakce Rudé armády, Pirátská strana, Feminismus, Antifa, Dienstbier, Ne rasismu, Punk, Česko vítá uprchlíky, HateFree, Karl Marx...


Petr Turecký

úchylný levičácký farář ( působí v Soběhrdech) Spolu s M. Vymětalem organizuje demonstrace za přijetí imigrantů. Podporuje i práva homosexuálů. E: sobehrdy@evangnet.cz (* 6.10.1974)


Michael Jettmar

homosexuální AIDSák z pražské neziskovky, bojuje proti předsudkům a diskriminaci deviantů nakažených HIV. Kritizuje společnost, že tyto "chudinky" odmítá. Podle levičáků bychom asi měli každého infikovaného úchyla obejmout a políbit.


Miroslav Sosoi

alternativní psycho-umělec, básník, aktivista, feťák, demonstrant proti nacionalistům (* 20.5. 1990) Studoval v Plzni a Klatovech


Eva Zahradníčková

nemocná xenofilka, jezdí pomáhat ilegálním imigrantům a převáží je ve svém autě. V jednom z maďarských táborů brečela a plazila se po zemi - prý nemohla zadržet emoce. Prostě psycho.


Pavel Novotný

odporný fekál, bývalý bulvární novinář. Pózoval s cedulí Přijímám a nenávistně nadává Čechům výrazy jako bílý odpad, bílá hovada ... Je to syn primitivního nováckého baviče a ž!da Petra Novotného.


Karel Lampa

Tohle patří mezi antirasistickou a humanistickou elitu. Homosexuální prostitut nakažený virem HIV, alternativní umělec, narkoman. Pohybuje se mezi progresivními pražskými umělci, bezdomovci a levičáckými aktivisty.


Bořek Mezník

anarchistický umělec. Napsal "báseň" proti odpůrcům imigrace. Jeho poezie je jen primitivní proud vulgarismů na úrovni mentálně retardovaného, bez jakékoliv umělecké hodnoty. Přesto ho média propagují jako umělce. (* 1974) má blízko ke sdružení Vítrholc ( brněnské sdružení undergroundových pseudo-umělců)


Jiří Stasiňk

gay-aktivista, člen SZ, pořadatel kulturních Queer akcí spolu s Jan Štrbáň, propagátor sex. úchylek. E: jiri.stasink@gmail.com T: 606 059 714 (* 18.9.1980)
Bydlí v buzerantském kvartýru na adrese Chrudimská 2526/2a Praha 3 společně s Jan Štrbáň a dalšími HIV devianty, všichni se tam páří na jedné hromadě.


Jan Štrbáň, Ivan Kašša (vlevo)

gay-aktivista, pracuje jako "expert" na sociální média na volné noze. M: 775 112 436 E: strban@gmail.com Bydliště: Chrudimská 2526/2a Praha 3

Ivan Kašša - děvka Jana Štrbáně. Pracuje jako módní fotograf. T: 604 236 552 E: ivan.kassa@gmail.com


Tomáš Szymik

přihřátý kadeřník, podporuje gay aktivismus, "kamarád" tří výše uvedených. Má kadeřnický salón Praha-Vinohrady Belgická 132/14 T: 605 302 882


Anežka Hošková

divná psychoumělkyně, výtvarnice, podporuje různé antirasistické a homosexualistické akce. (*1982) Žije v Praze E: anezkahoskova@hotmail.com, studovala Fakultu výtvarných umění v Brně


Lukáš Hofmann

homosexuální audiovizuální umělec, pořadatel pseudo-uměleckých akcí, E: ssaalliivvaa@gmail.com


Jan Piňos

vyfetovaný eko aktivista, dobrovolník pomáhající imigrantům. Řekl, že by se Evropa neměla bránit ani přílivu desítek milionů imigrantů a neměla by se držet tradičních hodnot a životního stylu.
(* 1960 v Kutné Hoře) mluvčí Hnutí Duha, Kancelář: Praha M: 731 465 279. E: jan.pinos@hnutiduha.cz. Za jeho aktivismus mu 17.11.2015 osobně poděkoval premiér Sobotka.


Magdaléna Šipka (Šipková)

básnířka, homo-aktivistka, angažuje se v homosexuálních iniciativách, žije v bytě se dvěma devianty a propaguje úchylnosti. Působí v mládeži Českobratrské církve Praha
Studentka Evangelické teologické fakulty UK v Praze. Napsala básně za uprchlíky a je propagována v mainstream médiích. E: magdalena.sipkova@gmail.com. T: 732975289


Jaromír Mára

Studentský levičácký aktivista z Fakulty Humanitních studií Univ. Karlova, obor Obecná antropologie. Prosadil nový předmět "Budoucnost demokracie", kde se vyučuje levičácký aktivismus v praxi. Působí také v Hospodářských novinách.

Propaguje veškeré prouprchlické a protinárodní weby a akce. E: jaromirmara.jm@gmail.com


Tomáš Kratochvíl

patologický xenofil, bije se za všechno barevné a odlišné. Dokumentarista zaměřený na sociální a etnická témata. Vystudoval FHS na Karlově univerzitě a na FAMU. (*1983)

Natočil protičeský snímek propagovaný na festivalech a mainstream médiích (Produkce: Filip Remunda, Vít Klusák). Předtím točil tendenční dokumenty o cikánech.


Vladimír Dostálek

buzno-aktivista z ČSSD, zastánce imigrantů a menšin, člen Česko vítá uprchlíky. Pracuje jako asistent poslance. Vystudoval sociologii v Londýně. Je z Uherského hradiště. Na fotce vlevo.


Vendula Pavlicová

lesbo-feministická zelená aktivistka, vítačka imigrantů, působí v Gender Studies a Mezinárodní vztahy VŠE Praha. Pochází z Frýdlantu nad Ostravicí.

Na fotce druhá zleva spolu s dalšími zrůdami z hnutí Mladí Zelení ( Anastasie Molozina, Filip Schneider, Tomáš Křemen ..) .


Jakub Hošek

buznoumělec, výtvarník z pražské a brněnské progresivní umělecké scény, podporuje homosexualismus a uprchlíky. *24.11.1979 v Praze, vystudoval AVU


Lukáš Víravský

přijímač imigrantů, vypadá jako homo-deviant. Studuje : Střední odborná škola sociální Praha 2 T: 733286680. Praha 2


Karolína Bělohlávková

pobíhala na Prague Pride, přijímá uprchlíky, podporuje devianty. Pracuje v Radio R - Brno. Vystudovala Mediální a komunikační studia, Fakulta sociálních studií Brno.


PhDr. Jan Jandourek, PhD.

úchylácký "kněz", novinář, vystudoval teologii a sociologii, přednáší sociologii, zastánce neomarxismu. Rve se za uprchlickou špínu, nenávistně útočí na odpůrce imigrace a nacionalisty. Absolvoval Katolickou teologickou fakultu a Fakultu sociálních studií UK Praha. Působil jako katol. kněz, nyní je ve Starokatolické církvi. (*1965)


Andrea Mikulenková

islamofilní krysa, konvertitka. Vedle islamizace podporuje i homosexualitu. Na FB členka desítek multikulturně levičáckých, homosexuálních a islamizačních skupin, jako Klinika, Zleva proti xenofobii, Multikulturní centrum, Česko vítá uprchlíky, Islám v České republice CHCEME, Stop Rasismu, Prague Pride, HOMOSEXUALITA-normální věc!
Pracuje ve školce U rybek, Vrané nad Vltavou Tel.: 722 915 552 E: andrea.mikulenkova@vossp.cz


Ella Einhornová

dekadentní lesbická "umělkyně". Vítá uprchlíky, podporuje anarchofeťácké centrum Klinika atd. Autorka povídek s lesbickou tématikou.
Studuje malířství na AVU Praha, předtím Soukromá střední UMĚLECKÁ ŠKOLA DESIGNU, Praha 9. E: ellaeinhornova@gmail.com


Zuzana Petráchová ( vpravo)

tato sexy kráska se věnuje pro-cikánskému, prouprchlickému a homosexuálnímu aktivismu. Působí v organizačním týmu Prague Pride, v multikulturním festivalu Jeden svět a v řadě dalších neziskovek a projektů. Koordinátorka dobrovolníků na pomoc takzvaným uprchlíkům. Vystudovala Filozofickou fakultu UK Praha.


Markéta Navrátilová

Lesbická aktivistka (*1975) z Prahy, zakladatelka lesbického nakladatelství (spolu s : Sylva Ficová *1970). Aktivně propaguje homosexualitu, vedle toho samozřejmě také přijímá uprchlíky, jako všichni devianti.


Kolja Ivaskiv

básník, umělec, student teologie, Evangelická teolog. fakulta UK. Aktivista Českobratrské církve evangelické, bojovník za imigranty a ochránce muslimů, napojen na neomarxist aktivisty a iniciativy.

E: kolja.ivaskiv@gmail.com. Pohybuje se Praha / Prostějov


Václav Šindelář

levičácký studentský aktivista, exhibicionista, divadelní herec. Propaguje Hate Free, vítá uprchlíky, podporuje Kliniku atd. člen: Umělecká-skupina-Rataj, Mladá Boleslav. Pochází z MB (*15.2.1994)


Zuzana Bednářová

Proimigrační a LGTB aktivistka, nezisková pijavice. Pracovala v Centru pro integraci cizinců. Vystudovala sociologii v Brně. Žije asi v Praze.


Jan Zelenka

slizký homosexuální exhibicionista, který se prezentuje jako afektovaný gay. Své výstupy natáčí a zamořuje tím Ytb, Stream a další servery. (*28.11.1994 v Praze) Studuje management cestovního ruchu


Jiří Feryna

ultralevičák z Kliniky, aktivista a demonstrant, feminista, anti-rasista, sexuální deviant ( FOTO 2), vítač, student Filozofické fakulty UK Praha


Kristýna Hněvsová

Podporuje cikány a gay devianty, bývalá feministická punkerka, produkční, studovala FAMU a Studia nových médií na Filosofické fakultě UK, Strana Zelených Praha 3. Patří do týmu MEZIPATRA - queer festival, pobočka Praha.


skupina Skywalker

feťácká antifa/antiwhite buzno-kapela. Texty jejich primitivních songů jsou většinou o obraně imigrantů, menšin a homo-deviantů. Vystupují na antifašistických/anti-rasistických koncertech a pro-imigračních akcích.
Members: Jan Kučera ( student pedagogiky na Pedagogické fakultě UK v Praze), Tom Rothschild, David Machalický, Damián Kučera, Petr Vybíral (*1995, student Gymnázium v Jablonci)


Veronika Slámová

Afektovaná umělkyně, extrémně xenofilní, stojí za četnými projekty propagujícími multikulturu a xenofilii. Spolupracuje s mnoha feťáckými a úchylnými pseudo-umělci. Autorka "performance" v rámci projektu HateFree. E-mail: veronika.slamova@volny.cz, Je z Prahy 1.


Ben Cristovao

Barevná směska vzniklá spářením (české) xenofilní kurvy s angolským imigrantem. Zapojil se do kampaně iniciativy HateFree Culture. Protlačovaný do mainstream. médií v rámci všeobecné multikulturní propagandy. (* 8. 6. 1987 Plzeň) zpěvák, herec, bývalý tanečník. Praha.


Petr Jirsák

provokativní levičácká krysa, kterou najdete snad na všech antifašistických, pro-cikánských, pro-imigračních a homosexuálních demonstracích v Praze. Je studentem oboru Historie-evropská studia na FF UK. ( FOTO 2 )


Daniel Marvan

Student filosofie a teologie. Angažoval se v pomoci uprchlíkům s neziskovkou Elim Letovice. Motá se hlavně kolem dětí. Působí ve skautu a jako vychovatel v Lesní mateřské školce RYBIČKA - Brno. Studuje Evangelikální teologický seminář - Vyšší odborná škola teologická a sociální Praha 9. Předtím Masarykova univerzita Brno - Filozofická fakulta - obor Filozofie.


Jan Badalec

umělec, bezdomovec a občanský demokratický aktivista, zdechnul v březnu 2016


Jaroslav Leo Šrom

frustrovaný havloidní fanatik, skalní příznivec Pirátské strany, nenávistný ke každému, kdo odmítá imigraci. Na soc. sítích permanentně štve a volá po policejním stíhání "rasistů" a nacionalistů. Je z Opavy, nebo okolí.


Rozálie Kohoutová

fanatická cikánofilka a homosexualistka, režisérka dokumentárních filmů o cikánech. Vystudovala romistiku na Filozofické fakultě UK. Autorka filmů : Roma boys ( příběh o romských homosexuálech ), Khera, FC Roma a další. Natáčela také reportáže pro homosexuální cyklus Queer. Její výtvory samozřejmě získaly řadu "prestižních" ocenění na tuzemských filmových festivalech. (* 3. 5. 1985, Praha)


Jáchym Knězů

buzno-feťák ( FOTO 2 ), přijímač, demonstrant za otevírání země imigrantům, vůdce hudební antifa/punk skupiny ( další členové: Jakub Holubkov , Matěj Petr) Patří mezi antifašistické fanoušky klubu Bohemians. (* 25.5.1996) Další jeho přátelé: Rožek, Smržová, Šrámek .. Na fotce je vlevo spolu s : Jakub Šrámek.


Jakub "Smršín" Šrámek

Student Filozofie poflakující se po hospodách, kavárnách a demonstrující za fet, uprchlíky a homo-devianty. Na fotce je vpravo.


Martin Přikryl (* 2. 7. 1974 Praha)

Tato ubohá karikatura je pražský hudebník, ředitel reklamní agentury a režisér. Angažoval se osobně v pomoci uprchlíkům. Prohlásil, že i když jsou mezi uprchlíky teroristé, musíme je přijímat, protože odmítání imigrace by prý narušilo naše "evropské hodnoty" víc, než zavedení práva šaríja.


Filip Remunda

Podřadný režisér dokumentárních filmů, většinou se silným proti-českým a anti-vlasteneckým podtextem, zamindrákovaný bezcenný ubožák. (* 5. 5. 1973 Praha) Nebýt propagován Českou televizí a dalšími přáteli v médiích, neštěknul by po něm ani pes. Spolupracuje s multikulti festivalem Jeden svět.


Matěj Polák, Martin Polák, Tadeáš Pochman, František Štípek

antifa aktivisté, fetky, demonstranti z Prahy


skupina Kšandy Industry

Gang xenofilních antifa trotlů z Prahy Vršovic. Skládají trapné anti-rasistické, pro-imigrantské a pro-buzerantské texty, které interpretují v negerském stylu reggae. Vystupují na feťáckých antifa/antiwhite akcích a chodí na protinárodní demonstrace. Jejich vůdcem je negroid Patrick Djouno Djakoualno. Další : Martin Polák, Jakub Trefný, Matěj Polák, Viktor Bobůrka, Matěj Beneš, Filip Hausknecht a Petr Jeřábek.


Jakub Trefný, Benjamin Škampa

J. Trefný : Negrofil, afák, kkt. Běhá v tričku Refugees welcome, demonstruje za přijetí imigrantů. Patří do buzno-gangu Kšandy Industry.

Benjamin Škampa : Opičí kamarád pražských antifa feťáků. Chodil na ZŠ Kladská (Praha 2).


Jan Cimr

lidskoprávní aktivista, divadelní umělec, islamofilní dobrovolník. Jezdil pomáhat barevným invazním hordám na Balkán ( spolu s Adéla Kuklová, Alžběta Michalová a Pavel Mišove - všichni z Brna) a volal po otevírání hranic. Pracuje v Divadle Polárka, studuje Dramatická umění na JAMU Brno.


Vojtěch Veselý

psycho-smažka z Brna. Aktivní v : Společnost bez rasismu a předsudků a Vítáme uprchlíky.

Pracuje v neziskovce IQ Roma servis Břeclav jako instruktor skupiny Cigi cigi cirkus - skupina cikánských klaunů. Také působí v různých uměleckých souborech a komunitních centrech v Brně. Samozřejmě živen z dotací.


Spitfire Company

Internacionální umělecká skupina alternativních divadelníků, performerů a tanečníků (většinou homosexuální a duševně vyšinutí - na fotce běžný výjev z jejich představení). Na webu se otevřeně zastali barevných imigrantů, odsuzovali odpůrce imigrační invaze a zúčastnili se pro-imigrantské demonstrace.
Šéf a režisér : Petr Boháč (bohac@spitfirecompany.cz), režisérka a herečka : Miřenka Čechová. Herci, tanečníci, umělci : Markéta Vacovská, Jindřiška Křivánková, Marina Kantor, Robert Janč, Petr Vaněk, Petr Reif, Roman Horák, Cécile da Costa, Jiří Pokorný, Jan Miko, Paulina Skávová, Martin Špetlík, Michaela Hořejší, Jiří Sozanský, Petra Vlachynská a Barbara Wojtkowiak Skladatelé : Jan Kučera, Matouš Hekela, Varhan Orchestrovič Bauer, MR. Ultrafino, Lenka Dusilová Produkční : Ludmila Vacková, Aneta Kafková, Matěj Žák


Viola Ježková (* 16.10.1979)

lesbická umělkyně, dokumentaristka, spolupracuje s pražskou neomarxistickou scénou

Věčná studentka parazitických oborů. Studuje nepřetržitě už 17 let : 1999 - 2006 na Evangelické Theologické fakultě UK. Od 2007 do současnosti střídá různé umělecké obory na FAMU a DAMU. Také vyučuje na Arcibiskupském gymnáziu, Korunní 2, Praha 2. Zajímá se hlavně o judaismus, filosofii, religionistiku a postmoderní umění. E: jezkova@arcig.cz T: 731 183 071


Jan Matějka

Hlásí se k satanismu. Na soc. sítích otevřeně vyzýval k přijetí co největšího počtu uprchlíků a k deportacím českých odpůrců imigrace. Pracuje v SUSE Praha.


Veronika Neškodná

Olezlá fetka. Rozhodně není neškodná - jezdila na Balkán pomáhat imigrantům ( spolu s Martin Šmídl, Zuzana Karnoubová a dalšími). Je z Čerčan, u Benešova. T: 732 758 281. E: vneskodna@seznam.cz


Vladimír Škultéty

(* 25.12.1981 Praha) buzno-herec, hraje v podřadných nováckých seriálech, vystudoval na Arcibiskupském gymnáziu v Praze. Na FB se přátelí s levičáckými aktivisty a píše pro-imigrantské statusy.


Matěj Kašpar

Tato hromada růžového slizu vyhrála soutěž Gay roku 2016. Kadeřník, umělec, herec, zpěvák v gay-klubech. Žije v Praze, pochází z Budějovic. Na fotce je s : Martin Šimek.


Jana Plavec

nemocná umělkyně, fotografka, multi-kulti aktivistka a dobrovolnice. Uspořádala výstavu svých fotografií s názvem "Já, uprchlík". Fotí jen menšiny, černé tlamy, úchylnosti a cokoliv, co je bizarní a odlišné. E: plavec.jana@gmail.com (* 1979)


Oldřich Bureš

Teplý aktivista, spolu-organizátor Prague Pride. Pracuje jako koordinátor projektu delfinoterapie. T: 777 837 363. V roce 2013 propagoval akci Delfíni v Praze a svolával tam lidi. Akce byla podvod, tisíce lidí přišly o peníze za vstupenky.


Lukáš Brojír

Gay-úchylák. Redaktor teplého portálu Papagay. Kromě soustavné buzno-propagandy sdílí a lajkuje také Hate Free a pro-imigrační materiály. FOTO č.2

Výskyt: Liberec, Dětřichov a Praha. Studoval Střední školu cestovního ruchu ve Varnsdorfu. (* 25.5. 1991)


Roman Galovič

Divný vágus, pomáhal musulmanům v Srbsku jako dobrovolník. Na Twitteru i na FB svolává k pomoci uprchlíkům a útočí na českou proti-islámskou scénu.

Pochází ze Slovenska - Žilina. Studuje filosofii a religionistiku na FF UK. Publikuje na levičáckých webech (Alarm, a Deník referendum)


Lukáš Novák

Organizátor nechutně demagogické, pro-imigrační "Výzvy vědců" z roku 2015. Podílel se také na festivalu islámské kultury "Nad Prahou půlměsíc".

Pracuje na Přírodovědecké Fakultě UK. Píše o sobě, že je "multi-kulturalista, feminista a Evropan". Pravděpodobně také buzerant.


Anna Vanclová

Spolu-autorka "Výzvy vědců". Studentka na Přírodovědecké Fakultě UK. Hlásí se ke Katolické církvi a zároveň je aktivní ve feminismu a LGBT aktivismu. Vzhledem k jejímu vzhledu a zapojení do propagace homosexualismu je jasné, že jde o hnusnou lesbu.

E: vanclova@gmail.com, vanclova@natur.cuni.cz Další fotky : FOTO č.2, FOTO č.3


Zuzana Kříčková

bezďácká sociální aktivistka z neziskovek Jako doma a Platforma pro sociální bydlení (* 1977) Spolupracuje s Klinikou a s pražskými levičáckými aktivisty a gender-feministkami. E: teren@jakodoma.org


Jan Zeman ( vpravo)

Fotograf, knihovník z Plzně. Xenofilní psychopat. Několikrát byl pomáhat imigrantské špíně na balkánské trase. Obviňuje náš národ z viny za uprchlickou krizi a propaguje vítání imigrantů.
Vystudoval v Plzni Pedagogickou fakultu (Dějepis+ Občanská výchova) s cílem pracovat jako učitel a infikovat žáky multi-kulturně levičáckou ideologií.
Také v Plzni organizuje různé multi-kulti výstavy, promítání apod. 776193056, zemanjan1@gmail.com. Na fotce vlevo je Antonín Ladman z Plzně, který s ním jezdil na Balkán. E: tonymenus@gmail.com


Werner Roth

Podvodník, xenofil a psychopat, kšeftuje s pronájmy bytů v Praze. Mnoho lidí s ním má neblahé zkušenosti: ODKAZ. Na FB sdílí materiály na podporu imigrantů, levičáků a proti anti-semitismu, islamofobii, rasismu apod. Studoval mezinárodní vztahy na UK Praha.

Bývalý člen Předsednictva Česko-čínské společnosti. Vystupuje pod přezdívkami Werni, Wernas. Bydlel ( možná ještě bydlí) v Praze, blízko ulice U Okrouhlíku, u garáží. T: 608242863, E: roth.wer@gmail.com.


Andrea Knotková alias Iamme Candlewick

Street umělkyně, zpěvačka z pražské alternativní scény. Podporuje homosexuální hnutí a pro-imigrační akce, vítá uprchlíky. Píše o sobě, že její životní filozofií je "kundaliní mahájóga" a kromě umění se věnuje meditacím, "mantrám, mudrám a duchovní praxi z Indie". Prostě psycho.


Jakub Čermák alias Cermaque

Rozervaný aktivistický básník a písničkář. Na soc. sítích burcuje proti "strachu z islámu", štve proti rasismu a proti skupině Ortel. Podobná témata se objevují v některých jeho skladbách. Dříve pracoval pro Člověka v Tísni, vystudoval JAMU.

Ve svých textech se také vyznává z psychických problémů a z boje se svými "vnitřními démony" (evidentně jde o poruchu osobnosti ). T: 732 371 153, cermaque@gmail.com. (* 6.6.1986 Teplice) Žije v Praze-Břevnov s "umělkyní" Andreou Knotkovou.


Petr Horák

Hnusná levičácká krysa, zabývá se šmírováním, nahlašováním, udáváním a štvaním na soc. sítích. Pravděpodobně jde o aktivistu z bývalého Hnutí občanské svobody a tolerance ( HOST ), které bylo kolem r. 2000 veřejně známé udáváním nacionalistů a podáváním trest. oznámení.


Cyril Holub, Ondřej Frunc ( firma F. H. Prager)

Provozují aktivistickou kavárnu a stáčírnu limonád ( Pragerova limonáda, cider). Propagují multikulturní levičáctví a sponzorují četné proti-národní a pro-imigrační projekty. Adresa: Jugoslávských partyzánů 1425 Praha 6, T: 774 509 286. Stáčírnu mají v areálu bývalého pivovaru v Kladně.

Ondřej Frunc se dříve poflakoval v neziskovkách a studoval etnologii na Filozof. fakultě v Brně, pak humanitní environmentalistiku na Fak. sociálních věd v Brně a nakonec kulturní antropologii v Plzni.


Jan "Boldrik" Toman

Negrofil. Jedna z tváří vítacích demonstrací a pochodů proti nacionalismu. Ska /reggae DJ, umělec a aktivista z pražské alternativní stoky, literát, organizátor pseudo-kulturních akcí. Pohybuje se v pražských levičáckých klubech a na demonstracích. (* 1980) Studoval Etnologii na UK Praha.


PhDr. Ladislav Zikmund-Lender ( na fotce vpravo)

Demokratický intelektuál, historik umění a křesťansko-homosexuální aktivista. Zabývá se designem a "queer studies". Vystudoval Katolickou teologickou fakultu a Dějiny umění. Přednáší na Jihočeské univerzitě. Bojuje za multikulturní otevřenost, toleranci a proti rasismu, nacionalismu a homofobii.
V roce 2012 organizoval teplou uměleckou výstavu Queer Art v Českém centru v Haagu. FOTO z výstavy. Na Univ. Karlově založil univerzitní LGBT (lesb-gay-bi-transsexuální) spolek Charlie. E: ladislav.zikmundlender@gmail.com T: 739091768


Jiří Metod Kassl

Umělec z alternativní scény, antifašista z ( bývalého) levicového sdružení DOPE, organizátor proti-nacionalistických akcí a blokád v záp. Čechách. Člen Pirátů Karlovarský kraj; Bydliště: Valeč. Narození: 12. leden 1973. T: 608033877


Jany Trnka

propaguje homosexualitu a gay adopce dětí, člen organizačního týmu buzno-festivalu Prague Pride. Vystudoval evropská studia. E: jan.trnka@praguepride.com


Marie Čtveráčková alias Mary C

Hip hop umělkyně, moderátorka, kulturní aktivistka. Spolupracuje s feťáckým rapperem Bonusem a cikánskými "umělci" typu DJ Gadjo.cz. Má svůj pořad na homo-levičáckém Radiu Wave. Vystupuje na antifa koncertech.


Jitka Váchová alias Yit Kampak

totálně psychopatická umělkyně žijící v Indonésii, která tam proslavila ČR tím, že postříkala barvou známou místní kulturní památku. Prostřednictvím soc. sítí komunikuje s českou levičáckou scénou a šíří multi-kulturní / antirasistické názory. Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze a v Holandsku.


Johanna Nejedlová

feministická poloopice, džendrová džihádistka, studentka religionistiky a redaktorka levičáckého Deníku Referendum


Pavel Šafr

známý novinář, komentátor a občanský aktivista. Zamindrákovaný vejškrabek, havloidní eurofanatik, opakovaně útočil na Čechy a vyzýval abychom přijali "pár tisíc uprchlíků". Bývalý šéfredaktor několika novin a člen Klubu na obranu demokracie.


Ctibor Jindra

(* 1994) umělec a aktivista z Prahy, demonstrant za uprchlíky, kamarád pražských kavárenských levičáků. Živí se organizováním "uměleckých" akcí a cikánského festivalu Khamoro. E: ctibor.jindra@seznam.cz


Tobiáš Kratochvíl

podivný exot nejasného pohlaví, na FB brojí proti islamofobii, rve se za jakékoliv menšiny a podepisuje proimigrační petice. Praha, student.


Šimon Hlinovský

další oduševnělý zjev z tábora soucitných vítačů a přijímačů. Facebookový bojovník proti nacionalismu a netoleranci. Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd v Praze a je členem pražské TOP09.

FOTO č. 2 - Hlinovský se svou přítelkyní


Martin Hausenblas

podnikatel, aktivista, bývalý zastupitel v Ústí. (*30. října 1973). Provozuje fond, jehož cílem je posílat studenty do zahraničí a pěstovat u nich kosmopolitní, multikulturní smýšlení. Otevřeně se hlásí k homosexualitě. Kandidoval za TOP, nyní se dere do politiky za STAN. Bydlí v Ústí - Klíše.


Dalimil Černý-Matoušek

gay aktivista a člen spolku Charlie - sdružení homosexuálních studentů Univerzity Karlovy.


Jan Řežábek

pro-uprchlický a homosexuální aktivista. Chodí na gay pride akce. Jezdil jako dobrovolník na Balkán vítat uprchlíky a napomáhat invazi. Student Masarykovy univerzity v Brně a absolvent multikulti studentského programu Erasmus. E: honza.rezabek@gmail.com


Amrit Sen

antifašistický hudebník a sociální pracovník, bojuje proti "neonacismu" a podepisuje pro-uprchlické petice. Otec Ind, matka Bulharka, narozen v Praze - s takovou diagnózou byl předurčen k dráze feťáckého levičáka. (* 28. 5.1964) Od 15 do 39 let byl závislý na tvrdých drogách. V současné době pracuje jako streetworker a sociální terapeut v dotované lidskoprávní společnosti Magdaléna. Studoval Evangelickou teologickou fakultu v Praze, obor pastorační a sociální práce.


Martin Nossberger

retardovaný homosexuál, aktivista, antifašista, chodí na gay festivaly ( Mezipatra, Prague Pride), člen Pirátské strany Praha, bydliště Praha 2, 774 455 995, na síti také vystupuje pod fake jménem Martin Kopecký


Marián Kramařík

slizký homosexuál, člen organizačního spolku Prague Pride. (* 27.9. 1976) Pracuje v T-Mobile Czech Republic, žije v Praha 4, ulice Počátecká 410/10


Hana Kulhánková

hnusná lesbická feministka a "LGBT" aktivistka (* 12. 8.1977) Pracuje jako filmová odbornice a ředitelka lidskoprávního festivalu Jeden svět. Členka Člověka v tísni a spolku Prague Pride. Pomáhá organizovat také deviantní festivaly Queer Eye a Mezipatra. Studovala filmovou vědu na Filozofické fakultě v Brně. Název její magisterské práce : "Validity of Butch and Femme Gender Identities". Na festivalech a na akadem. půdě přednášela o americkém avantgardním filmu a o "genderové a queer teorii". Žije v partnerství s lesbou Adélou Skálovou a její dcerou a bojuje za homosexuální adopce.


Lea Popková

homosexuální aktivistka a feministka, členka LGBT spolku Společnost pro queer paměť


Marie Barešová

homosexualistka. Předsedkyně 4% neziskovky Společnost pro queer paměť. Kurátorka Oddělení orální historie v Národní filmový archiv, Praha 3.


Josefina Lubojacki ( Pepa Lubojacki)

odporná dekadentní lesb-gender-feministka, homo-aktivistka. Působí jako organizátorka řady homosexuálních kampaní a festivalů - Mezipatra, Jsme fér, Prague Pride, festival Queer Eye a další. Studentka FAMU, Katedra scenáritiky a dramaturgie, e-mail: p.lubojacki@gmail.com, josefina.lubojacki@pq.cz Na fotce je uprostřed. Vlevo gay Viktor Heumann a vpravo transsexuál Feryna.


Ivana Milek Brodská

multi-kulti lesba, homosexuální lobbistka, členka Zelených Praha 2, žije také v Berlíně. Pracuje jako konzertní zpěvačka, vystudovala Pardubice Konzervatoř


Petra Jelínková

zamindrákovaná feministická prasnice, zelená aktivistka, demonstrantka proti nacionalismu. Funkcionářka Strany Zelených Praha 3. E : jelinkova.cz@gmail.comfree hits counter